Treść opublikowana przez puzonn
-
E-46 320i M-PAKIET INDIVIDUAL
dobrze ze je sprzedałeś bo ich wypukłość pasowała jak świni siodło zupełnie nie zgrywały sie z linia e46.... natomiast wnętrze bardzo ładne, kolor skóry to taki rarytas, więc dbaj o skórę :cool2: i bezawaryjności życzę
-
E46 coupe 323i 00" Stahlgrau Metallic 2k16 BBS x EIBACH
ladne coupe koszt przejechania 100km mocno spadł :cool2: to i człowiek więcej bedzie jezdził hehe :wink: tam z modyfikacjami nie przesadź, co fabryka to fabryka.....
-
BMW E46 1.8i 2002 r. OPONY
Tyl 245/40 Przod 225/45 To sa odpowiednie rozmiary i takie zakladaj Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
E46 2.0 D 136 KM Wymina końcówek drążka
a jak sprawdzić czy drążki są ok ? organoleptycznie ? Polizac... Wpisz w google czy szukaj luz na drazku kierowniczym i poczytaj objawy Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
podjedz do innego aso, moze nie w kazdym będą tacy wnikliwi :norty:
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
to jak później zadzwoni miła pani z prośbą o opinie o serwisie (wykonanej usłudze) to wiecie co powiedzieć, najlepiej dodać im coś od siebie tak w ramach profilaktyki ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
łatwo nie bedzie ale jakaś szansa jest
-
Niska temperatura silnika
wymień bolek oba, co się będziesz szczypał :wink:
-
M47 Temperatura silnika
99stopni to nie jest normalna temp 2.0d a napewno nie przy temp zewn 20stopni normalna temp to 88-93, oczywiście moze być więcej w bardzo gorący dzień przy korku lub innej sytuacji gdzie chłodzenie jest słabe natomiast podczas jazdy gdy jest podmuch powietrza na chłodnice temp momentalnie powinna spaść do około 90 stopni, podobnie nawet przy ostrej jezdzie temp powinna oscylowac przy 90 chyba ze ktos ostrą jazdą nazywa jakies palenie gumu kręcąc sie w koło bez naturalnego podmuchu powietrza jesli przy 20stopniach na zewn auto dobija do 99stopni to mozliwe ze układ chłodzenia nie jest do konca drożny, chlodnica jest zabita, łopatki pompy wody połamane, kiepski płyn itp, normalne to nie jest
-
temperatura oleju
nie ma to powiązania na sile mozna doszukiwać sie zwiększonego obciążenia silnika przez sprężarkę klimy ale bez przesady nie tędy droga :nienie: wlaczenie klimy teoretycznie powinno obniżyc temp silnika, również oleju, odpala sie wentylator ktory dmucha w chłodnice, temp spadnie jesli oczywiscie płyn krązy w dużym obiegu i temp jest wyższa niż temp pełnego otwarcia termostatów, czyli w teorii w bardzo upalny dzień np w korku, czy długim postoju (mocnym nagrzaniu auta), niesprawności układu (słabej drożności chłodnicy itp), tak czy inaczej, temp oleju nie zalezy od włączenia klimatyzacji a jeśli juz to moze tylko spaść poprzez wentylator klimy
-
ściąga przy wyższych prędkościach
zbieżność sprawdź, niby wahacz ma swoje miejsce, bez regulacji no ale....
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
tylne tuleje progowe, ogolnie cały zawias sprawdź na stacji diagnostycznej, daj 20zł dla diagnosty to coś znajdzie
-
320d 136km pompa wtryskowa
wchodzisz tutaj search.php i w polu wyszukania użytkownika/forumowicza wpisujesz TC
-
termostat, przegrzany silnik
ukryte menu w zegarach, test 7 tam bedzie sie wyswietlacz aktualna temp z dokladnoscia do 1stopnia C jak sie do tego menu dostac znajdziesz sobie w google czy na forum, pisane było 32628 razy o tym
-
E46 320D gaśnie po dodaniu gazu
stasiu słabe weselisko skoro wracasz o północy i masz siłe na forum pisać ;) dla rozluźnienia po weselu rozwiąż mi zaległe zagadki :norty: viewtopic.php?f=69&t=244913&p=1829001#p1829001 viewtopic.php?f=69&t=249948&p=1868008#p1868008 --- do autora to zrób to o czym napisałeś i jeśli nie bedzie poprawny to bedziemy myśleć
-
BMW E46 320d+ 2002r
pewnie, to co ma bmw 2014r powinniśmy adaptować w modelach z 2001roku hehehehe masz jeszcze jakieś złote myśli ? dawaj :cool2: nagrody jeszcze nie przyznane, moze załapiesz się nerki w chromie to bedzie wiśienka na torcie ;) zakladaj czym prędzej :duh: pewnie odbierasz moje krytyczne słowa jako atak, zazdrość, czy czort wie co jeszcze, nic bardziej mylnego, ja tylko mówie prawdę kolego z którą zgodzi się większość użytkowników ;) jak widzą ten pojazd wiadomo chwalić będą własciciele bolidów http://ecx.images-amazon.com/images/I/51RFpr6xSCL.jpg zrobisz co zechcesz, masz do tego pełne prawo z mojej storny koniec, niech sie wypowiadają inni
-
E46 320d ORIENTBLAU METALLIC
jak dla mnie to przód stoi za wysoko a tył to raczej seria badałeś taki scenariusz ?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
po bieżniku tylnej lewej opony :duh: o ile ktoś jej nie zmienił, tak jak zmienić można kierownice, gałkę, nakładki na pedały, całe wnętrze a nawet silnik
-
BMW E46 320d+ 2002r
ringi wieś ale to kwestia mocno dyskusyjna wiec nie drążę tematu chrom az sie prosi zastąpieniem shadow czego sie domyśliłes ;) szczególnie przy tak mocno przyciemnionym tyle (co tez wcale za pieknie nie wyglada) tablet tez jak świni siodło no ale.... przedni zderzak podobnie ;) zero spójności, chyba ze masz w planach resztę m pakietu zewn... taki wzorowy misz masz w bmw, widząc na drodze mocno sie uśmiecham ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Zmieniona, gdyby z niej skora zeszla to auto mialoby 6zer w przebiegu Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
E46 330ci 00 sprzedana
Dobra farba i nic nie bedzie odpryskiwac ale kolor czarny proponuje :) Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E46 320d+ 2002r
Taki troche misz masz :) Felgi kaszana, zupelni nie pasuja, kierownica nie jest m pakietowa. Chromy wokol szyb do wywalenia, podobnie jak ringi. Lampy z tylu eh, po co ? Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
e46 320d olej skrzynia i most
stasiu czemu nowy nick ? taka trasa 200km to dla srebrnej strzały świętość, przegoń dobrze klekota aby było po co inpe podłączyć po powrocie, tylko nie mów że tego nie zrobisz bo nie uwiężę ;p :norty:
-
Most e46 318d
e46 z wyjatkiem m3 nie miało w opcji szpery, szkoda.... podnies tył i zakrec kołem i zobacz jak zachowa sie drugie w momencie kręcenia
-
Pytanie- Jakie to felgi? BMW E46
jest :cool2: do tego paskudny :roll: