Skocz do zawartości

Jack79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jack79

  1. Z tego co widze nie ma żadnego przekaźnika. Tu masz schemat. W N47 sprzęgł jest magnetyczne. https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e91-318d-tou/wiring-functional-info/body/heating-air-conditioning-functions/climate-control-temperature-control/ufClUrJ
  2. Spokojnie, dojedziesz do domu. czujesz ten stuk na kierownicy? Pojawia się w każdej pozycji kół? Jak robusz takie lekkie ruchy kierownicą lewo prawo też jest, czy tylko raz i koniec?
  3. https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e81-116d-sha/wiring-functional-info/body/locking-security-functions/power-window-regulator/outlputs/power-windows-motors/Xn9y4Gq
  4. Jack79 odpowiedział(a) na aquarel temat w E46
    Jak masz duży ekran, to potrzebujesz BM54 oraz czytnik płyt DVD mk4
  5. Tak. Mam nowszy N47 i jest lekkie draganie. M47 mam w automacie, więc nie drga.
  6. Jak każda mała benzyna w BMW:( do jedynki albo kopciuch albo benzynowy duży potwór
  7. Podłącz auto pod kompa zanim kupisz, tylko nie uniwersalnego, tylko INPA ISTA lub apka na telefon typu B-TOOL. Zobacz na co się skarży auto. W większości do wymiany jest sterownik świec lub same świece, termostaty itp. Z tego co wiem S715 to zderzak przód tył oraz boki, ale to trzeba jeszcze doczytać.
  8. Jack79 odpowiedział(a) na hbs2s1 temat w E90, E91, E92, E93
    Wyjmij i zobacz co padło. Instrukcji jest pełno filmowych i opisowych ,tu na forum też https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=161&t=295081
  9. Jak wrzuciłeś je na pendriva? Nie mogą być w żadnym katalogu typu "mapa" czy "1234" mają być bez folderu. Dwa pliki chyba i dwa katalogi.
  10. Silnik spoko, najlepszy w jedynkach, oprócz benzynowych powyżej dwóch litrów. Rozrząd wieczny. Wiadomo rzeczy typu turbina wtryski czasami do wymiany, ale to jak w każdym aucie. O wyposażeniu to co byś chciał wiedzieć? VIN rozkodowałeś więc wiecej nikt nic nie zrobi. Podłącz pod kompa do BMW zanim kupisz.
  11. Tacy to luz, ale zwykły mechanik, który odepnie baterie, albo podepnie skaner, nie ma nawet pojęcia, że coś spitolił. Ratowanie modułów BMW to taki osobny temat i nawet ci od kodowania nie mają sprzętu do tego.
  12. U mnie takie rzeczy jak opisywałeś robił EGR. Oczywiście błąd był. Napisz co tam wyszło, może coś naprowadzi
  13. Pewno przemek, tylko, że wyobrażasz sobie, że każdy użytkownik samochodu, będzie w razie czego,programatorem auto podnosi :D
  14. No jest to gruby problem. Strach nawet odpiąć akumulator do ładowania :( najlepsze ze nawet nic nie trzeba majstrować, żeby FRM poszedł.
  15. Błędy? Podłączałeś pod kompa?
  16. Niby mowią, że po naprawie warto FRM uaktualniać do najnowszej wersji. Niby BMW coś poprawiło w pewnym momencie, ale czy to prawda to nie wiem.
  17. Wyglada ze uwalił ci moduł FRM3. Odpinał akumulator lub coś kodował? Teraz pozostaje ci poszukać osoby która ci go naprawi. Tu na forum jest np. Temsky740 lub chyba cursor też ma sprzęt. Odezwij się do nich to piwinni pomóc.
  18. Polska jest na DVD2 https://mega.nz/folder/LNIxFAYa#jVcgn_NPDrKINqxwT-J7HA Ja nagrywam na DVD+R SONY programem ImgBURN. Nowszej wersji nie będzie prawdopodobnie. 2019 to ostatnia mapa Business
  19. Poprawiony link. Wybierz DVD2
  20. Niestety ten odtwarzacz jest tylko do map. Spolszczenie chyba najfajniejsze jest od Yaza. Widok 3d to kwestia softu nie map. Soft nagrywasz na mapę np. programem imgBurn i wsadzasz do tego DVD. Twoja navi to MK4. Tu masz link o instrukcje https://chomikuj.pl/mlodzik1/Navigacja+MK4+SOFT/NAV_SW-yaza,5952163787.rar(archive) Mapy ściągnij HIGH. Niestety BMW przestało aktualizować je. Ostatnia wersja to 2019. Tu masz link ode mnie https://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+HIGH+2019 DVD2 jest na polskę. Mi najlepiej czyta płyty SONY DVD+R. Nagrywaj tym samym programem. Zaoszczędziłem ci troche czytania:)
  21. Nie miałeś od razu lamp rejestracji LED? Myślałem że w LCI to był standart. Niestety sobie bym tego drewna też nie zaaplikował. Wygląda bee, ale kwestia gustu. Od trzech lat zabieram się za lakier i zawsze brak czasu. muszę poświęcić weekend na korektę.
  22. No to trzeba kupować odpowiedni :(
  23. Już nie pamiętam, ale jeden można kupić osobno drugi nie. Są 3 pinowe i 4 pinowe. Sprawdź jaki masz w aucie. Ja ogólnie sprawdziłem haki pitrzebuje i kupiłem używkę. Działa bez problemowo. Schemat 3 PIN https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e87-120d-sha/wiring-functional-info/power-train/diesel-electronics-dde7/low-pressure-fuel-system/AFwy5LU3 Schemat 4PIN https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e87-120d-sha/wiring-functional-info/power-train/diesel-electronics-dde7/low-pressure-fuel-system/kNuZ1N8 W 4 PIN jest dodatkowy sygnał do CAS na drugim pinie. Także pewnie będzie błąd, jak zapakujesz 3PIN do 4PIN. Ale może można włożyć 4PIN do 3PIN.
  24. Wpisz 7 ostatnich znakow VIN https://www.mdecoder.com/
  25. Nie wypakowujesz każdej osobno. Jak są w jednym katalogu to 7zip od razu wypakowuje ze wszystkich części na raz. Mapa ma mieć chyba 22gb, gdzieś tu było dokładnie napisane ile.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.