Skocz do zawartości

Jack79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jack79

  1. Lepiej podłącz pod kompa. Auto powie ci więcej niż my na forum. Teraz to wróżenie. Kiedy wymueniałeś filtr paliwa?
  2. Tak jak w pierwszym poście napisane. Niezbedny 7zip. Umieszczasz wszystkie pliki spakowane w jednym katalogu.
  3. Na stronie 143 masz zdjecia z moimi felgami. Tył powinien ci wejść, bo wysunie się na zewnątrz 4 mm bardziej niż u mnie, ale ty będziesz miał węższą oponę. Przód sama felga też, ale nie jestem pewien czy z oponą 225 nie będzie tarło. Może będziesz musiał węższą wsadzić. Ale według mnie powinno dać radę. Tak jak ponta napisał, nie będzie to tak jak zaleca BMW.
  4. Samej polski sa bardzo nieaktualne bo chyba z 2015 roku. Zajmuja jeden CD. sciagnij sibie komórką normalną wersje z 2019 roku. Nowszej i tak juz nie będzie. Każdy teraz ma minimum te 15GB LTE. Nie da się wyjąć z wersji DVD tylko polski.
  5. Pewnie też kwestia prądu jaki pobiera dysk. USB podstawowe standardowo wytrzymuje 500mA.
  6. A tu masz problem. To nie pomogę bo zawsze ściągam, zanim pojawią się oficjalnie dostępne mapy :D Ściągnij z torrentów, które są tu dostępne i przegraj na dysk. Obejdziesz swój problem :)
  7. Z tego co mi wiadomo to dyski mają za duży pobór prądu i z tego powodu nie ruszają. Dlatego trzeba używać pendrivów.
  8. U mnie nie ma takiego takiego czegoś. Z dziwnych jest tylko Badanie techniczne. Sorry zapimniałem napisać.
  9. Sprawdzałeś błędy w jakim module i jakim programem?
  10. Długo siedziałeś? Akumulator ci nie pada?
  11. Niestety ten silnik tak ma. Brakuje mu klapy gaszącej. Możesz ją dołożyć z nowszego diesla z odpowiednim modułem. Wtedy będzie gasł super. Po wymianie poduszek silnika, będzie trochę lepiej. Wpisz sobie temat montaż klapy gaszącej.
  12. Na siłę szkłem lusterka.
  13. Jack79 odpowiedział(a) na Qstig temat w E90, E91, E92, E93
    Dokładnie. Tu masz schemat. https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e90-320i-lim/wiring-functional-info/body/operation/controller/oHzCOPS Podpuąć możesz pod zapalniczkę, tylko jest ryzyko, że następnym razem nie spali się bezpiecznik tylko urządzenie, bo zapalniczka ma mocniejszy bezpiecznik, niż 5A idrive. Jak wyjmiesz bezpiecznik 13, to z jednej strony będziesz miał 12V a z drugiej nie. Sprawdź przejście z tej gdzie nie ma do wtyczki z Idrive. Będziesz wiedział czy kabel jest cały. Tu masz rozmieszczenie bezpieczników za schowkiem. https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e90-320i-lim/1VnYdZZNsj
  14. Chcesz powiedzieć, że podpiąłeś pod kompa auto i nie spisałeś kodów błędu? Samochód sam ci mówi co jest źle, tylko współpracuj z nim. Jedź jeszcze raz do kolegi i podaj tu błędy.
  15. Tylko że kupując w ASO podwoi wartość auta :D
  16. Szybę masz oryginał, jeśli nie, to warto zajrzeć też pod obudowę lusterka. Często chłopaki robią manianę przy przeklejaniu czujnika i przez to nie działa. Ogólnie zasada jest taka, że włączasz przyciskiem automatykę wycieraczek, żeby A się świeciło i powinno się wycierać samo. Czułość, czyli szybkość zadziałania mogę wtedy regulować suwakiem na tej manetce.im wyżej tym szybcien reaguje na mokrą szybę.
  17. Evo to Evo nie ważne do czego. A nie może być nowsza z pierwszego postu?
  18. Jutro pokaże ci jak to u mnie wygląda. Dziś do auta nie schodziłem. Tak w iDrivie.
  19. może wtedy wycieraczka jeszcze ciut drgnęła i psikło. Powinno wystarczyć wyjęcie i nasmarowanie. Tutoriali jest pełno. Ciężko tylko będzie to wyjąć. Załatw sobie duży klucz płaski. Chyba 20 i jak już dostaniesz się do mechanizmu w środku. To tym płaskim spróbuj go rozruszać. I tak musisz go wyciągnąć. Oczyścić i nadmarować. Następnie poskładać
  20. A przyciski licznika ci nie działają, bo jakiś paproch nie umiejętnie je rozbieral i połamał mechanizm. Kup licznik sprawny EU i wtedy tylko przebieg dopasuj. Kropkę masz właśnie z tego powodu, że przebieg się nie zgadza z innymi modułami.
  21. Musiałbym sprawdzić jaki ja mam moduł. Auto mam z 04/2009 z oryginalnymi klamkami podświetlanymi i z tego co pamiętam mam ten sam moduł co ty, więc nie powinno być problemu. To tak na 95 procent :D
  22. Tego nie wiadomo:) tak zeby nikt sie nie przywalil ze służb to jakies 330 :D
  23. Ale przebiegu ncs nie da rady poprawić:( to już jak dziewucha ma płacić to za wszystko hurtowo:)
  24. A jak otworzysz samą szybę, to możesz spokojnie ruszać wycieraczką? Według mnie masz zablokowaną tylną wycieraczkę i silnik nie może jej ruszyć. Sprysk nie działa, bo jeżeli wycieraczka nie jest w pozycji startowej to nie bedzie psikać. Świadczyc o tym też może problem z samo otwierającą się szybą. Trzpień wycieraczki nie wchodzi prawidłowo w silnik wycieraczki i z tego powodu te problemy. P. S. Te błędy z KTS nic nikomu nie powiedzą. Do BMW używasz INPA lub coś nowszego aby uzyskać pomoc.
  25. A co masz jak w to wejdziesz w szczegóły. Pisze teraz z głowy, ale u mnie czegoś o takiej nazwie nie ma. Jest przegląd okresowy, czy jakoś tak. Jak zejde do auta to poprawie. Wchodzę w to i klikając na datę ustawiam jaką chce. Ustawiam sobie datę przeglądu auta, więc raz na rok mi przypomina o nim.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.