Treść opublikowana przez puzonn
-
330i cabrio - jaka wartość rynkowa w Polsce?
ale co myslisz ze handlarze nagle zaczną sciągać perełki 330i cabrio od niemca ? Nie zrobią tego gdyz nie zarobią, akcyza, niskie ceny u nas... trzeba by sklejać takie cabrio z 2 aut aby coś zarobić.... nieopłacalne, są szybsze lepsze sposoby a moze liczysz na spadek cen u niemca, mozliwe ze po sezonie będzie więcej ogłoszeń w lepszych cenach.... ale jak chcesz kupić to kupuj nie czekaj, nie ma sensu takie gdybanie dowiedziałes sie juz ile ceni eurotax takie auto ?
-
330i cabrio - jaka wartość rynkowa w Polsce?
najlepiej ustalić ile jest warte auto z tego rocznika w danej wersji (cabrio, mpak czy nie) oraz kilka tysiecy zaniżyć ja do katalogu eurotaxu wglądu nie mam, podpowiedziałem kto ma i jak łatwo to ustalić, samo sie nie zrobi...
-
330i cabrio - jaka wartość rynkowa w Polsce?
normalnie niemiec powinien do nas po auta przyjeżdżać ;) tanie i przebiegi małe, max 200tys
-
330i cabrio - jaka wartość rynkowa w Polsce?
zrób to sposobem, zadzwon do agenta ubezpieczeniowego z prośba o wyliczenie kwoty ubezpieczenia oc i ac przy ac dostaniesz od agenta wartosc auta z eurotaxu, mozesz podniesc wartosc jak masz lepsze wyp np m pakiet, czy inne dodatki eurotax krzyknie z 16-18tys, no moze 20tys jak cabrio w mapkiecie ;) nie zdziw się, kwoty sa mocno zaniżane, polityka ubezpieczycieli taka a nie inna....
-
e46 wskaznik poziomu paliwa
6.0 masz na bieżąco obliczane i aktualizowane 6.1 suma 6.2 wartość uśredniona wyświetlana = wskazywana przez wskaźnik paliwa, nie jest aktualizowana co chwile, gdyz np na torze podczas szybszej jazdy po zakrętach wskaźnik latałby razem z przelewającym sie paliwem w baku, starajac sie wyswietlac aktualna ilość a 6.0 pokazuje odczyt z pływaków ale przy tak małej ilosci paliwa jak 12litrów to lekka zmiana poziomu auta zmieni odczyt (paliwo sie przelewa) jak masz 12litrów to sie tankuje....
-
e46 wskaznik poziomu paliwa
no dobrze, jezdzisz mało to wszyscy wiemy ale czy to jest powód dla którego lepiej jest tankować 6 x po 30zł czy raz za 250zł do pełna pod korek ? Skoro mało jezdzisz to bedziesz tankował raz na miesiąc do pełna i tyle. Przy okazji skorygujesz sobie disem spalanie. Czego sie boisz ? Ktoś kradnie paliwo w wiosce ? Czy jak masz duzo paliwa to dużo jezdzisz ? :norty: Ropa nie wyparuje, daje gwarancje, maniek tez da jak doczyta :wink: @scealfada16 dla stasia nie pomoc to grzech :8)
-
e46 wskaznik poziomu paliwa
to lepiej zapobiegać czy leczyć ? :roll: podlicz ile wydajesz na częsci z powodu dziwnych nawyków np tankowania za 30zł :duh:
-
e46 wskaznik poziomu paliwa
nie szkoda pompki w baku ? bidula ciągle pompuje powietrze z lewej komory do prawej zalej do pełna pokasuj wskazania komputera (spalanie, sr prędkosc bo na jej podstawie komp tez oblicza zasięg), zobaczysz ze pływaki sie "skalibrują", uzdrowisz komputer :wink:
-
e46 wskaznik poziomu paliwa
Witaj stanisławie, kolejna zmiana nicka :norty: , ty to kokretny gość jesteś, kurde matkę oszukasz, ojca oszukasz nas nie oszukasz ! zacznij tankować pod korek to problem zniknie, nie bój się ropa nie wyparuje przez noc :duh:
-
330d odcina wszystko przy 3500 rpm?
pompka w baku dostala po du pie, podobnie podprogowa po dolaniu paliwa powinienes z 5 razy przekrecic kluczyk na zapłon nie odpalając, poczekac za kazdym razem około 30 sekund zanim komp automatycznie wyłaczyc pompki zapaliłby bez zająknienia ;)
-
330d odcina wszystko przy 3500 rpm?
no nie taka igła :nienie: pod kompa podlacz, mozliwe ze pompa podprogowa nie wyrabia a moze zawór CR, albo czujnik hmmm a moze turbo przeładowuje.... nie raczej nie.... chyba ze bawimy sie w zgaduj zgadula, daj znac to dorzuce coś do pieca :duh:
-
Wyższy indeks opony niż zalecany. Proszę o pomoc
zgadza sie ale nie sa to wartosci które kierowca e46 odczuje, jesli do tej pory jezdził na indeksie v a wskoczy na W jaki był komfort taki bedzie, ktos wogle szuka komfortu w e46 ? To proponuje wymienić 10-15 letnie amorki, spręzyny na nowe, niż szukać dziury w indeksie opony :roll:
-
Wyższy indeks opony niż zalecany. Proszę o pomoc
Czytałem gdzieś przed chwilą, że mogą się szybciej zużywać, w dodatku może być większe spalanie. Na indeksie V kierownica na nierównościach okropnie lata dlatego zastanawiam się czy nie będzie gorzej przy W. Czytałem również, że auto może być usztywnione , ale za to będzię niekomfortowa jazda, a niby bezpieczna. to nie z powodu indeksu opon lata kierownica a wybitego zawiasu, koncówek, łączników itp w sprawym technicznie aucie nie ma roznicy jaki opona ma index, oczywiscie wiadomo ze index wskazuje max bezpieczna predkosc dla opon, czym wyzszy tym lepiej
-
Wyższy indeks opony niż zalecany. Proszę o pomoc
Nic sie nie zmieni a napewno nie pogorszy Logiczne ze czym wyzszy index tym lepiej, gorzej gdybys kupil z indexem G i przekraczal predkosc :) Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@edoneil dobrze ujęte hehe ;) co większe durnie to pisza mpakiet a auto nie posiada ani jednego elementu z m pakietu, to jest beka ;) nie wazny jest stan auta, wazny jest m pakeit :duh: @piter693 poczytaj sobie o 3l pb w gazie, o trzymaniu mocy, oleju, typowych problemach itp pózniej pomyśl o mpakiecie :roll:
-
LM do czyszczenia wtryskiwaczy & OE BMW
bezpieczne, nie jeden lał, jak nie pomoże to nie zaszkodzi profilaktycznie na bak, wieksza skutecznosc np na poł baku a najlepiej zrobic odpowiednie przepiecie i przepalić wtryski tylko na LM ale to w sytuacjach podbramkowych czyli albo wtryski na stoł albo LM jako ostatni AS z rękawa :norty:
-
E46 320d 136km Parametry INPA pomocy
czujnik cisnienia doładowania jest z tyłu za kolektorem, jesli masz zasyfiony kolektor to czujnik również jest nim zalepiony syf nie wie ze ma omijac szerokim łukiem czujnik a on jest w takim miejscu ze wcześniej czy pózniej będzie wymagał przeczyszczenia
-
Co to za element?
dobre pytanie ale na 99.9% kazda zresztą jak masz na panelu klimy przy zamykaniu obiegu dwa kółka, jedno na automat, drugie na samodzielne wymuszone zamkniecie obiegu to czujnik auc powinien byc fabrycznie bez tego czujnika masz blad w module klimy oraz funkcja automatu nie bedzie działac (brak wskazań z czujnika)
-
Co to za element?
Czujnik auc Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
Duże spalanie 320d 136km 13 litrów
pozatykane masz otwory to i woda sie tam zbiera zamiast odpływać na bieżąco ot cała tajemnica
-
320d + wymiana oleju w skrzyni biegów
masz watpliwosci to nie wymieniaj, wymienisz sobie skrzynie.... rozmow mechaników z aso to szkoda komentować :duh:
-
Wydech-marchewa bmw 320i 2.2
Przyjedz do mnie, sprawdze stan techniczny. Gdy nie bedzie nic do zrobienia to z miejsca za free zamontuje co tylko chcesz, dorzucę tez worek marchewki. Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
320d + wymiana oleju w skrzyni biegów
Oczywiście ze się wymienia olej w manualu. Dodatkowo koszt jest smiesznie niski. Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
Duże spalanie 320d 136km 13 litrów
@piotr8888 za nadmiar ropy którą niepotrzebnie wypaliłeś i nadal wypalasz olewając termostat przelałbyś niejeden kufel piwa :mad2:
-
e46 mocowanie tylnego zderzaka do błotników
na czescidobmw.pl kupisz jedna, dwie czy ile sztuk chcesz