Treść opublikowana przez puzonn
-
Sparciala guma podszybcia
W aso cos koło +/- 200PLN jak dobrze pamietam Lepsze to jak na allegro kupowac uzywki po 100zl.
-
E46 320d parujace szyby i wycie z tyłu auta
Stanisławie wrzuć letnie gumy, juz zimy nie bedzie, wycie sprawdzisz, same korzyści ja tez z zimy rezygnuje, podpis zmieniony
-
E46 320d parujace szyby i wycie z tyłu auta
no no zimówki 8 czy 11 letnie, to musi byc jazda ;) napisz jeszcze co to za opony, producent itp ;) heheh
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
jesli był dobry serwis, nie dziadowane/drutowane to bedzie latać dla pewnosci warto pod kompem sprawdzic parametry, osłuchać dobrze itp wszystko zalezy od stanu ale mam znajomego co ma 528 cos kolo 300przelotu (280chyba) i twierdzi ze nie ma problemów, mysle ze nie oszukuje :wink:
-
E46 320d parujace szyby i wycie z tyłu auta
gumki stasiu to juz troche stare masz, ja mam continentale conti sporty 3 z 2011roku i mysle czy nowych nie kupic tylne 245 juz mocno łysawe :norty: (jak dobrze pamietam 3-4mm) i chyba czas zmienić, 2tys ale co zrobic :mad2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
kierownica m pakietowa (chyba troche lepsza skora jak w zwykłych) bez jakichkolwiek wytarć/przetarć spokojnie dolata 250kkm :wink: z widoczną fakturą skóry podobnie mapkietowa gałka zmiany biegów ale on w manualu jednak szybciej sie wyrabia
-
[E46 320d] Drgania/wibracje silnika na wolnych
moga to byc poduszki pod silnikiem, sporo wymieniłes mozesz tez zobaczyc korekty wtryskow pod kompem ale to raczej nie beda wtryski skoro mowisz ze silnik pracuje rowno, nie dymi oraz ma moc
-
[E46] Xenon za nisko świeci, poziomowanie
ma wplyw gdyz sterownik oczekuje sygnalu od 2 czujników w przypadku braku sygnalu z minimum jednego kieruje swiatla maksymlnie w dol, co jest logiczne, jak mozna ustalic poziom auta z jednego czujnika :duh: to nie moj wymysl a zapis z literatury technicznej dostarczanej przez bmw
-
e46 320d rozpędzenie auta na lewarku
jezdzisz mniej tym dieslem niz niemiecki dziadek w niedziele :duh: przegoń te kunie :norty:
-
Drażniący zapach spalin 318d
to zalezy od tego czy chcesz zmieniać termostat co rok czy moze raz a skutecznie
-
e46 320d wymiana oleju odkręcenie filtra oleju
tak przy okazji czy bmw stosowało kiedykolwiek filtry nakręcane ? Jak mnie pamiec nie myli to od zawsze wkłady po dzień dzisiejszy....
-
[E46] Xenon za nisko świeci, poziomowanie
@soolek skoro nie masz jednego z wymaganych czujników to jak chcesz miec sprawne poziomowanie ? W jaki sposob auto z jednego czujnika ma ustawić odpowiednio światło ? Całe szczescie ze opuszcza strumien swiatla bo walilbys po oczach..... zrób to jak fabryka i bedzie wszystko pieknie działać auto po odpaleniu robi sobie test silniczków i to wykonuje kazde e46 nawet nie posiadajace xenonu !!! nie nazywaj tego jako test poziomowania
-
e46 320d wymiana oleju odkręcenie filtra oleju
stasiu zbyt małą presję wywierasz na mechaniku :nienie: zadbaj o odpowiedni nacisk psychiczny a poczeka 20minut az ostatnia kropla opuści miskę
-
błedy inpa
a co wstydzisz sie wrzucic błedy ? czy to moze tablica ogłoszen DO KOSZA :cool2:
-
Drażniący zapach spalin 318d
wytlumacz mi chlopcze czego ty jeszcze nie rozumiesz z tą temperaturą ? dostałes informacje odnosnie wskaznika, odnosnie temp prawidłowej średnio inteligentny chłop juz wiedziałby co i jak a ty nadal głupio pytasz/informujesz nas :mad2: :mad2:
-
Drażniący zapach spalin 318d
wystepuje jeden a jakie Twoim zdaniem powinien miec temp otwarcia na kraje cieple czy zimne ? skoro dogrzany diesel ma miec 90stopni niezaleznie czy pracuje na syberii czy afryce inna sprawa jak szybko osiągnie i czy bedzie potrafił utrzymać zadaną temp ale od tego jest chłodnica, wentylator, webasto, dogrzewacz elektryczny itp
-
Drażniący zapach spalin 318d
to normalne ze masz sladowe ilosci oleju w IC i całym dolocie, tak bedzie nawet w nowym dieslu jesli z IC olej nie wylewa sie, tzn turbo nie puszcza oleju to nie widze podstaw do czyszczenia, oczywiscie mozna i napewno to nie zaszkodzi ale nie rozwiaze to Twojego problemu jesli czujesz spaliny pod maską to gdzies puszcza, na odleglosc nikt tego nie ustali co do temp to jak nie masz 88 stopni ale przekracza 70 to zazwyzaj termostat egr ( o ile posiadasz), nie widze sensu jazdy niedogrzanym dieslem
-
Drażniący zapach spalin 318d
przy takiej temp bedzie to egr polecam zmienic bo szkoda motoru, 80stopni to sporo ale ma byc 88-92
-
Zerowanie korekcji, kodowanie wtryskiwaczy
ideałowi ? chyba jaja sobie robisz za specjaliste sie nie uwazam ale swoje juz w zyciu widziałem i tak na szybko dwa przypadki e46 320d 2001 albo 2002 (juz nie pamietam) na blacie 220, realnie 340, dwa wtryski mialy juz spore odchyłki (ponad 2.00), po regeneracji, nowe kody itp oto efekt: http://i61.tinypic.com/i4j0v6.jpg e46 320d 2003rok 250 ori pewnego przelotu, na zimnym jeden wtrysk ma wieksze korekcje ale nie przekracza to 1.00, na cieplym tak to wyglada: http://i62.tinypic.com/28tb6kl.jpg cicho chodzi, pewne paliwo i jeszcze bedzie dlugo smigac to co pokazales w zyciu nie wyglada jak regenerowane wtryski, napisz ile masz przebiegu mam wrazenie ze nie dociera do Ciebie to co piszemy, albo nie chcesz dopuścić do siebie prawdy wtryskow zawodowo nie regeneruje ale kazdy kto regenerował mial na kartce nowe kody i byly wprowadzane pod kompem, pierwsze slysze ze ktos potrafi zregenerować wtryski na starych kodach, zwyczajnie kody nie zostaly nadane i stad ta sciema, polak potrafi
-
Zerowanie korekcji, kodowanie wtryskiwaczy
to samo moge napisac do Ciebie, czytaj to co napisalem ze zrozumieniem az zrozumiesz gdzie zrobiony zostałes z bambuko to jakie masz teraz korekcje ? wrzuc screen
-
Zerowanie korekcji, kodowanie wtryskiwaczy
ale co ty pod kompem odczytales ? hehehe wtryski zregenerowane pod stare kody ? hehehe perpetuum mobile logiczne jest ze numery beda sie zgadzac skoro nie nadali nowych :duh: a w ecu sa stare, jednym słowem ten najlepszy serwis robi Cie w bambuko :norty:
-
E46 norma spalania euro
ta cała ekologia niszczy motoryzacje :cry2: :cry2:
-
E46 norma spalania euro
@up minimum euro4 Ta ustawa nie wejdzie Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
BMW e46 318i n42b20
wskazowka w pionie nie zawsze oznacza 90 wlacz sobie test 7 i dowiesz sie kiedy masz 90 pewnie tez dajesz w palnik to sie szybko zagrzewa hehe :nienie:
-
Drażniący zapach spalin 318d
to w takim razie diagnostyka pod kompem nieunikniona takiego muła nie ma prawa byc