Treść opublikowana przez J E L I T O
-
Jak w e30 przerobić na jedną wycieraczke ??
hmmm.. wydaje mi się że jakiś mercedes mial jedną wycieraczkę.. ale nie wiem napewno...
-
I po co klucz do świec :)
Masz racje... wymiana świec w R6 to jest masakra, przeszedlem to. Teraz mam v8 i moge wymieniać świece codziennie... nawet w nocy o pólnocy. Pozdrawiam... powodzenia
-
[E32] sygnalizacja włączonych świateł
ZAWSZE POWINIEN BYĆ GONG
-
Felgi e34 do e36 ???
jeśli chcesz założyć felgi od e34 do e36 to musisz poszeżyć znacznie nadkola. A jeśli chcesz założyć od e36 do e34 to musisz założyć dystanse... a to wszystko przez różne ET felg. To chyba tak, o ile sie nie pomyliłem.. :roll:
-
PROBLEM Z ORYGINALNYM RADIEM BMW
Wypiąłem pin 10 i jest teraz ok. kolor kabelka to czarno biały bardzo cienki. Hmm.. ale troche nie jestem z tego zadowolony, chciałbym mieć tą funkcje sprawną, wycięcie kabla dla mnie nie załatwiło sprawy. JAK MYŚLICIE CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ, DA SIE COŚ Z TYM ZROBIĆ?
-
PROBLEM Z ORYGINALNYM RADIEM BMW
WITAJCIE.. Mam problem z oryginalnym radiem Bmw Biznes w e32. To radio ma taki bajer że samo podgłasza sie i ścisza w zależności od prędkości jazdy. I ten bajer zaczął mi wariować tzn. radio podgłasza sie i ścisza ale w sposób skokowy.. jest albo głośno albo za cicho. Co można z tym zrobić?? Czy można wypiąć jakiś kabelek z oryginalnej wtyczki żeby to przestało działać? Może trzeba tu ingerencji Wielkiego Elektronika...??
-
migająca kontrolka AIRBAG w E34 pomocy !!!
Wydaje mi się że coś jest nie tak.. w moim gasnie zaraz po zapaleniu. Może ktoś coś kombinował przy tym. Dla pewności udał bym sie do serwisu i podpiął bym komputer.... przy okazji może wyjdzie coś jeszcze...
-
immobiliser E32
NIE ZABIŁEŚ KLINA ... TYLKO POPROSTU NIKT NIE WIE CO TY TAM MASZ ZA IMMOBILISER, NIE JEST ON ORYGINALNIE MONTOWANY W BMW. RATUJE CIE TYLKO DOBRY ELEKTRYK, LUB KTOŚ KTO MONTUJE ALARMY.
-
540 automat awaria??
witam.. Miałem 540 z automatem i też mi sie wysypał. Mi na N (neutral) po dodaniu gazu jechał do tyłu , a czasami tak ślizgało ze nie chciał ruszyć. Następny właścisiel wydał na naprawe sporo kasy. A teraz mam też problem ze skrzynią. Po nagłym dodaniu gazu w czasie jazdy też włączasie tryb awaryjny skrzyni. I nie wiem co to jest. szukam nowej i nie bawie sie w naprawy.
-
Potrzebuje szybkiej pomocy. Problem z elektryką w E32
zapomniałem dodać że to nie było tylko te..zaśniedziałe styki lewej lampki podświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej, ale oprócz tego miałem wielkie zwarcie na instalacji elektrycznej. napewno coś zwaliłeś z tym radiem..... GDZIEŚ MASZ ZWARCIE
-
Potrzebuje szybkiej pomocy. Problem z elektryką w E32
http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=3271&highlight=
-
Potrzebuje szybkiej pomocy. Problem z elektryką w E32
MIAŁEM TO SAMO... PISAŁEM O TYM ... MÓJ POST pt. ZDECHŁO PODŚWIETLENIE DESKI.
-
Jak otwiera sie kanape tylna w 750 iL E32
wydaje mi sie że kanapa jest taka sama... czasami trzeba szarpac naprawde mocno zeby pusciło.
-
Poprzednicy waszych BMW..
A JA MIAŁEM FIATA !!!! z którego byłem zadowolony. Był to fiat bravo 1.2 16v, jezdziłem nim 3 lata, aż po dzień kiedy zaczęło psuć sie totalnie WSZYSTKO... nie widziałem dalszego sensu trzymania żweta i teraz jezdzi po jakiejś wsi. NASTĘTNE SAMOCHODY TO BMW 732 (e32), 540 (e34), no a teraz wspaniała czarna 730 v8. Juz z Bmw sie nie wylecze.. Pozdrawiam
-
E36 316 i obroty po deszczu
A JA STAWIAM NA KABLE, ŚWIECE I EWENTUALNIE CEWKI... MUSZ MIEĆ GDZIEŚ PRZEBICIE JAK JEST WILGOTNO.
-
fele 9,5" x 18" et13, czy pasują do E32?
myslę że pasują i śmiało możesz zakładać... hmmm... 275 wow.. hehe
-
ZDECHŁO PODŚWIETLENIE DESKI
sprawa rozwiązana przez elektryka...banalna Zdechło podświetlenie deski- całej, wywalało bezpiecznik pozycyjnych lewej strony, komputer nie dawał znaku życia ..... a wszystko przez ..... zaśniedziałe styki lewej lampki podświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej. SŁOWA UZNANIA DLA MOJEGO ELEKTRYKA.
-
ZDECHŁO PODŚWIETLENIE DESKI
nie sprawdzałem ale wydaje mi sie, że nie ma bezpiecznika od podświetlenia deski... jak się wyciąga ten włącznik świateł??
-
ZDECHŁO PODŚWIETLENIE DESKI
Witam.. właśnie zdechło mi podświetlenie deski rozdzielczej, i nie wiem co jest grane.. Kiedy jechałem było wszystko OK ale kiedy za chwile zapaliłem silnik i zaswieciłem światła zdechła cała tablica (oprócz kontrolek i wyświetlacza komp. na zegarach). nie zdechły tylko zegary ale CAŁE podświetlenie deski czyli komputer i sterowanie klimatyzacją/nawiewem. Hmmm... co to może być bo moim zdaniem przepalenie żaróweczek odpada. Mam pytanie czy do tego idzie jakiś bezpiecznik?? a może chodzi o coś innego. Proszę o szybką pomoc bo mnie to bedzie [bAD] i nie będę mógł spać i będę nie przyjemny dla rodziny :)... Pozdrawiam chciałem dodać, że komputer nie wyświetla żadnego komunikatu o usterce... dziwne.
-
zmulone 730 v8
ok.. sprawdze w sobotę. czym sie jeszcze objawiają te tarczki????
-
zmulone 730 v8
chciałem dodać, że kiedy nacisnie się na gaz samochód reaguje z opóźnieniem przy jeździe do przodu.
-
zmulone 730 v8
W I T O J C I E... Mój problem polega na tym, że moje 730 v8 jest bardzo zmulone, nie da sie nawet ruszyć z piskiem opon i gazem wcisniętym do dechy. Mam też problem ze skrzynią biegów tzn przy normalnej jezdzie chodzi OK, ale kiedy w czasie jazdy wcisnie sie gaz nagle do spodu skrzynia przełącza sie w tryb awaryjny. Może zmulenie samochodu jest powiązane z tą skrzynią?? Wymieniono już przepływomierz, świece, komputer sterujący skrzynią, sąda lambda sprawdzona w serwisie.... hmmm.. sam już nie wiem co to.Może to te tarczki w skrzyni proszą się o wymianę? Ciekawe jest też to, że kiedy cofam na wstecznym biegu samochód reaguje na gaz bardzo szybko, czuć tą moc,rusza z kopyta :) ale na D żeby nawet ruszyć trzeba mocno wcisąć gaz, o połowe mocniej niż do tyłu. Dziwne... do tyłu ok a do przodu muł. Bardzo prosiłbym o jakąkolwiek pomoc.