Skocz do zawartości

pablo294

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo294

  1. Może termostaty są nieszczelne i nie jest w stanie osiągnąć 75 stopni ? Jeśli dobrze czytam to chłodziwo ma ok 50 stopni, więc silnik niedogrzany. Wypalanie nie będzie aktywowane.
  2. Z tego co wiem w N47 odma jest bezobsługowa. Porobię testy i dam znać, tak btw. ten malutki oring kosztuje 25 zł :mad2: A co do oleju, to po prawie 7 tyś od wymiany jego stan się nie zmienił
  3. No tak, ale chyba przez tą rurkę ma przepływać olej, prawda ?
  4. Właśnie robiłem takie testy z tymi obrotami, tzn nie komputerowo, tylko poprzez dodawanie gazu :P już troszke więcej obrotów skutkuje tym, że lewarek mniej drży jak i reszta. Dziqsek rozumiem, że aby podnieść, trzeba się dokopać do sterownika silnika ?
  5. ale tam nie ma ż•adnej opaski zaciskowej. Jeśli się to ściągnie to ukazuje się malutki oring, i myślę, że to jego sprawka.
  6. Zawsze można zrobić tak jak ostatnio widziałem w mojej okolicy.. Lampy tył w e91 oklejone folią, przód zmieniony zderzak i lampy na LCI, a maska preLCI . Pieknie to wyglądało :lol:
  7. Koledzy, ta rureczka w tamtym czasie była wymieniana, był jakiś czas spokój i teraz zauważyłem, że znów coś się tam poci. Jakieś rady ?
  8. Powinieneś mieć już C. Sam mam z tego okresu i widnieje N47d20C :)
  9. Z serii M.
  10. Mogłby ktoś jeszcze podesłać zdjęcie lepszej jakości tego czujnika przez który mam wprowadzić sondę ? bo w tym TISie Bmw słabo to wygląda. I jak wygląda sprawa z cupholderami ?
  11. To właśnie dlatego nie chciał odpalić bo nie było paliwa.
  12. Potwierdzam. Wydaje mi się, że "góra" opony pozostaje niezmienna.
  13. no tak skoro wentylator włącza sie dopiero przy 104 czy 106 stopniach :)
  14. Na jakim jeździsz oleju ? Wiem, że na Castrolu jest mgiełka jak olej jest gorący (podobno).
  15. Właśnie przy ostatniej wymienie postojówki widziałem, że jest wybite TRW więc jeśli fabryka takie daje :D
  16. Tylko że kolega w e46 ma pierwszego diesla M47 136 koni, one były na pewno mniej ekonomiczne niż 150.
  17. Konkretna osoba tu nade mną :D
  18. LL-04 również jest pod napisem zalecane więc dlatego. Lać co kto chce :D
  19. Dla silników benzynowych LL-01 jest zalecany (info z instrukcji )
  20. Kolego ja mam auto po liftingu i mam ringi bez ksenonów. Świeci to jakoś tak http://imageshack.us/a/img600/35/dsc1467ob.jpg (zdjęcie z google)
  21. Jeśli chodzi Ci o fotki żarówki to znjadziesz w tym ogłoszeniu http://allegro.pl/philips-h10w-postojowka-do-bmw-i3166659044.html . Jeśli zaś o wymiane to korzystałęm z tego poradnika http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=90755 .
  22. Tak to h10w najlepiej philipsa, miesiac temu wymieniałem przez nadkole. Rozebrałem oprawke i wymieniłem żarówke, po czym skleiłem oprawke i wszytko gra ;p
  23. Pisz do kolegi dziqsek . Robił coś takiego u siebie w samochodzie.
  24. To dziwne bo jest tam przełącznik, który ręcznie reguluje zaciemnienie.
  25. Tu kolego nie ma zadnego czujnika.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.