Treść opublikowana przez puzonn
-
Światła xenony
@up najpewniej to znaczy tyle że chłopaczek zmienia na mocniejsze hidy bo obecne całego parkingu pod tesco nie oświetlały ;) :norty:
-
E46 330i Problem z wydechem - buczenie
moze tlumik koncowy wypalony albo katow nie ma tylko ori pucha
-
Dziwne furkotanie, winne łożysko dmuchawy ?
od silnika, rozbierasz az dojdziesz do sciany grodziowej, za nia jest obudowa wentylatora
-
Światła xenony
stawiam krate piwa ze chłopaczek tego nie wywali :cool2: a o bezpieczeństwie innych to on nawet nie myśli
-
320d turbodziura
przy jakich obr zmieniasz te biegi ?
-
E46 320d toruing black DOTZ 18''
witaj zwyczajny turas, jakich wiele, dbaj nie wiem po co chcesz diesla krecic powyzej 4tys obr ? widziales przebieg mocy/momentu w tym silniku ? a za te felgi powinni wieszać za jaja :duh: :duh:
-
E46 kluczyk akumulatorek
to coś mało 5m, na otwartej przestrzeni to jakies 15-20metrow albo i więcej, otwieram tak w upalne dni szyby z kluczyka aby wydmuchało rozgrzane powietrze....
-
Problem z prowadzeniem
nowszy samochod to jaki ? bmw na szerokich kapciach ? czy moze yaris na 165 czy ile tam wkladaja porowaj rozstaw osi, rozmiar opon....
-
e46 320d ściaganie w prawo
zaczniesz bić kilometry jak na diesla przystało to przestanie sie psuć :cool2:
-
e46 320d ściaganie w prawo
diesel w końcu zrobi trasę jaką powinien robić max co drugi dzień ;)
-
E46 nie dziala ring
specjalistą w temacie ringow nie jestem (dla mnie to zwykla wiocha) ale pamietaj ze jak kupisz z allegro jedna sztukę to może sie różnić, tych ccfl produkuje wielu chińczyków i nie wszyscy lepią takie same....
-
Zostać przy 318i czy brać 330i [E46]
poczytaj sobie o 330i, one nie są oazą bezawaryjności a pewne kwestie sa nie do unikniecia np vanos (regeneracja) jednak prawdziwe bmw to minimum 6garów z naciskiem na 330i i tutaj żadne koszty roli grac nie powinny jesli ktoś jest tego świadomy, kto jezdził ten wie... dzwięk itp poezja ;) sam decyduj :norty:
-
Odnawianie lakieru
to oddaj.... jaki problem ?
-
Odnawianie lakieru
polerka u profesjonalistów (amator przypali lakier na 100%), wiec nie kierować sie ceną albo samodzielnie dokladne mycie, glinkowanie, politura lekko scierna, dobry wosk, dokladna robota przyniesie zadowalający efekt
-
e46 glinkowanie lakieru
nie dusić glinki tylko jezdzic po lakierze, ugniatać w ciepłej wodzie (latwiej sie ugniata) dobrze wyglinkowany lakier jest gładki jak pupcia 18stki dobrze umyć po, zapodac politure, wosk, dobrze wypocić wosk na słoncu i cieszyć się z dobrze wykonanej roboty :cool2:
-
330CD 204 KM
http://images66.fotosik.pl/1077/4d6487a084ee12c6gen.jpg zacytuj sobie moj post i zobacz jak sie wrzuca zdjęcia poprawnie to po pierwsze po drugie wrzuc wiecej zdjec bo taka galeria nie ma sensu....
-
Projekt 330Ci TURBO by QWET (524KM 695Nm)
to teraz wrzuć nagrania jak to jedzie ;) jakie 100-200, 0-200.... :twisted:
-
Rozwulkanizowanie koła pasowego e46 2.0d 2002r. 150KM
zasada jest prosta i ogolnie znana, oszczędny płaci dwa razy zakładaj corteco....
-
Projekt 330Ci TURBO by QWET (524KM 695Nm)
ładny niepozorny ucieracz nosa :cool2:
-
Zderzak E46 M3
problemem ludzi z m pakietem czy s linem jest taki ze mało kto dokłada całość a wkładanie np samego zderzaka to porażka.... albo całosc (co jest kosztowne) albo nic.... inaczej to zwykłe lepiuchy
-
330d m57 zgasl
a rozrusznik kręci ? napisz gdzie jesteś może ktoś z okolicy ma kompa i akurat to przeczyta i pomoże.... to by wiele wyjaśniło
-
Pytania po zakupie E46 Cabrio.
w sklepach z częściami do bmw (ktore oferuja czesci z aso) lub allegro kupisz wszystko, każdą śrubkę, spinkę, sprężynkę itp z tym luzem to jak dobrze zrozumiałem, problem masz z wyrobioną tuleją skrzyni biegów (taka biała za 30zł tez w aso)
-
Czyszczenie wtrysków ominięcie baku e46 320d
teraz zrob z 500km po tym zabiegu i zobacz odczyty powinny sie jeszcze poprawić :norty:
-
e46 wycena felg R18 Styling 436 ?
dla własciciela e46 są warte mało albo nic gdyz nie pasują do tego nadwozia pozatym temat o niczym, do kosza, warte są tyle ile ktos za nie zapłaci, dla mnie musiałbyś jeszcze 800zł dopłacić abym to założył.....
-
320d "bawełna" filtra powietrza
ten filtr brudzi sie najwiecej na wejściu powietrza, czy przypadkiem nie mozna go obrucić, jak dobrze pamietam mozna... ja bym nie poprawiał fabryki, uszczuplisz filtr i syf poleci sobie w dolot, na ziarenka piasku wirnik turbinki czeka z utęsknieniem mówiąc papa :norty: a że znajomy tak zrobił, no pewnie, znajomy zmieni sobie też turbo a co turbo pchnie to silnik przyjmie.... kto bogatemu zabroni ?