Treść opublikowana przez J E L I T O
-
Malowanie felg
jak na jeden sezon to maluj śmiało.
-
Szukam BMW do fotografowania - Lubelskie
Przyjedź do Stalowej ;) zobaczymy co zrobisz z moją ;) Unikam jazdy do Lublina bo dbam o zawieszenie auta heh
-
Zaciął się kluczyk w stacyjce.
no to faktycznie się zaciął.. weź odpal auto i zgaś na N, może w tej pozycji wyjmiesz...
-
Zaciął się kluczyk w stacyjce.
Jeśli masz automat to kluczyk wyjmiesz tylko w pozycji P ;) pozdrawiam.
-
Jakie oponki na tył do 540iA 255/40ZR17
Zakładaj takie jak pisze fabryka w instrukcji P.235/45/17 i tył 255/40/17 nic innego. 540 nie da rady?
-
Montaz Tarcz zimmermann sport (nawiercane)
mam te tarcze i montuje się je normalnie.
-
Dylemat 750iA... Zastanawiam sie nad sprzedaza
Kolego, takiego posta może napisać co druga osoba na forum. BMW kosztuje a 750 to już wogóle, przed zakupem nie wiedziałeś o tym? Napisałeś płaczliwego posta ale nigdy nie odzyskasz tyle kasy ile włożyłeś w auto, taki lajf. Dlatego ludzie bardziej kupują 740 niż 750.
-
540iA Wibracje, braki mocy, kłopoty z automatem...
Ciekawy post, nie wiedziałem że to takie ważne.
-
zdjęcia e39 na felgach m technic
Mam jedno zdjęcie mojego autorstwa ze zlotu w Tarnowie. http://img412.imageshack.us/img412/3967/obraz171wq5.jpg
-
CHIPTUNNING E39 540 MANUAL - VTECH
Ja też jestem żywo zainteresowany wynikami!!
-
kontrolka
właśnie wróciłem z kompa cały czas ten sam błąd nr 26
-
kontrolka
kurcze mi też się jakiś czas temu zapaliła, błąd skasowałem i dzisiaj znowu. Na kompie też jest błąd składu mieszanki:/ Przeczyszczę przepływkę specjalnym sprayem i zobaczymy...
-
problem skrzynia automatyczna w BMW e32 zamiast n-2,p-3
może zaśniedziały wtyczki do skrzyni pod autem?
-
problem skrzynia automatyczna w BMW e32 zamiast n-2,p-3
a przeczytałes od czego jest bezpiecznik nr 17?
-
problem skrzynia automatyczna w BMW e32 zamiast n-2,p-3
W automacie bardzo ważny jest dobry akumulator, drugą przyczyną u Ciebie może być cięgno/linka do skrzyni, być moż zsunęła się zmieniła pozycję. Jeśli wywala bezpieczniki to masz gdzieś zwarcie.
-
Zegary z M5.
Przyznam się że sam to chciałem zrobić, nawet miałem kupować już zegary na allegro. Napewno jest to wykonalne bo widziałem 540stkę z zegarami od M5 na niemieckim forum. Wydaje mi się ze po zaprogramowaniu nic nie bedzie przekłamywać, a być może działać nawet temp oleju ( w e34 działało po przekładce) Ja boję się grzebać tak mocno w elektronice i odpuściłem.
-
540 - cena koszty spalanie wrażenia ?
Może kolega podaje średnie spalanie z komputera pokładowego. Wyzeruj go i pojeździj po centrum. Chyba zmienisz zdanie.
-
Jak sprawdzić czujniki PDC ? układ przez chwilę działał !!!!
Pamiętaj żeby sprawdzać czujniki na otwartej przestrzeni, nie w garażu ;) Tu masz to rozrysowane: http://bmwfans.info/original/E32/Lim/740i-M60/ECE/L/A/1992/09/mg-66/ Ja używałem słuchawek lekarskich. Jeśli wszystkie czujniki są ok w ASO dostępny jest chyba "zestaw naprawczy" (jakiś kabel) Czyli coś musi być na rzeczy.
-
tankowanie na zachodzie europy, jakie końcówki?
Niedługo wybieram sie na zachód, zawsze jeździłem na benzynie. Jak to jest z końcówkami do tankowania w Niemczech i Holandii? Czy można jechać z Polskim wlewem i jakoś się zatankuje? Rośnie sieć stacji z LPG? Czy trzeba specjalnie szukać? Na Allegro są koncówki 2 w jednym czy takie bedą ok ?
-
Odpowiedni dobór do E39 18"
Nie można od tak sobie żąglować wielkosciami opon. Jesli kolega ma 2 felgi 8 cali to niech zakłada 4x 235/40/18. Reszta to rzeźba.
-
Odpowiedni dobór do E39 18"
W instrukcji e39 jest : Przód 235/40/18 i tył 265/35/18. i kropka.
-
Gdzie w Wawie lub okolicach mogę wywalić z auta gaz?
RISPEKT dla Ciebie :D
-
E38 vs E39
Dla mnie z e38 jest tak samo jak z e32 . E32 to większe e34 a e38 to większe e39, technicznie identyczne tylko większe.
-
Gdzie w Wawie lub okolicach mogę wywalić z auta gaz?
w v12 miałeś sekwencję?? Naprawdę? czyli 2 instalacje do r6. Przecież zapłaciłeś za tą sekwencję ok 8-10 tyś zł!
-
E38 vs E39
Łukasz735 napisz choć parę sensownych rzeczy w czym e38 jest lepsze od e39 identycznie wyposażonego (nie wliczając komfortu, i ilości miejsca w środku). Zaznaczam chodzi mi o konkretne rzeczy a nie o nic nie wnoszące posty i porównania typu niebo i ziemia itp itd.