Treść opublikowana przez pablo294
-
N47 przewód odmy
Normalka, że w tych silnikach się poci. Ja wymieniłem na nowszą i jest sucho :)
-
Przednie zawieszenie
A na jakich jeździsz oponach ? Jeśli masz Run Flat'y, to te stuki mnie nie dziwią.
-
Łańcuch rozrządu N47
podeślij filmiki, chętnie posłucham
-
Filtr cząstek stałych
Jaki masz przebieg i gdzie głównie użytkujesz samochód ?
-
Biały dym, spadek mocy - turbina
Dokładnie. Znajomy ma zregenerowaną w e90 320d z 2005 i bardzo ładnie turbo pracuje. Nie wydaje dźwięków, wstaje jak powinno.
-
BMW e90 w opni magazynu TopGear
Najlepiej powiedz, który to sezon ?
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
Nie wiem skąd miałeś te Dunlopy, albo z jakim bieżnikiem.. OStatnią zimę przelatałem na takich. Dla mnie to dobre opony, też mają homologację BMW. Teraz to będzie ich drugi sezon.
-
pytanie odnośnie wymiany rozrządu N47.
Zerwał Ci się ten łańcuch że już tak się zniechęciłeś do marki ?
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
15stki raczej Ci nie wejdą ze względu na wielkość hamulców. Może i są to felgi z 318, ale napewno nie E90. Ja mam oryginalne stalówki na zimę, są z 2010 roku i mają 16 cali i ET 32. Dodatkowo też masz LCI. Jeśli masz standardowe 16stki to spójrz na koło i sam sobie odpowiedz czy wejdzie tam 15stka.. nie sądzę.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Ja własnie nie chce montować walców 255 na tył bo mam tylko 318d, ale większość felg które mi się podoba powinno mieć ogumienie mieszane, właśnie dlatego zastanawiam się jak wyglądają cztery te same opony. Wiem jedno, napewno nie chce już runflatów ! Jechałem e91 na 17' bez ROF i było idealnie ! Fakt, samochód miał sportowe dostosowanie podwozia, ale mimo wszystko.. ROF'a już nie chcę !
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Kolego rozumiem, że masz zestaw 4x225 na mieszanej feldze. Mógłbyś zarzucić jakieś fotki opony na feldze ?
-
Wymiana odmy
@ppatryk Czyścisz odmę w N47 ?
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Napewno nie od 01.2009 bo ktoś ma 09.2008 i ma C . Ja mam 10.2008 i też mam C.
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Do wymiany np żarówki H7 :)
-
[e90] Jaki olej?
drugie pytanie jest chyba retoryczne : http://olejefuchs.pl/ Ok, a kolego co powiesz o parametrach tego oleju ?
-
[e90] Jaki olej?
Mi też zbliża się wymiana oleju. Do tej pory jeżdzilem na Castrolu 5w30. Myślę o Fuchsie TITAN GT1 PRO C-3 5W-30 (taki wyszedł w aplikacji "Dobierz olej") Mam pytanka : Czy ktoś ma z nim doświadczenie ? Gdzie mogę go kupić nie obawiając sie, że będzie to podróbka ?
-
po odpaleniu wieje ciepłe powietrze
Ale jak odpalisz auto z włączoną klimatyzacją to zawsze przez 2-3 sek poleci ciepłe powietrze.
-
Pytanie o seryjne zawieszenie E90
Po pierwsze wyrzuć ROFy, jest różnica :)
-
www.mobile.de, www.autoscout24.pl, www.allegro.pl
Kolego, dzwoń do serwisów, któreś na pewno udzielą Ci podstawowych informacji o przeszłości serwisowej. Ja sam tak robiłem jak mojej bawarki szukałem :)
-
[E90] Składane tylne fotele - kosztorys
W E46 na pewno jest :)
-
Problem z 1 biegiem po wymianie dwumasy fimy LUK
mnie denerwuje szarpanie zespołu napędowego przy ruszaniu. Co ciekawe nie dzieje się to zawsze i nie ma znaczenia czy silnik cieply czy zimny. Pomoże usunięcię tego CDV ? a może wymienić płyn w wysprzęgliku ?
-
dodatek do oleju napedowego w czynnosciach serwisowych
Może zadzwoń do jakiegoś zaufanego ASO i zapytaj :) Sam jestem ciekaw o co chodzi :)
-
E9X i inne - Wasze przebiegi w silnikach diesla 2.0 M47/N47
Dokładnie tak samo uważam ! :cool2: N47D20C kupno 2012 161 tys, obecnie 172: -Rurka karbowana do odmy -Oring intercoolera
-
Swiatlo w bagazniku e90 318I lci
Otwierasz schowek od pasażera, zaglądasz do środka, przekręcasz dwa klipsy i masz bezpieczniki :)
-
E91 Tuleje belki zawieszenia tylnego.
Jeśli chcesz mieć oryginalne części to polecam strone www.bmwstore.pl . Tam przeniesiesz numer części. Możesz również poszukać po własnym VINie.