Skocz do zawartości

lopico

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lopico

  1. A ja to wszystko i więcej robię przez dcan za 50zł. Po co przepłacać :) Jak mam zapłacić za taki kpl. 500zł, to zdecydowanie wolę dołożyć drugie 500 i sobie kupić icom-a, którym sobie zaktualizuje autko. Szkoda debatować jeden lubi rybki drugi akwarium.
  2. ale jak przytrzymasz przycisk długo BC to też nie zmienia ?
  3. Mało tu osób które chcą oddawać swoją wiedzę za darmo. To forum jest stworzone głównie do zarabiania pieniążków o czym świadczą tematy sponsorowane typu kodowanie ect. Mnie na tym forum nikt nie uczył, sam szukałem i poświęcałem temu ogrom czasu. Proponuje zakup sobie odpowiedni kabelek do swojego autka - koszt 50zł - majątek to to nie jest. W googlach zadaj szukanie "instalacja inpa", znajdziesz tam ładną instrukcje co gdzie i jak zainstalować. I baw się w czytanie błędów oraz ich interpretacje. Koszta niewielkie bo 50zł to połowa z twojego daj 100 :)
  4. Fotele m3 i sportowe (te full) niczym się nie różnią oprócz delikatnie kształtami. Mam obydwa. Środek jest dokładnie ten sam, lecz fason szycia jest inny. Sportowe z występowały bez i z regulacji pneumatyczną szerokości.
  5. a niech się poświęcę: Zasilanie 30, masa 31, K_CAN_H oraz K_CAN_L idzie od A4010 (junction box) - skrzynka bezpieczników Kostka: pin 1 = kleme 30 - zasilanie + pin 2 = nie używany pin 3 = kleme 31 - masa pin 4 = nie używany pin 5 = can_H pin 6 = can_L
  6. http://www.bmw-planet.com/diagrams/ poszukaj
  7. Po włączeniu zapłonu wciśnij przycisk na zegarach aż włączy się paragraf z resetem inspekcji i zobacz czy masz reset.
  8. Ja posiadam konkretnie takie: http://c.wrzuta.pl/wi3701/ef910d6a0020fdd24e501297/0/1776103610
  9. Co wg Ciebie znaczy komfort ? Ja mam w e90 grzane pompowane, elektryki z pamięcią - to jest komfort ?
  10. Na pewno nie uruchomisz grzanych stolkow. Maty sa inne moduly rowniez Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  11. a wyczyść czujnik czyścikiem wysokiej czystości do przepływek, ja bym się nie śpieszył z wymianą.
  12. Niestety te nawigacje są uczulone na płyty, w swoich zasobach znalazłem stare płyty philipsa DVDR z 2009 roki i te idealnie czyta, verbatimów zachwalanych nie chcziało brać za chiny. Musisz sobie po testować różne płyty. Ja ostatecznie zmieniłem na CIC.
  13. dokładnie to zwykłe rolety zwijane w boczek, więc filozofii brak
  14. A ja bym zaczął od poprawienia błędu ortograficznego w temacie, bo nie da się na to patrzyć.
  15. Ciekawa ta dyskoteka, faktycznie coś musi być nie tak z napięciem.
  16. Ja wstawiłem do 320d zaciski i tarcze od 335d. Tarcze zimmerman nawiercane 350mm oraz klocki textara. Ponownie nie kupił bym zimmermanów ze względu że są odgłosy podczas hamowania. Niestety koszt tarcz i klocków jest prawie dwukrotnie droższy niż seria. Do zestawu trzeba zakupić nowe blachy osłonowe. Przewody hamulcowe zostały stare, choć można by zmienić na troszkę dłuższe. Efektu nie odczuwam, bo ostatnio nie jeżdżę po autostadach. Czy drugi raz bym zmieniał, biorąc pod uwagę moją cywilną jazdę - nie, no i felga to minimum 17. Mod nie był drogi bo wyszedł ok 1500zł - zaciski kupiłem po 50zł
  17. dokładnie to może być podkładka pod wtryskiem, sam szukałem w wydechu a tu zonk
  18. Bo problem nie leży w wyważeniu a podbijaniu opon. Jeśli po dwukrotnym obrocie opony o 120 stopni nic nie pomoże to zostaje wymiana. Wyważenie objawia się już przy 80km/h, zaś podbijanie pow. 120kmh - tak było na moich 18.
  19. A pomyślałeś czasami czy nie ma różnic w wyjściach między nfrm frm2 i frm3? Może i wtyczki od frm są pnp to wyjścia ringów, świateł tylnych pozycyjnych są na 100 w innych miejscach. Kolejna sprawa to wyłączanie kontroli żarówek w frm, przecież lci ma led. Co tu więcej pisać, trzeba poszukać.
  20. Że się zapytam - co to jest to system Gracenote? Co to daje ? Mogę prosić o namiar na img do tej płyty ?
  21. Mam windows 10 64 bit i działa mi na najnowszej mozilli i ie. Nie wiem w czym problem, mam również zainstalowaną najnowszy upgrade do javy. Nie będę robić screenów bo to nie ma sensu. W każdym bądź razie działa bezapelacyjnie.
  22. Nie ubliżając nikomu, ale wystarczy czytać komunikaty javy.
  23. Kubaj, czytaj to nie przeglądarka tylko java, wystarczy w jawie w security exception site list wkleić: www.bmw-planet.com i działa.
  24. Bo nie potraficie javy sobie ustawić, wystarczy 30s. i działa na 10.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.