Treść opublikowana przez puzonn
-
Klapa bagażnika nie otwiera się z pilota
Jest przerwa w obwodzie Mikrostyk to tak prosta konstrukcja ze nie ma sie co paść Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
-
E46 - podgrzewanie spryskiwaczy a czujnik w nadkolu
zawszze grzeje dysze podobnie jak lusterka nawet jak na dworze jest ciepło bez dodatkowego czujnika temp
-
[e46] 320d sedan m-pakiet by plichton
ładna :cool2: ale felgi zupełnie nie moja bajka, zapodałbym 18stki/17stki m pakietowe, ewentualnie bbsy
-
Dzwon w krawężnik koło stoi tak /
jak ładna to oszczędź.... przyda się :cool2: a tak powaznie to nikt nie jest wróżką pewnie w 1500zł sie nie zamkniesz, raczej napewno, wahacz, drążek kierowniczy, motylek, felga, może amor, może tarcza, może błotnik uszkodzony (lakiernik), próg, porządna geometria.... i pewnie jeszcze coś, nie wiadomo co tam urwało/pogieło, jakie będą koszty i nakład pracy aby auto zostawiało 2 slady na drodze zamiast 4 zrób zdjęcia jesli chcesz normalnych odpowiedzi, w tej chwili to wróżbita maciej zostaje....
-
320 D Touring korozja przednich błotników.
nowe z aso coś koło 800-1000zł za sztukę, nie opłaca się metoda jest jedna, wyszukać używkę ori nie naprawiany nie skorodowany (do znalezienia, koniecznie odbiór osobisty w celu weryfikacji stanu) zrobienie porządnie u mechanika z naciskiem na dobre zabezpieczenie od spodu rantu itp
-
320 D Touring korozja przednich błotników.
@Powelt cos Twoj lakiernik wali w chu.... skoro tak szybko korodują temat był juz omawiany, generalnie nie kupuje sie zamienników, szukaj ori bez rdzy, dobry lakiernik i musi być dobrze
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@K3m0T1989 diesli sprzedało się 5x wiecej jak benzyn to i odsetek częsci większy, pozatym mało która benzyna nalata tyle km co diesel ale jak juz nalata to gwarantuje Tobie ze będzie to studnia bez dna kolejna sprawa, piszemy na forum bmw w dziale e46 i odnosimy sie do silników montowanych w tych własnie autach, nie interesują mnie np diesle nowych fordów gdzie przy 50tys potrafi paść dwumas czy benzyny VAGA które nie potrafią przejeździć kilku lat bez ogromnych problemów. Wtedy dyskusja byłaby zupenie inna ale nie o to chodzi. Rozmawiamy o silnikach w e46 i jak ktos mi pisze ze benzyna m54 czy inna montowana w e46 to perpetum mobile to delikatnie mówiąc mija sie z prawdą. Przebiegi są juz na tyle duże w tych benzynach że koszty pojawią się wczesniej jak później i to nie małe..... podobnie jesteś w dużym błędzie ze przy 200tys w dieslu bmw (przypominam rozmawiamy o generacji e46) pada dwumas, jak ktos umie jezdzic to spokojnie 300kkm dojezdzi, podobnie jak wtryski przy własciwym paliwie bez dotykania robią 350kkm, widzialem wiele w e46... a najwięcej skręconych padlin z 400-500 na 200 (daj Boże aby benzyna tyle najechała), kilka wcale nie kosztownych zmian i auto nadal ma moc, jezdzi, bije kilometry.... to że u nas kazdy diesel w e46 ma 200kkm przemilczmy, ja wiem ze statystyczny polak wieży w to z całego serca i myśli ze to właśnie przy tym przebiegu to auto wymaga wymiany połowy podzespołów.... warto mieć znajomego handlarza, ewentualnie przestudiować mobile.de a interesowanie sie egz droższymi jest prawidłowe, tak jak wspomniałeś najlepiej od pasjonata czy normalnego człowieka, nie młodego gniewnego, nie mirka
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@dxtr71 racja, moj błąd, w ostatnim zdaniu miało być "połowe taniej bedzie w benzynie ? eheheh" a nie wiedzieć czemu wpisałem dieslu - "połowe taniej bedzie w dieslu ? eheheh"
-
m47n czyszczenie egr ..wynn's
gdyby było tam napisane wrzucić do silnika też byś wrzucił ? nie wiem po co taki syf stosować ale kase wyrzuciłeś w błoto egr sie wyciąga, myje czym tam chcesz np benzyną ekstrakcyjną, sprawdza czy tłoczek chodzi, zajmuje to chwile
-
320d m47 czyszczenie kolektora
procedura taka sama, na spokojnie bez nerwów a napewno uda się ;) wyczyscic nie zaszkodzi, pamietaj o nowych uszczelkach warto je zmienić albo przynajmniej warto je mieć na wypadek gdyby stara nie nadawała sie do ponownego montażu pilnuj sie aby nic nie wpadło do silnika ;)
-
Zaworek/ przetwornik podcisnienia od benzyny do diesla
ale do pracy zaworka w systemie 0/1 wystarczy zwykly za 130zł z allegro co innego do turbo.... nie w kazdym eu4 zaslepienie objawia sie checkiem, niektóre walą tylko błędem w module silnika a na zegarach jest ok ale oczywiscie zgadzam sie że najlepiej wywalić softowo jesli jest potrzeba egr ma swoje zalety szczególnie zimą (szybsze nagrzewanie silnika, mniejsze spalanie, lepsza kultura pracy, miększa praca itp)
-
Jakie ringi do lamp ksenonowych (Bmw 318i 2003r)
spokojnie, zamontujesz agro dodatek (karte tesco wyrobiłeś ?), złapiesz kilka mandatów, odwiedzisz diagnostę, wrócisz na forum i będziesz szukał aktywacji drl na 18% (nie wiem skąd ktoś wyżej wziął wartosc 30% )
-
m47n czyszczenie egr ..wynn's
czyszczenie godne podziwu :duh: :duh: głupoty a wystarczy zdjąć 2 obejmy + 4 śrubki
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@K3m0T1989 wiem ze masz benzyne ktora jest oazą bezawaryjnosci ale zastanow sie zanim zaczniesz pisać te głupoty a najlepiej wejdz w katalog i zobacz ile kosztuje dwumas + sprzeglo do benzyny a ile do diesla, połowe taniej bedzie w dieslu ? eheheh
-
A Ty co wymieniłeś od razu po zakupie swojego BMW?
dobra dobra i bez remontu benzyna bedzie najlepsza.... a że tylko w gadaniu na forum, eee tam
-
Dyfuzor zderzaka tyl mpakiet
w ori dokładce jest delikatnie poprowadzona linia na wycięcie pod wydech podwójny, czyli mozna dociąc, pozniej zeszlifowac ładnie to co na aukcji dałes to połowa z dokładki, ja bym nie brał
-
A Ty co wymieniłeś od razu po zakupie swojego BMW?
denerwują to się właściciele 3 litrowych benzyn gdy diesel robi je jak chce :norty: na forum wśród niektórych istnieje przekonanie ze tylko benzyna, natomiast czasy gdy owe benzyny były fajne mineły wraz z aktualnymi przebiegami.... a to vanos a to disa, moze sonda (jedna, druga, .... czwarta), cewka, dwumas, w między czasie dolewka oleju.... niby wszystko zrobione a mocy nadal nie trzyma.... i tak mozna bez konca
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
no tak benzyna to oaza bezawaryjnosci.... :duh:
-
Zmiana lamp xenonowych ZKW na AL
generalnie nie ma najmniejszego sensu regenerowanie odbłyśników, kasa wyrzucona w błoto lepiej kupic nowe, jeszcze lepiej metalowe
-
320d drgania pedału gazu
podpora wału, łączniki gumowe skrzynia wał itp sprawdzałes ?
-
Zaworek/ przetwornik podcisnienia od benzyny do diesla
wkładanie tego "super hiper wspaniałego zaworka" do pracy egr to zwykłe marnotractwo :cool2: lepiej sprzedać potrzebującym :cool2:
-
Prośba o analizę logów BMW E46 320d 150 km
nagraj live data bo poki co nie wiadomo czy na kazdym screenie masz but w podłodze (jesli tak to nie jest za dobrze), czy moze stała prędkość (egr działa i swoje trzeba odjąć)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
kiera obszyta, gałka zmieniona, ogolnie widac ze dobrze przypicowana, miała tez młodego gniewnego ujeżdżacza który zafundował jej te cudne lusterka, ringi, spoiler..... :roll: a cofnięta musi być ze 100tys min ;)
-
[E46 320D] Sedan 2003r by IFrIT SPRZEDANE
jak oponki goodyeara ? Nie są głośne ? odbłyśników to juz własciwie nie miałes ;) długo zwlekałeś z regeneracją :cool2:
-
E46 Coupe by Kerbol.
duzy plus za kolor ktory robi robote lusterka wieś tańczy i śpiewa oraz zmień położenie tablicy obecne pasuje jak świni siodło podobnie zresztą jak zderzak z mpakietu (bez wlotów na chłodzenie itp - studiujesz rzeźbę ? )