Treść opublikowana przez pablo294
-
Postójwki, ringi E91 LCI
Mam instrukcje do polifta i tam to wygląda całkiem inaczej .. http://img163.imageshack.us/img163/7495/dsc00385sm.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
Opony zimowe do e90
Kup drugi komplet kół ewentualnie stalówki z 205/55/16 i będzie dobrze ;)
-
[E92] Czy to już czas na wymianę akumulatora?
A co to akumulatory AGM ?
-
Postójwki, ringi E91 LCI
Nikt nigdy nie wymieniał postojówki ? ;p
-
Postójwki, ringi E91 LCI
Witam. Przeszła mi przednia postojówka w E91 po lifcie. Jest to normalny halogen, ale już jako postojówki sa Ringi. Przeczytałem w insrukcji, że ma być w5w więc takowe kupiłem i przymierzyłem się do wymiany. Mam całe starte palce i ręce a nadał nawet nie wymacałem gdzie to gównienko siedzi. Wie ktoś jak to zrobić, znajduje sie gdzieś jakaś pomoc ?
-
Opony zimowe do e90
Moja tak samo, tylko, że ja jestem młody i zgrywam troszke cwaniaka ;p Mam zimówki z końca 2010 roku tył 8mm przód 7, dunlop sport m3 z rekomendacja BMW. Zobaczymy jak to będzie ;p
-
318d LCI wycieki oleju, zdj.
Dzięki wielkie kolego ! Martwiłem się, że może turbo jest do wymiany i dlatego tak pluje olejem.
-
318d LCI wycieki oleju, zdj.
Mam taki problem. Pojawił się u mnie taki oto malutki wyciek oleju, razczej pocenie z tej rureczki. Jest to denerwujące bo jest tego coraz więcej. Jak wymieniałem olej u mechanika to mi powiedział, że poci mi sie trochę przy intercoolerze. Więc moje pytania. Co to za karbowana rureczka i czy ten wyciek oleju na pierwszym zdjęciu to z tej rurki czy z tego intercoolera? Jak sie tego pozbyć ? http://imageshack.us/a/img248/1624/dsc00382xm.th.jpg http://imageshack.us/a/img812/5120/dsc00381gk.th.jpg http://imageshack.us/a/img21/8416/dsc00380pi.th.jpg
-
ktoś ze śląska do kodowania...
Ja bym poprosił numer bo na pewno mi sie przyda, a mam bliziutko
-
Funkcja stop-start
Dobra sprawa, ale nie w dieslu gdzie trzeba o turbinke dbać. Może turbiny są wytrzymalsze i dlatego to dali... jakoś nie wierze ;p
-
Funkcja stop-start
Naciskając przycisk znajdujący się pod panelem klimatyzacji. Takie kółeczko z napisem off w środku.
-
E91 Touring 2008r. głośnio chodzi
Ostatnio mówiliście, że wystarczy 1800 xD
-
Jakie Felgi...?
A propo felg to nurtują mnie takie pytania. Szukam kompletu stalówek na zime i znalazłem coś takiego http://allegro.pl/kola-zima-bmw-3-e90-runflat-7-8mm-i2693052700.html Tylko, że tutaj jest ET31 , a widziałem, że większość ma 34.. Jak to będzie w E91 po lifcie, będą pasować ? A jak jest z czujnikiem ciśnienia ?
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
ja mam blisko A1 i A4 , lepsza trasa na A4 bo caly czas prosta, ale tam już brameczki.. zostaje A1 ;p
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
czyli najlepiej na tempomacie i nie mieć przed sobą nikogo do wyprzedzenia, kto ty wymyślił ;p Dziękuje bardzo ! :cool2:
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
Również widziałem te filmiki, pomocne :cool2: Ale czy zamiast 80 moge jechac np 140 czy te 60-80 jest wymagane ? i czy to cały czas musza być stałe obroty, nie można przyśpieszać ?
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
przesada z tą ilościa paliwa... trzeba szybciej tankować. A z tą temperatura spalin, to ciężko ją osiągnąć ? Jak to sie ma z temperaturą silnika ?
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
Aż tyle ?;p skąd macie te informacje ?
-
Zaluzje za grilem w e91
Też to mam i ani razu nie widziałem, żeby to było otwarte. Dzisiaj po dłuższej trasie ostudziłem turbine, wyłączyłem silnik, popatrzyłem na temperature, a tu 97 c a na żaluzjach pełno muszek.. Wcale sie nie otwarły. A tak w ogóle to jaka jest dopuszczalna temeratura w tych naszych 4 cyl dieselach ?
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Jeszcze mi powiedz, ile taka pierdółka kosztowała, jak z wymianą, prosta ? Czy oprócz tej karbowanej rurki coś jeszcze potrzebuje ?
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Kolego, powiedz mi jak sie fachowo nazywa to od odmy, te rurki, też mi się tam poci, a nie wiem jak sie nazywa ;p
-
[E90/91] 318d/320d - Wymiana filtrów
A ja mam pytanie jak wygląda ściagniecie obudowy silnika w N47 ?
-
[e90] Jaki olej?
Na pewno mam ll04 bo to castrol edge .. Wiem, wiem kolejna wtopa.. ;p ale robie małe przebiegi więc długo na nim nie pojeżdze. Troche panikowałem bo znajomy powiedział, że nigdy nie "schodzi się niżej", ale dzięki kolego, uspokoiłeś mnie :)
-
[e90] Jaki olej?
Panowie mam taki dylemat. Mam e91 LCI z koń♦ca 2008 roku poprzednio nie wiem jaki był olej, a kupiłem już 0w40.. Czy coś sie stanie jeśli wcześniej np był 5w40? Dodam, że auto cały czas serwisowane w ASO było
-
320i Żaluzje chłodnicy - co i jak ?
no tak, ale wtedy pokazał by mi komunikat na licznikach ( nie mam idrive ) ?