Treść opublikowana przez J E L I T O
-
Rozmiar tarcz hamulcowych a rozmiar felgi
Coś masz nie tak, tarcze na przedniej osi zawsze są większe. Jeśli wrócisz do stanu oryginalnego napewno założysz felgi 16 cali. zresztą masz wyszystko napisane na swoim aucie (na słupku drzwi kierowcy jest tabela)
-
E60-Problem z kluczykiem lub aku
Wydaje mi się że jakimś cudem rozprogramował się kluczyk. Poszukaj procedury ponownej inicjacji pilota.
-
Jakim kluczem odkręcić AIRBAG w kierownicy M5?
poprawiłem tego bubla firmy BMW. Tak na przyszlość ten link jest lepszy: http://www.m5board.com/vbulletin/e63-bmw-m6-forum-bmw-m6-convertible-m6board-com/143034-diy-install-carbon-fiber-steering-wheel-trim.html także koledzy do roboty.
-
Jakim kluczem odkręcić AIRBAG w kierownicy M5?
Witam. Chcę wymienić element ozdobny kierownicy M. Jakim kluczem odkręcić AIRBAG? Potrzebny jest do tego jakiś specjalny klucz? Podszedłem do tematu z kluczem gwiazdką jak w e39 ale to coś zupełnie innego. Chodzi o taką kierownicę: http://img12.imageshack.us/img12/9816/kierownicam5.jpg Proszę o szybką odpowiedź:)
-
Zakup 520d, czy nie za słaby
:mad2: heh, coś namieszałem i pomyliłem:) ale Quattro jest stały. To moje pierwsze auto nie BMw ;)
-
Zakup 520d, czy nie za słaby
coś Ci się namieszalo w glowie. Quattro nic nie dołancza, jest na stałe. Pomylilo Ci się z Torsenem ( 4motion) w VW. Ja mam np 60% tyl i 40 przód.
-
Czyszczenie przepływomierza (benzyna 4.4)
Też czyściłem w 540stce ale nie odczułem żadnej różnicy na lepsze a co najważniejsze na gorsze:) Można przeczyścić jeśli ktoś ma założony filtr sportowy lub wkładkę. A czynność czyszczenia jest dziecinnie prosta i sam środek nie jest drogi( do nabycia w kazdym lepszym sklepie)
-
5XX filr oleju Filtron - asta lavista...
Masakra, ale wydaje mi się że kneht nawet dokręcony mocniej nie złamałby się w taki sposób.
-
bmw m 5 vs audi rs6
Ja po przesiadce na s4 odczuwam dużą róznicę np w pokonywaniu zakrętów, można pozwolić sobie na dużo więcej. Gaz w deszkę można dać w dużo wczesniejszej fazie zakrętu niż w bmce tylko przy wyjściu. Nie ma też problemów z dobrym startem, zawsze jest tak jak trzeba.
-
Dealer BMW w Rzeszowie
byłem razem z Espanem01 , jako osoba towarzysząca. Dla mnie obsługa jedna z najlepszych z jakimi się spotkałem. Faktycznie, auto myli baaardzo długo jak się okazało nie potrzebnie:)
-
STOP NAIWNOŚCI Tym co się ciesza, ze KUPUJA TANIO
sebor, widzę że jexdzisz taką samą audi co ja ;)
-
Dealer BMW w Rzeszowie
No w końcu ktoś pomyślał, bardzo brakowalo serwisu w tym regionie. Brawo!! :dance:
-
!!!skręcanie BBS RC!!!!!!!!!!
Chyba najbardziej pomogą Ci tu: http://cultstyle.pl/forum/portal.php
-
Jak rozpoznac kleme pirotechniczną???
wystrzeloną klemę można bez problemu złożyć spowrotem właściwie bez śladów, pozostaje kwestia wykasowania jej błędu z komputera i oszukanie go. Od klemy plusowej (czerwony kabel) idzie przewód sygnałowy (cienki czarny) jesli na nim wlutowana jest jakaś dioda to właśnie komp został oszukany i widzi że klema jest ok.
-
Jak otworzyć bagażnik bez kluczyka, wystrzelona klema
Tak jak thenygoos pisze wystrzelona klema nie odcina całego prądu w aucie. Jeśli auto jest na dawcę to np rozwierć zamek przecież nie bedziesz inwestował w niego 600zł na nowy kluczyk z ASO.
-
narazie M50B20 - pytanie o softturbo
Jestem tego samego zdania co xsilver.. po co się babrać, a e34 można kupić w oryginale z m60. Jak kupisz m60 to też jest przy aucie trochę pracy ;) Dodam coś jeszcze. 99% osób pytających o turbo w aucie to małolaty które naoglądały się F&F i myślą że to prosta sprawa. Tematy umierają smiercią naturalną.
-
komunikat INCREASED EMISSIONS w e60 535d
Elo Espan wkońcu się zalogowałeś :P Wracając do tematu dobrze że wyszła błachostka a nie duża sprawa, pozdrawiam.
-
'Wady ukryte' zakupionego pojazdu
I co dalej w temacie, bo ciekawy jestem :)
-
530d Wymiana sprzęgłą wiskotycznego - pytanie
delikatnie muskaj łopaty wiatraka ręką w rękawiczce, jeśli zatrzymasz śmigło to visco do wymiany. Jeśli po dłuższej jeździe i zgaszeniu auta wisko ciężko się obraca to jest ok, jeśli lata luźno bez oporu to do wymiany.
-
E38 lub nowy partner tepee
chyba nie masz zamiaru wozić towaru e38 :P. Jesli ma to być auto do pracy kup poprostu nowe auto na firmę, bedziesz miał fakturę i gwarancję.
-
Kompleksowy Lifting E38 (Podsumowanie str 3!!)
odpuść sobie te lampy. Nie chodzi o to że są źle zrobione ale ringi są podświetlone małymi żaróweczkami które przede wszystkim nie świecą tak jak na fotce a po drugi szybko się palą a ich wymiana nie mależy do łatwych. Smiać mi się chce jak widze ich świecenie pokazane na zdjęciach. Na żywo widać każdą zarówkę osobno.
-
Maly problem po kolizji
zobacz czy kielichy pod maską są tak samo wypukłe.
-
PRoblem ze skrzynia 5hp18
Sam już parę razy korzystałem z tego co napisałeś na forum, więc absolutnie nie podważam tego co wiesz a tym bardziej nie miałem zamiaru Cię urazić. pozdrawiam, /Andrzej LUZIK :cool2:
-
PRoblem ze skrzynia 5hp18
Kolego wydaje mi się że wiem więcej na temat wymiany oleju w 5hp18 5hp30 i 5hp24 niż Ci się wydaje. To nie miał być dokładny opis ale szybka pomoc. Nie wymądrzaj się i nie rób ze mnie głupka.
-
PRoblem ze skrzynia 5hp18
Poprawię się jeszcze. Przelatujesz po wszystkich biegach oczywiście na odpalonym silniku, coś za szybko pisałem.