Treść opublikowana przez lopico
-
BMW E90 SCHEMAT PODLACZENIA NAVI CIC
Koszty nie są już tak ogromne. Myślę że jak sprzeda co ma i kupi nowe to w 4 tyś się zmieści. Mnie 3600 kosztował sam kompletny retrofit a stare graty zostały.
-
BMW E90 SCHEMAT PODLACZENIA NAVI CIC
Schemat podłączenia gniazda ISO CCC jest bardzo podobny jak nie ten sam co CIC. Tylko masz inaczej podłączoną wtyczkę zasilającą od LCD. Możesz się wspierać CIC z e60: http://www.6post.com/forums/showthread.php?t=954040 CIC e60 to jest to samo tylko obudowa ciut inna.
-
BMW E90 SCHEMAT PODLACZENIA NAVI CIC
W poprzednim temacie który założyłeś podałem Ci cenne wskazówki i na ich bazie jesteś w stanie zamontować navi. Nie wiem czy znajdziesz na forum kogoś kto Ci za free położy wszystko na tacy. Schematy masz w pierwszym linku który Ci podesłałem tylko poszukaj. Pewnie Java Ci nie odpaliła - to sobie ją ustaw. Tam masz wszystkie schematy do podłączenia navi CCC oprócz przewodów które są oczywiste (kabel monitora). A tak w ogóle to musisz odnaleźć tam schemat podłączenia idrive czyli 2xcan +zasilanie, podłączenie monitorka - 4 przewody - 2 zasilanie + 2 dane. Reszta jak w radiu dochodzi antena gps.
-
Zmiana licznika e90 z low na high
Witam, Zmieniłem sobie licznik na high, wszystko super śmiga, lecz nie wiem jak zakodować sobie tempomat w tarczy od prędkościomierza. Jak dodaje wyposażenie $544 nic się nie dzieje, podobnie jak dodam $541. Jak zminie na ori $540 to mam na malutkim ekraniku prędkość tempomatu. Czy ktoś może się podzielić wiedzą jak to zrobić ? Wsio zmienione włącznie z białymi diodami a tu taki zonk.
-
NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!
Zaktualizowałem przez usb. Mam jedną z pierwszych CIC bez polskiego menu z bardzo starym firmware i poszło z USB - sam się zdziwiłem. Nie aktualizowałem wcześniej bo nie miałem gniazda ani kabla do usb. A szlak mnie trafiał jak widziałem ceny używek na allegro sięgające wartości nowego z serwisu. Kabelek zrobiłem sobie sam i się zainstalowało.
-
Pompa vakum M47TU2 M47N2 320d 163KM - zle dzialanie
Temat wałkowany był wielokrotnie. W e91 m47 vacum odpowiada za egr, klapy ssące, ewentualnie za przepustnice no i hamulce. Jeśli ciśnienie jest poniżej 0.8 to dzieją się cuda to mogę sam przyznać. Co to ma wspólnego z wtryskami - totalne nic. Korekty wtrysków nie zawsze wskazują zużycie wtryskiwaczy lecz kompensowanie ich aby zachować odpowiednią równowagę działania silnika. Jeśli miałeś problem z podciśnieniem a za tym głupiał egr, czy klapy kolektora ssącego, to silnik za wszelką cenę korygował to wydatkiem wtryskiwaczy, stąd korekty były nienaturalne. Często w m47 uszkadza się uszczelka przy serwie przez co ginie podciśnienie w hamulcach o czym wielokrotnie wcześniej pisano.
-
NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!
nieaktualne już zaktualizowałem
-
NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!
Czy byłby ktoś miły i wskazał mi do pobrania wersje na 3x dvd EE? Bardzo dziękuje za pomoc, sam pobrałem już kilka wersji ale na usb.
-
Brak Mocy BMW 320D M47N2 poważny problem..
Zrób moda, wgraj i ciesz się 200 koniami. Miałem taki przypadek po wycięciu dpf kat. Soft pomógł.
-
bmw e90 163hp 2005 spalony silnik
Mam taką turbinę i dobrze dmucha
-
NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!
macie linki do wersji dvd bo nie mam usb?
-
szybko mrugajace kierunki. bmw e92
Któraś z żarówek ma złą oporność (np jakiś ledowy zamiennik) lub jest przepalona. Jeśli wszystko z frm jest oki to zobacz inpą bo na pewno jest błąd. Nie ma innej możliwości.
-
[E90/E92] NAVI CIC z HDD - Chyba ją uwaliłem
Masz racje Arturze niech aktualizuje DCANEM przynajmniej inni więcej zarobią :) Mnie moja niewiedza dużo nauczyła.
-
[E90/E92] NAVI CIC z HDD - Chyba ją uwaliłem
kosztowało mnie to 450zł Zanim włożyłeś to gówno w navi to trzeba było podejrzeć pliki w notatniku. To jest spolszczenie do businesa o ile działa. Nie zrobisz inaczej tylko zdemontuj i wyślij komuś kto się tym zajmuje. Proponuje CI wyłączyć bezpiecznik od nawi bo aku zdechnie gdyż działa nonstop.
-
Nawigacja E87/E90 MASK 2
jak chcesz to sprzedam Ci CCC, zostało mi po przeróbce na CIC wszystko poza kablem do ekranu.
-
Nawigacja E87/E90 MASK 2
da się, ale czy warto?
-
[e90 pre lci] lusterko fotochrom
Potrzebne jest doposażenie w skromną ale instalacje od modułu lampki oświetlenia przedziału kierowcy.
-
Kontroler iDrive z LCI 2008-2010 do pre LCI 2006
Nie działą!!! Działa tylko z pozmianowym CCC. (ta nawi porednia przed CIC). Jest nikłe prawdopodobieństwo, że jeśli wgrasz najnowszy soft do CCC i najstarszy do idrive to pójdzie. Poza tym nowy idrive jaj nie urywa, trzymasz jak chińską zabawkę, starszy czujesz że coś tam trzymasz. Sam mam oba.
-
Doposażenie : Niedoceniony ACC (tempomat aktywny) w E9x
Pięknie działa w F01 i audi Q7. Szkoda, że w manualu nie ma.
-
gorące elementy wokół drążka zmiany biegów e90
Przecież to prosta sprawa, aby sprawdzić te zaślepki trzeba zwalić blendę środkową i wszystko widać czy masz jajowate zaślepki śrub mocujących tunel. U mnie może być włączone ogrzewanie tylne i nie mam ciepłego tunelu. Te śruby idą przez kanał wentylacyjny i stąd są zaślepione bo całość ciepła idzie w tunel. Jeśli to nie to to coś się musiało zrąbać z przodu w środkowej części deski.
-
gorące elementy wokół drążka zmiany biegów e90
Jeśli ktoś ściągał tunel środkowy i mocując nie zaślepił dziur w kanałach wentylacyjnych prowadzących do tylnych nadmuchów no to się będzie grzać. Ja zapomniałem i miałem ten efekt.
-
Asystent swiateł drogowych
W e90 przed liftem nie pojawia się na liczniku ikonka świateł automatycznych. Czy ten system działa rewelacyjnie odpowiesz po pół roku jazdy nocą jak dość ludzi podenerwujesz, jak w zakrętach znaki będą mylić system i przełączać się będą na krótkie, kiedy autko poprzedzające będzie 400m przed tobą a system włączy długie itd... Jestem odmiennego zdania i uważam to za gadżet. Moim zdaniem jest to najtańszy mod tego autka, mnie kosztował 150zł :)
-
Auto z niemiec uwazajcie na kilometry.
Prowadziłem 3 letnią e60 525d, która w tamtym czasie miała 3 lata. Na budziku było ponad pół miliona. Auto kupione w Polsce, zaś nie było dnia aby nie śmigał po europie. Co do awarii nie będę pisać, bo to niewłaściwy temat. Autko w miesiąc po tym jak nim jechałem zostało sprzedane z przebiegiem 180tkm. Klient ponoć zadowolony :)
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Jeśli będziesz mieć oryginalny FRM 1 lub 2 przed lci to postoje, kierunki, podświetlenie tablicy (wszystko tyczy tyłu) - pamiętaj że zmieniasz na zimno ciepło i sygnalizacje (3 wpisy tyczące 1 żarówki). Jeśli zmieniłeś oryginalny FRM na 2 lub wyżej z lci bez zmienionych pinów w FRM to będą to ringi przód, tył postoje oraz kierunki. (jeśli będziesz się dziwić czemu wyłączasz ringi to proszę szperać w schematach i znajdziesz powód) Oczywiście jeśli odpowiednio zmienisz piny w FRM 2 LCI lub wyżej, oraz odpowiednio zakodujesz rok to nic nie trzeba zmieniać.
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Poszukaj na forum linków do pobrania 3 płyt. Po kod uderz do np. ajb i temat zamykasz. Nikt Ci nie da kodu na wypróbowanie w jakim Ty świecie żyjesz. Kody ww. użytkownika działają na 100% i nie jest to reklama bo ludzi nie znam.