Treść opublikowana przez pablo294
-
E9X łącznik stabilizatora
http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6765933-lacznik-stabilizatora-przedn-lewy/vA332709 Cena w ASO, jeśli nie masz rabatów to będzie 138,92 zł brutto .
-
DPF do konca 600 km.... Co dalej???
Ja mam e91 318d LCI i u mnie przód też koło 100 tys. Klocki wyglądają jak nowe.
-
DPF do konca 600 km.... Co dalej???
A to tak możliwe. Myślałem, że chodzi Ci o to, że takie liczby jeśli chodzi o klocki w ogóle nie wystepują.
-
DPF do konca 600 km.... Co dalej???
a co w tym dziwnego ze do wumiany klocków ma 100 tys ?
-
Nie działa tylnia wycieraczka
viewtopic.php?f=15&t=181364 w E91 wyglądo to tak samo. U mnie skonczyło się na nowym mechanizmie. Koszt około 270 zł.
-
Który silnik lepszy 325i (218KM) czy 330i(257KM)?
Jeszcze Jakby był do opłat to jakoś mógłbym to zrozumieć.. ale zarejestrowany :shock:
-
E91 Problem z klimą - biały proszek.
Chodzi o to, że do września 2007 miało to być wyeliminowane, a tu prosze..
-
[E90] odgrzybianie klimy/czyszczenie parownika-aktualizacja
Czy w naszych samochodach znajduje sie rurka odprowadzająca wodę z parownika pod samochód ?
-
E91 Problem z klimą - biały proszek.
Masz samochód z 2010 i takie coś się dzieje ? BMW, coś tu jest nie tak...
-
WADY,ZALETY,USTERKI, RADOŚĆ OPISZ SWOJE
Mógłbyś porobić jakieś zdjęcia jak to wygląda ? Dla mnie napewno, a myślę, że więcej osób skorzysta :)
-
[E90] odgrzybianie klimy/czyszczenie parownika-aktualizacja
Więc tak, jestem po. Niestety nie umiałem się dostać od strony czujnika bo troche inaczej to u mnie wyglądało. Czyściłem od strony dmuchawy. Wyciągnąłem jakiś tam czujnik, tylko że sonda z Wurtha nie chciała tam wejść. Poniżej wrzucę foto jak u mnie to wygląda i jakby koledzy mogli zaznaczyć przez który czujnik następnym razem mam czyścić byłbym wdzięczny. Co do efektu, to jeszcze lekko wyczuwam smrodek, ale wydaje mi się, że z każdym dniem mniej. Radzicie jeździć z częściej włączoną klimą ? EDIT: Czujnik chyba zlokalizowany. To powinno być to z zielonym i brązowym kabelkiem. ZDJ. http://imageshack.us/a/img827/6531/wp000270b.jpg
-
WADY,ZALETY,USTERKI, RADOŚĆ OPISZ SWOJE
Plusów nie będę opisywał bo praktycznie wszyscy mamy podobne. Denerwuję mnie natomiast trzeszczenie.. Tak jak z uszczelkami można sobie jakoś poradzić, tak nie mam pojęcia jak zlikwidować trzeszczenie plastików w bagażniku (e91) Ktoś sobie z tym poradził ? Nasmarował czymś te plastiki ?
-
Pytanie o wibracje podczas jazdy
Ja też radzę uważać na COnti. Rok temu kupiłem nowki do drugiego samochodu PremiumContact 2. po zalożeniu auto zaczeło ściągać w prawo.. Byłem dwa razy ustawić zbieżność i nic. Cały zeszły sezon tak przejeżdziłem. Wymieniłem na zimówki i ściaganie ustało. Reklamowałem opony, ale zero odzewu.. Znajomy mechanik doradził mi, żeby zamienić opony przód na tył i odwrotne; pomogło. Ale Conti już raczej nie kupię. Zwłaszcza, że tanie nie są
-
Łańcuch rozrządu N47
Tak! Na filmiku slychac jeszcze kolo pasowe ,ktore rowniez zostalo wymienione. Kolego mialem dokladnie tak przez jakis rok. Jakies 2 tygodnie temu zrobilo sie juz nie do wytrzymania - prawdopodobnie z powodu pekniecia tej prowadnicy. Ja radze wszystkim nie czekac. Jesli zamierzasz tym autem jezdzic nast kilka lat ( ja zamierzam ok 2 ) to warto to zrobic, i spac spokojnie. To ze nie zacznie szurac nikt ci nie zagwarantuje , ale mozesz byc pewny ,ze przez nastepne 100kkm raczej nie zerwie sie lancuch. Może głupie pytanie.. ale jak poznajecie odgłos koła pasowego ? Ponawiam moje pytanie. Dla mnie oprócz szurającego rozrządu nic tam nie słychać..
-
Łańcuch rozrządu N47
Tak! Na filmiku slychac jeszcze kolo pasowe ,ktore rowniez zostalo wymienione. Kolego mialem dokladnie tak przez jakis rok. Jakies 2 tygodnie temu zrobilo sie juz nie do wytrzymania - prawdopodobnie z powodu pekniecia tej prowadnicy. Ja radze wszystkim nie czekac. Jesli zamierzasz tym autem jezdzic nast kilka lat ( ja zamierzam ok 2 ) to warto to zrobic, i spac spokojnie. To ze nie zacznie szurac nikt ci nie zagwarantuje , ale mozesz byc pewny ,ze przez nastepne 100kkm raczej nie zerwie sie lancuch. Może głupie pytanie.. ale jak poznajecie odgłos koła pasowego ?
-
E91 Dziwne zgrzyty
No mi ewidentnie na nierównościach trzeszczą..
-
Śląskie
Szukam dobrego serwisu klimatyzacji w Rybniku i okolicach .
-
E91 Dziwne zgrzyty
A poradziliście sobie z skrzypieniem plastików w bagażniku w naszych turasach ?
-
320 N47 Dziwne zachowanie silnika
Po przeczytaniu pierwsze co mi sie nasuneło to że może zostało aktywowane wypalanie DPF, ale potem doczytałem, że to podczasz dogrzewania silnika.. To teraz już nie wiem
-
sygnalizowanie na jakim biegu jedziemy
Pojawiło się wraz z wprowadzeniem silnika N47. W Silnikach M47 tej funkcji nie znajdziemy.
-
Łańcuch rozrządu N47
A to jaki miałeś poprzednio ?
-
E91 LCI Żólta kierownica z kłódką
Sytuacja opanowana.. wszedłem, zamknąłem auto, otworzyłem, włożyłem kluczyk jakoś poruszałem, znikło i odpaliło. :)
-
E91 LCI Żólta kierownica z kłódką
Witam panowie, zostawiłem auto na skreconych kołach, probuje odpalić samochód i wyskakuje na żółto kłódka z kierownica. Jak to odblokować ?
-
[e90] 320d wymuszenie wypalania dpf
Jeśli wszystko będzie sprawne to po ok 10 km powinno być w okolicach 90 stopni.
-
[e90] 320d wymuszenie wypalania dpf
Np. w ukrytym menu viewtopic.php?f=70&t=217227 :)