Treść opublikowana przez pablo294
-
[e90] 320d wymuszenie wypalania dpf
Może termostaty są nieszczelne i nie jest w stanie osiągnąć 75 stopni ? Jeśli dobrze czytam to chłodziwo ma ok 50 stopni, więc silnik niedogrzany. Wypalanie nie będzie aktywowane.
-
318d LCI wycieki oleju, zdj.
Z tego co wiem w N47 odma jest bezobsługowa. Porobię testy i dam znać, tak btw. ten malutki oring kosztuje 25 zł :mad2: A co do oleju, to po prawie 7 tyś od wymiany jego stan się nie zmienił
-
318d LCI wycieki oleju, zdj.
No tak, ale chyba przez tą rurkę ma przepływać olej, prawda ?
-
e90 318d LCI drżenie silnika i lewarka skrzyni
Właśnie robiłem takie testy z tymi obrotami, tzn nie komputerowo, tylko poprzez dodawanie gazu :P już troszke więcej obrotów skutkuje tym, że lewarek mniej drży jak i reszta. Dziqsek rozumiem, że aby podnieść, trzeba się dokopać do sterownika silnika ?
-
318d LCI wycieki oleju, zdj.
ale tam nie ma ż•adnej opaski zaciskowej. Jeśli się to ściągnie to ukazuje się malutki oring, i myślę, że to jego sprawka.
-
Zmiana lamp Tylnych Pre LCI na LCI
Zawsze można zrobić tak jak ostatnio widziałem w mojej okolicy.. Lampy tył w e91 oklejone folią, przód zmieniony zderzak i lampy na LCI, a maska preLCI . Pieknie to wyglądało :lol:
-
318d LCI wycieki oleju, zdj.
Koledzy, ta rureczka w tamtym czasie była wymieniana, był jakiś czas spokój i teraz zauważyłem, że znów coś się tam poci. Jakieś rady ?
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Powinieneś mieć już C. Sam mam z tego okresu i widnieje N47d20C :)
-
[e90] Jaki olej?
Z serii M.
-
[E90] odgrzybianie klimy/czyszczenie parownika-aktualizacja
Mogłby ktoś jeszcze podesłać zdjęcie lepszej jakości tego czujnika przez który mam wprowadzić sondę ? bo w tym TISie Bmw słabo to wygląda. I jak wygląda sprawa z cupholderami ?
-
Wymiana filtra powietrza i oleju w E91 318D
To właśnie dlatego nie chciał odpalić bo nie było paliwa.
-
Opony RSC Run Flat e9x zalety/wady
Potwierdzam. Wydaje mi się, że "góra" opony pozostaje niezmienna.
-
[e93] 330d 231KM Wysoka ? temperatura na postoju/w korku
no tak skoro wentylator włącza sie dopiero przy 104 czy 106 stopniach :)
-
Dym spod korka oleju M47 :(
Na jakim jeździsz oleju ? Wiem, że na Castrolu jest mgiełka jak olej jest gorący (podobno).
-
wahacz poprzeczny dolny przód
Właśnie przy ostatniej wymienie postojówki widziałem, że jest wybite TRW więc jeśli fabryka takie daje :D
-
Wysokie spalanie M47 320d
Tylko że kolega w e46 ma pierwszego diesla M47 136 koni, one były na pewno mniej ekonomiczne niż 150.
-
wroclaw gdzie poleruja???
Konkretna osoba tu nade mną :D
-
[e90] Jaki olej?
LL-04 również jest pod napisem zalecane więc dlatego. Lać co kto chce :D
-
[e90] Jaki olej?
Dla silników benzynowych LL-01 jest zalecany (info z instrukcji )
-
[BMW E91 2005r] Bardzo słabe ringi.
Kolego ja mam auto po liftingu i mam ringi bez ksenonów. Świeci to jakoś tak http://imageshack.us/a/img600/35/dsc1467ob.jpg (zdjęcie z google)
-
[BMW E91 2005r] Bardzo słabe ringi.
Jeśli chodzi Ci o fotki żarówki to znjadziesz w tym ogłoszeniu http://allegro.pl/philips-h10w-postojowka-do-bmw-i3166659044.html . Jeśli zaś o wymiane to korzystałęm z tego poradnika http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=90755 .
-
[BMW E91 2005r] Bardzo słabe ringi.
Tak to h10w najlepiej philipsa, miesiac temu wymieniałem przez nadkole. Rozebrałem oprawke i wymieniłem żarówke, po czym skleiłem oprawke i wszytko gra ;p
-
E9x kodowanie radia professional
Pisz do kolegi dziqsek . Robił coś takiego u siebie w samochodzie.
-
Asystent swiateł drogowych
To dziwne bo jest tam przełącznik, który ręcznie reguluje zaciemnienie.
-
Asystent swiateł drogowych
Tu kolego nie ma zadnego czujnika.