Treść opublikowana przez pablo294
-
e92 335i: wersja usa a europa
.. a dokładniej ? nazwa tapicerki ?
-
Jaki olej do e91 320d
Proszę Cię nie pisz, że ktoś może sam nie dać rady wymienić filtra powietrza w n47, bo do tego nie potrzeba nawet śrubokręta. Zresztą masz ten silnik i wiesz, gdzie jest umieszczony ten filtr. Już lepiej będzie napisać, jeżeli nie chce się pobrudzić.... No ale zapłacić można oczywiście za wszystko. Nie moje pieniądze, nie moja sprawa :D Tak mam i wymieniałem go sam ;p Ale śrubokręt jest potrzebny bo mi nie udało sie wymienić go bez zdjęcia z rury górnej pokrywy :)
-
Turbosprężarka padła pomocy
Czy w turbosprężarkach z N47 (chodzi mi dokładnie o 318d) też jest taki problem z regeneracją ?
-
e92 335i: wersja usa a europa
Po czym rozroznie czy mam "eko" skóre czy naturalna ?
-
Jaki olej do e91 320d
Inspekcje sam skasujesz, co do ceny wymiany filtra powietrza, to jeśli sam nie da rady tego zrobić to jak już olej wymieniaja mu za darmo to co to jest 17 złotych ?
-
Jaki silnik do e90?
Powiem Ci tak, dobrze by było jakby te z 2005 roku, ledwo co sprowadzone miały te 150-230 tyś. Na zachodzie auta jeżdżą. Jednak nie ma co się bać takiego przebiegu ;)
-
Jaki olej do e91 320d
Dobra cena, zależy też jakiej firmy filtr powietrza, ale ogólnie to bardzo dobre ceny.
-
Wymiana przedniej szyby
Właśnie pisałem, że jeśli zrobie w warsztacie, który oni mi wskażą (w tym wypadku Nordglass lub Autoglass) nie trace zniżek. Nie mam też udziału własnego w szkodzie. Co do tego co kolega napisał o szybie to moja raczej występuje jako zamiennik, mam tam czujniki deszczu, zmierzchu i auto klime, solarnej raczej nie mam, o ile da sie to odczytać z VIN.
-
Wymiana przedniej szyby
No ale czy jak zamieniik uznawany jest np szyba pilkingtona albo sainta bez znaczka bmw ?
-
Wymiana przedniej szyby
Ponawiam temat. Mam na szybie jeden wikeszy oraz dużo drobnych. Postanowiłem wymienić szybę z AC. Posiadam AC w benefi razem z amortyzacją części. Ale czuje, że zrobili ze mnie głupka.. Powiedzieli ze jeśli zrobie w ASO to trace 30% zniżek a jeśli zamiennik to nic nie trace. Podali, że moge zrobić w Nordglassie albo jakimś Auto glass. Szyby z Norda nie chce bo interesuje mnie raczej pilkington albo saint. Na dodatek nie wiem jaką dawają w tym auto glassie bo na google pełno takich firm, do dwóch dzwoniłem i nie mają umowy z Benefia. Co mam zrobić, posiada ktoś AC w Benefii ?
-
Filtry powietrza e91 143km
Taka "tuba" jest do silników M47, w naszym N47 318d 143 km to właśnie taki kwadrat ze sciętym kantem.
-
Co należy sprawdzić/wymienic? N47
13 71 7 803 842
-
Jaki interfejs do E91?
Czyli ten kabelek da rade z e91 LCI i "wstecz" rownież do preLCI , e46 np ?
-
wyciek oleju - pomocy!
A jeśli jest trochę oleju w przewodzie od turbiny do intercoolera to też jest bardzo źle ?
-
Identyfikacja numeru części - realoem.com
Jest to numer 7 na tym schemacie http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/13_1229-przeplywom-masy-powrurka-cz-pow/vA332709 . Polecam, przewód jest troche szerszy, inaczej zbudowany jednak wszystko pasuje, wymiana też dziecinnie prosta. I co najważniejsze, nic nie kapie! ;)
-
Felgi stalowe na zimę
no własnie to jest ET 37 http://allegro.pl/felgi-bmw1-5x120-is37-et37-6jx16-nowe-promocja-i2792763948.html ale nowe i po 100 zł Przecież na aukcji masz felgi z 1er . Ja na sto pro mam et 31 felgi z 2010 roku. Do tego na 6J to chyba 195 szerokość. Poszukaj 7 calowych z e90/91.
-
Felgi stalowe na zimę
Ja mam na zime oryginalne stalówki z tego właśnie modelu i Tobie też takie polecam. Z tego co pamietam jest tam et 31.
-
Chrobot z silnika
Gwarancja po 7 latach ? ;p
-
318d LCI wycieki oleju, zdj.
Kurde nie wiem, nie umiem znaleźć.. a jakoś nie uśmiecha mi się dawać prawie 700 zł za kawałek gumy.
-
318d LCI wycieki oleju, zdj.
Ale ja właśnie mam taki jak w drugiej aukcji (patrz. zdjęcia wyżej) jak inni koledzy w 318d maja ?
-
318d LCI wycieki oleju, zdj.
Rureczka karbowana wymieniona, wymiana prościutka. Co do węża to na allegro znalazłem dwa rodzaje http://moto.allegro.pl/bmw-3-320-e90-e91-rura-intercoolera-i2731752416.html i taka http://moto.allegro.pl/rura-intercoolera-bmw-3-x1-e90-e91-e92-e93-e84-2-0-i2759989016.html . Ja mam tą drugą jednak wiekszość jest tych pierweszych . Czy możliwe, że 320d a 318d ma inny ? Jakie wy koledzy macie ?
-
Ciśnienie kół 18 zima 320d
Musisz odnaleźć na tej właśnie tabliczce Twojego rozmiaru opon z dopiskiem M+S.
-
BMW e92 335i montaż lpg
W żadnej z serii E 9X nie zmieścisz butli ponieważ każda ma opony RSC . Tak jak kolega wyżej powiedział, chyba że bojler ;d
-
swiatla dzienne prosze o pomoc
Ja mam polift, ale wersje z halogeniami. Też aktywowałem swiatła dziennie i świeca sie normalne mijania. pewnie przez to, że moje ringi działaja jako postojowe i zbyt mocne nie są ;p
-
Postójwki, ringi E91 LCI
W skandynawskiej która była oryginalnie też tak pisze.. ale skoro tak mówicie. Robił to ktoś w ASO ? ile skasowali ?