Treść opublikowana przez pablo294
-
Dymi na czarno podczas przyspieszania !!!
Gdzie kupowałeś ?
-
"Dziwna" praca klimatyzacji
Co sie kogoś zapytam to słyszę inne teorie ;p Dzięki Kris :wink:
-
Koszt przegladu serwisowego w ASO + wymiana oleju
U Sikory mozna wlasne materialy dostarczyc cena 500zl z groszami. Za samą wymiane oleju z filtrem oleju ?
-
test silnika N47 po 120 tys. km
Pytam, bo aktualnie jeżdżę cały czas z włączoną klimatyzacją i ciężko dobre wyniki spalania utrzymać :). Podziwiam !
-
Książka Serwisowa BMW E90
Kolego, na allegro jest multum pustych książek serwisowych :D Hmm, ciekawe czemu.. :lol:
-
Czujniki klockow
Popatrz w tylnie koło i będziesz miał odpowiedź :)
-
test silnika N47 po 120 tys. km
Ładny wynik :cool2: Jechałeś z włączoną klimatyzacją ?
-
Koszt przegladu serwisowego w ASO + wymiana oleju
Robił ktoś serwis olejowu na śląsku w Aso Gazda Gliwice, bądź u Sikory w Mikołowie ? Jakie ceny ? Można przyjechać z własnymi częściami ?
-
"Dziwna" praca klimatyzacji
Ja mam taką dziwną rozkmine. Jedni mówia, żeby przed końcem podróży(5-10 min) wyłączyć klimatyzacje w celu osuszenia kanałów.. Przecież to klimatyzacja osusza i jeśli wyłaczymy klime, to zaraz zauważymy wilgoć na otworach wentylacyjnych. Jak to jest ?
-
BMW 318 e90 2008 Co z rozrządem?
Powiem tylko, że widuje się tutaj na forum N47 z przebiegiem +200tkm. Nawet jedno skradziono.. Ja jestem zdania, że tylko niektóre były felerna i hałasują lub/i się urywają. W produkcji tych części była partia felernych podzespołów, nie mylić tego z tym że wszystkie były felerne, a zdarzały się dobrze działające wyjątki. Takie moje skromne zdanie. :wink:
-
E90 320d silnik przerywa - proszę o pomoc
Ja słyszałem, że do samochodów z DPFem lepsze są paliwa zwykłe, nonPremium; i tak też robię ;)
-
stuki ze sprzęgła?
Tak, wszyscy już wiedzą, że Twoje M47 jest najlepsze... Co do tematu http://www.youtube.com/watch?v=x1XbD257_tc jeśli masz podobne dźwieki przy wciskaniu pedału sprzęgła, to przyczyna w tytule :wink:
-
Skropliny z klimatyzacji
Potwierdzam, w zeszłym tygodniu jak były upały +30 to wychodząc z samochodu, widziałem mały sznureczek wody po mojej trasie :)
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
10 = październik
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
@ wertex Teoretycznie tak. Dla przykładu mam 10/2008 LCI i N47D20C :wink:
-
Opis pakietów wyposażenia
Kolego skąd masz takie info, bo też parę pakietów bym sobie rozkodował :cool2:
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
A da się naszą odmę rozebrać i wyczyścić ?
-
"Dziwna" praca klimatyzacji
Przepraszam za głupie pytanie. A nie masz może wciśnięte AUTO ?
-
problemy pomiedzy 1500 a 1800 obr 320d
A nie pomyślałeś o tym, że po prostu zmieniłeś stacje ? :wink: Spróbuj zalać zwykłą ON z tego BP i obserwuj.
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Wtryski na pewno są inne, piezoelektryczne, w 318 elektromagnetyczne.
-
[E90] boczki - elektryka lusterek prelci i lci
Nie wiem, nie rozbierałem, ale skoro da się kupić ten moduł osobno to chyba jest to wykonalne :wink: Pozdrawiam
-
[E90] boczki - elektryka lusterek prelci i lci
Ale przecież ten moduł od sterowania szybami, lusterkami można wyjąć z naszego boczka i przenieść do nowego.
-
E90 pre LCI przeróbka na LCI
Ewidentnie widać, że soczewka ma zeza :lol:
-
USUNIĘCIE WGNIECEŃ PO GRADOBICU
Grzegorz Miljon http://www.usuwanie-wgniecen.com.pl/pl/site/start.html Polecam! Byłem z moja betka na usuwaniu wgnieceń na drzwiach (ludzie na parkingach nie umieją wysiadać z auta :mad2: ) nie ma ani śladu.
-
Ile oleju wchodzi do M47 163km???
Potwierdzam. Mi do N47 weszło niecałe 5 litrów,a zażyczyłem sobie do pół bagnetu :)