Skocz do zawartości

pablo294

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo294

  1. http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6765933-lacznik-stabilizatora-przedn-lewy/vA332709 Cena w ASO, jeśli nie masz rabatów to będzie 138,92 zł brutto .
  2. Ja mam e91 318d LCI i u mnie przód też koło 100 tys. Klocki wyglądają jak nowe.
  3. A to tak możliwe. Myślałem, że chodzi Ci o to, że takie liczby jeśli chodzi o klocki w ogóle nie wystepują.
  4. a co w tym dziwnego ze do wumiany klocków ma 100 tys ?
  5. viewtopic.php?f=15&t=181364 w E91 wyglądo to tak samo. U mnie skonczyło się na nowym mechanizmie. Koszt około 270 zł.
  6. Jeszcze Jakby był do opłat to jakoś mógłbym to zrozumieć.. ale zarejestrowany :shock:
  7. Chodzi o to, że do września 2007 miało to być wyeliminowane, a tu prosze..
  8. Czy w naszych samochodach znajduje sie rurka odprowadzająca wodę z parownika pod samochód ?
  9. Masz samochód z 2010 i takie coś się dzieje ? BMW, coś tu jest nie tak...
  10. Mógłbyś porobić jakieś zdjęcia jak to wygląda ? Dla mnie napewno, a myślę, że więcej osób skorzysta :)
  11. Więc tak, jestem po. Niestety nie umiałem się dostać od strony czujnika bo troche inaczej to u mnie wyglądało. Czyściłem od strony dmuchawy. Wyciągnąłem jakiś tam czujnik, tylko że sonda z Wurtha nie chciała tam wejść. Poniżej wrzucę foto jak u mnie to wygląda i jakby koledzy mogli zaznaczyć przez który czujnik następnym razem mam czyścić byłbym wdzięczny. Co do efektu, to jeszcze lekko wyczuwam smrodek, ale wydaje mi się, że z każdym dniem mniej. Radzicie jeździć z częściej włączoną klimą ? EDIT: Czujnik chyba zlokalizowany. To powinno być to z zielonym i brązowym kabelkiem. ZDJ. http://imageshack.us/a/img827/6531/wp000270b.jpg
  12. Plusów nie będę opisywał bo praktycznie wszyscy mamy podobne. Denerwuję mnie natomiast trzeszczenie.. Tak jak z uszczelkami można sobie jakoś poradzić, tak nie mam pojęcia jak zlikwidować trzeszczenie plastików w bagażniku (e91) Ktoś sobie z tym poradził ? Nasmarował czymś te plastiki ?
  13. Ja też radzę uważać na COnti. Rok temu kupiłem nowki do drugiego samochodu PremiumContact 2. po zalożeniu auto zaczeło ściągać w prawo.. Byłem dwa razy ustawić zbieżność i nic. Cały zeszły sezon tak przejeżdziłem. Wymieniłem na zimówki i ściaganie ustało. Reklamowałem opony, ale zero odzewu.. Znajomy mechanik doradził mi, żeby zamienić opony przód na tył i odwrotne; pomogło. Ale Conti już raczej nie kupię. Zwłaszcza, że tanie nie są
  14. Tak! Na filmiku slychac jeszcze kolo pasowe ,ktore rowniez zostalo wymienione. Kolego mialem dokladnie tak przez jakis rok. Jakies 2 tygodnie temu zrobilo sie juz nie do wytrzymania - prawdopodobnie z powodu pekniecia tej prowadnicy. Ja radze wszystkim nie czekac. Jesli zamierzasz tym autem jezdzic nast kilka lat ( ja zamierzam ok 2 ) to warto to zrobic, i spac spokojnie. To ze nie zacznie szurac nikt ci nie zagwarantuje , ale mozesz byc pewny ,ze przez nastepne 100kkm raczej nie zerwie sie lancuch. Może głupie pytanie.. ale jak poznajecie odgłos koła pasowego ? Ponawiam moje pytanie. Dla mnie oprócz szurającego rozrządu nic tam nie słychać..
  15. Tak! Na filmiku slychac jeszcze kolo pasowe ,ktore rowniez zostalo wymienione. Kolego mialem dokladnie tak przez jakis rok. Jakies 2 tygodnie temu zrobilo sie juz nie do wytrzymania - prawdopodobnie z powodu pekniecia tej prowadnicy. Ja radze wszystkim nie czekac. Jesli zamierzasz tym autem jezdzic nast kilka lat ( ja zamierzam ok 2 ) to warto to zrobic, i spac spokojnie. To ze nie zacznie szurac nikt ci nie zagwarantuje , ale mozesz byc pewny ,ze przez nastepne 100kkm raczej nie zerwie sie lancuch. Może głupie pytanie.. ale jak poznajecie odgłos koła pasowego ?
  16. No mi ewidentnie na nierównościach trzeszczą..
  17. pablo294 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Szukam dobrego serwisu klimatyzacji w Rybniku i okolicach .
  18. A poradziliście sobie z skrzypieniem plastików w bagażniku w naszych turasach ?
  19. Po przeczytaniu pierwsze co mi sie nasuneło to że może zostało aktywowane wypalanie DPF, ale potem doczytałem, że to podczasz dogrzewania silnika.. To teraz już nie wiem
  20. Pojawiło się wraz z wprowadzeniem silnika N47. W Silnikach M47 tej funkcji nie znajdziemy.
  21. A to jaki miałeś poprzednio ?
  22. Sytuacja opanowana.. wszedłem, zamknąłem auto, otworzyłem, włożyłem kluczyk jakoś poruszałem, znikło i odpaliło. :)
  23. Witam panowie, zostawiłem auto na skreconych kołach, probuje odpalić samochód i wyskakuje na żółto kłódka z kierownica. Jak to odblokować ?
  24. Jeśli wszystko będzie sprawne to po ok 10 km powinno być w okolicach 90 stopni.
  25. Np. w ukrytym menu viewtopic.php?f=70&t=217227 :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.