Treść opublikowana przez pablo294
-
Sparco -->> E90 318D "full red lift mode" :D
Ładnie felgi :cool2: A co to takiego ta obsługa krzyżowa ? S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej
-
e91 318d '06 kilka pytań
A czemu niby z Belgii ma nie mieć DPFa ?
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
... Chodziło mi czy znacie konkretne przypadki, kiedy zauważyliście.
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Chodzi mi w jakich przypadkach zmniejsza ten dystans.
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
A wiadomo np kiedy komputer może radyklanie zmniejszyć dystans ?
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Tak.. tylko że wiekszość już kupiła samochody z przebiegiem ok 150 tyś, a nie wiadomo jak wcześniej wymieniali olej. A co do wskaźnika serwisowego to jest to ścisłe 31000 km czy to komputer sam odejmuje ?
-
E91 LCI wymiana kierownicy a stara poduszka
Poduszka będzie pasować P&P tylko z kierownicy sportowej. Tą możesz sprzedać, albo zostawić na powrót do serii.
-
Jak powinna wyglądać książka serwisowa
W naszych E9X nie ma konkretnie 30 tysięcy, tylko to komputer sam odejmuje kilometry, tak ?
-
Turbosprężarka 320d - regeneracja lub kupno nowej
Powiem tak, na jałowym norma, troche wyższe tez norma, właśnie dopiero przy tych wyższych było cały czas ok 5-7 mniej. Niedawno był wymieniany oring na wężu od turbo do IC bo się troche pociło, lecz po tym zabiegu jest sucho i żadnego spadku nie odczułem.
-
Turbosprężarka 320d - regeneracja lub kupno nowej
Ja mam pytanie troche z innej beczki, aczkolwiek dotyczy turbiny w moim 318d N47. Dwa tygodnie temu byłem na inspekcji komputerowej. Wykazało, że mam tylko jeden błąd, od żarówki, która zresztą sam wymieniłem. Gdy był test ładowania turbo, powiedziano mi, że przy wyższych obrotach ok 3 tyś turbina ładuje ok 5-7% mniej niż powinno być. Jak wcześniej mówiłem, żadnych błędów nie było. Czy to oznacza, że turbo się kończy? Albo to wina np przepływki czy czegoś innego ?
-
E9X M47 Objawy wypalania DPFu
Ja chyba głuchy jestem... ;p Nigdy nic nie zauważyłem. Ale może to przez to, że zawsze jezdze z wlaczanym radiem :wink:
-
320d wymiana silnika
Kolego na drugiej fotce na dole znajduje się napis M47TU2.
-
M47N2 ilosc obr na jałowym
Ja wiem jak sprawdzić ile jest obrotów, tylko nie wiem, skąd wiadomo jakie są dopuszczalne wartości :wink:
-
M47N2 ilosc obr na jałowym
A jak jest w N47 ? Skąd bierzecie te dane, jeśli można wiedzieć oczywiście :D
-
Trudności przy zmianie biegów
Z góry przepraszam za porównanie. ;p Moja przygodę z motoryzacją zaczynałem od Golfa 3 ;p I tam kiedy silnik się nagrzał, nie dało się właczyć wstecznego bez zgrzytu. Poczytałem trochę i postanowiłem, że po 18 latach olej w skrzyni pewnie stracił swoje walory. Zaryzykowałem i wymieniłem... Jak ręka odjął, zadnego zgrzytanie, dodatkowo skrzynia zaczęła dużo lepiej, łatwiej pracować ! :D
-
318d n47 drgania silnika przy ruszaniu
Kolega ma drgania przy ruszaniu. Było o tym pełno. Pewnie chodzi o CDV tzw Clutch Deleay Valve. Poszukaj, było tego dużo.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
No to jak Ty tego dpfa przepalales skoro taki dobry wynik pokazało ? ;p Co do miasta to wynik w 100% realny.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
" silnik m47n2 318D manual" Kolega wszystko napisał. :) Silnik w serii 122 km.
-
pomóżcie rozkodować
Nie masz ED, ale masz odzyskiwanie energii z hamowania. To chyba podstawa od któregoś roku. Co do reszty pakietów, to sam z chęcią się dowiem co dokładnie mają. :)
-
Jakie OPONY ZIMOWE do 318d e91 2009r
Rozumiem, że nie chcesz opon ROF ? Słyszałem dużo dobrego o tych Pirelkach jak i Nokianach. Co do rozmiaru to zostań przy zalecanym 205/55.
-
325xi - 4x4 system, dsc, abs and ebv failure
To może napiszecie jakie powinno być na wyłączonym silniku, a jakie gdy jest włączony ?
-
E90 "szalony diesel"
Kolego, na prawde zrobiłeś mi świetny prezent na Mikołaja ! :cool2: :cool2:
-
E90 "szalony diesel"
Spotkał sie ktoś kiedyś z tym w naszych e9x ? Tu filmik czytałem troche o tym i jest to przerazające. Na YT idzie znaleźć filmiki z e46..
-
e90 zuzycie paliwa -dyskusja
Kolego powiedz mi od jakiego czasu nie byłeś na żadnej trasie ? bo to jest niemożliwe.. ja przynajmniej raz w miesiacu staram sie wyskoczyc na pousta droge na godzinke gdzie jada stosunkowo wolno, ale z wyzszymi obrotami i nie zauważyłem żeby oleju przybyło. Albo podjedź do kogoś na komputer, żeby sprawdzili Ci w jakiej "kondycji " jest filtr
-
e92 335i: wersja usa a europa
No to pięknie.. mam skaj :mad2: :duh: Jednak 160 tyś na budziku i żadnego przetarcia.