Treść opublikowana przez pablo294
-
Łańcuch rozrządu N47
Ja z kolei wyczytałem, że przeniesienie rozrządu do tyłu ma być bezpieczniejsze dla pieszego w czasie wypadku :?
-
zwykłe opony a run flant
Wydaje mi się, że są również samochody wyposożone w zestaw naprawczy koła (jakiś kompresor itp) zamiast opon ROF. Więc myślicie, że w tych zmienili nastawy zawieszenia ?
-
[E90] wątpliwa sprawa grubości lakieru
Ale co to ma kolego do rzeczy ? Obtarcie parkingowe to jeden element a nie cała [bAD] Pzdr Obcierka parkingowa może być również o takiej powierzchni, że bezpieczniej będzie pomalować np. ww. cały tylni błotnik.
-
[E90] wątpliwa sprawa grubości lakieru
to już się przeobraża w paranoję.. obtarli mnie na parkingu.. o nieeeeee ! muszę z tym jeździć, nie mogę pomalować bo nie będę miał oryginalnego lakieru !! Mam odpryski na masce.. muszę z tym jeździć bo jak pomaluje to będzie powypadkowy.. Ludzie, proszę Was !
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Dla pełnego efektu pojechałbym na hamownie przed i po :cool2:
-
325d czyszczenie czujnikow - przywracanie pełnej mocy
Jest dużo środków do czyszczenia przepływki, myślałem, że to bezpieczne. W takim razie dzięki :cool2:
-
325d czyszczenie czujnikow - przywracanie pełnej mocy
U mnie ciśnienie na turbo jest o ok. 5% niższe przy wyższych obrotach niż zadane. Myślałem, że to właśnie przepływka i chciałem ją najpierw przeczyścic.. Nie polecasz ? :P
-
ppatryk -->> E92 320dA
Czekam z niecierpliwością :cool2:
-
ppatryk -->> E92 320dA
Co dokładnie było robione po zerwanym łańcuchu ? Wymiana słupka ?
-
N47 czyszczenie EGR
Na prawdę wygląda dobrze. Gratuluje roboty, bo wg fotostory do łatwiejszych zajęć raczej to nie należało.
-
Wymiana lamp E90 pre LCI - halogenów na soczewki
To dziwne.. ja mam LCI halogen i gdy odpale auto lapmy tez idą góra dół, to jest norma, ale mam pokretło do regulacji.
-
Wymiana lamp E90 pre LCI - halogenów na soczewki
A masz przy włączniku świateł pokrętło do regulowania wysokości ?
-
N47 czyszczenie EGR
Tak jak w temacie. Czy ktoś już to robił ? Jego budowa w porównaniu do M47 znacznie się różni. Opłaca się w ogóle ?
-
e91 Problem z zawieszeniem - straszne zgrzyty
Z tego co wiem, to amortyzatory powinno się wymieniać parami.
-
strasznie dymi
No ale ważne jest na jaki kolor dymi.
-
e90 320d n47 2009r - krzyk
Ja mam 318d po lifcie. Co prawda nie mam żadnej naklejki. Mam żaluzje, mam ponoć odzyskiwanie energi, el. wspomaganie, s&s, wskazania biegów i wydaje mi sie, że zawias też jest jakoś niżej w porównaniu do starszych m47. Nie wiem natomiast jak z tymi biegami. I bądź tu człowieku mądry..
-
e90 320d n47 2009r - krzyk
Ja mam takie pytanie? Skąd wiesz, że to ED ? W Vinie nie jest to jakoś wyszczególnione. Z tego co wiem to ED miało 163 KM. Czy czasem kazdy N47 to nie jest ED ?
-
Jakie żarówki
Masz kierunki LEDowe , była przeprowadzana akcja serwisowa. Zadzwoń do najbliższego ASO i się dowiedz czy Twój samochód jest objęty akcja. :cool2:
-
Problem z e90 320d smierdzi z rury
Przeczytałem dość dużo o DPF, głownie dlatego, że wiekszości podróżuje po mieście.. Doczytałem,(chyba nawet na tym forum) że dla DPFa lepiej nie lać paliw premium typu właśnie Shell VP Diesel czy Ultimate ponieważ one sztucznie podnoszą temperaturę spalin przez co czujniki w ukł. wydechowym głupieją i obniżają sztucznie temperature spalin przez co DPF się za mało wypala. Ja tankuję tylko Shellowskie zwykle ON na stacji gdzie panuje duży ruch. No chyba, że nie mam wyboru. Pozdrawiam.
-
Problem z e90 320d smierdzi z rury
Za to ja jak silnik jest zimny mam słodkawy zapach, gdy się rozgrzeje już troche mniej, ale nadal " przyjemny " :lol: Kolego Ty masz 330, może stąd różnica ?
-
Stalowe felgi na zime
Kolego nie mogą Ci ocierać.. Ja mam co prawda 18d ale mam identyczny zestaw. Przecież to są oryginalne felgi BMW, nie mogą ocierać.
-
Problem z e90 320d smierdzi z rury
Ktoś tutaj kiedyś mówił, że jeśli spaliny śmierdzą, dym jest taki że aż oczy szczypią to winna zapchanego DPFa. Moja rada: Jedź na dłuższa trasę, obroty ok. 2500 i powinno pomoć :cool2:
-
Zarowka H7
http://instrukcjebmw.ccp.com.pl/E90/e90_0305_basis_pl_mail.pdf na 112 stronie tego pliku jest odpowiedź :cool2:
-
Zarowka H7
dokładnie, trzeba troche podważyć do góry, powinna wyjść.
-
e90 320i co to za grzechotanie
Tylko że to jest benzyna, a nie N47 ;p