Treść opublikowana przez J E L I T O
-
Gdzie jest subwofer?
W sedanie jest podwieszony pod tylną półką w bagażniku a w kombi w lewym tylnym nadkolu.
-
malutki kluczyk- do czego?
To nie wygląda na oryginał.. sprawdź dokładnie tą syrenę.
-
Kupno e32 z gazem
dodam jeszcze żebyś szukał autka coś powyżej 91r. Z przebiegiem to ten człowiek już przesadził heh.
-
Kupno e32 z gazem
Autko coś kombinowane. Powinno mieć szary welur zamiast czarnej skóry. Szerokiego grila też nie powinno być w aucie, czyli miał wypadeczek. Gaz jest starej generacji a przede wszystkim silnik nie ten. Kup najlepiej 3,5 lub 3,0 v8 a najlepiej 4,0 :)) Ja bym to odpuścił.
-
[e34] short shift i shift light
To pasuje do hondy a nie do BMW. Dorośnij trochę ;)
-
Chce kupic e38 740 manual na co zwrócic uwage??
Nie napalaj się! jesli to Twoje pierwsze auto to zejdź półkę niżej a kup coś naprawdę bombowego,np 540 manual e34. Łatwo władować się na minę w BMW a koszty potem cię zjedzą. Bedziesz wszystkim rozpowiadał jakie to Bmw jest BE.
-
malutki kluczyk- do czego?
http://img231.imageshack.us/img231/3769/hak1yd5.jpg Znalazłem coś takiego na allegro. Czy masz taki kluczyk? Ten czerwony jest do haka oryginalnego (i ja też taki posiadam) Nie mam tego kluczybo bo właściwoe do czego on jest w tym zestawie?
-
malutki kluczyk- do czego?
Klucze nosi się w pęku, może dał bo poprostu zapomniał odpiąć. Jak to nie ma oryginalnego bagażnika na kluczyk???? :mrgreen: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DN61&mospid=47548&btnr=82_0245&hg=82&fg=51 no właśnie:) Napewno nie ponieważ kluczyków od haka nie można przywiesić do breloczka, nie mają żadnego mocowania.
-
Chce kupic e38 740 manual na co zwrócic uwage??
zdecyduj co chcesz kupić! na forum 5 napisałeś że szukasz 540!
-
malutki kluczyk- do czego?
zazwyczaj okazuje się że ten mały kluczyk jest od oryginalnego bagażnika dachowego którego nie oddał teraźniejszemu użytkownikowi poprzedni.
-
tarcze ATE bija po 3 tys. km
To moje narzekania czytałeś, pokrzywiło mi 2 komplety ATE (po 10tys km). Już nigdy nie kupię tego chłamu.
-
730 V8 czy 750V12?? Help!!!
No oczywiście. Marcin tyle już jesteś na forum ;) No przede wszystkim prestiż. Oszczędniejsze napewno ale szybsze napewno nie, jest wolniejsze, nie ma jak to określił Adik ....przepaści. A czemu? żadsza, droższa?
-
730 V8 czy 750V12?? Help!!!
Różnice między 4.0 a 5.0 nie są duże. Jeździłem obiema. v12 to prestiż dla firmy/ limuzyny , nie wiele firm produkuje v12. Odpowiedz na pytanie dlaczego firma produkując jednocześnie 740 i 750 ograniczyła w tej pierwszej fabrycznie prędkość do 240km/h a w 750tce do 250km/h?????? Przecież 740 spokojnie można pojechać 260km/h. Mając do wyboru takie same 740 i 750 zawsze wybiorę 740. Takie jest moje zdanie i nikt nie musi się z mnim zgadzać. Adi OBUDŹ SIĘ. Piszesz że 740 jest wogóle nie porównywalne z 750, napisałeś że nie ta półka, o koledze co łapał się za serducho. Ze wskazówka prędkościomierza pnie się szybciej niż obrotomierz w 740! Piszeż też o jakiś kanionach, przepaściach..... DO MNIE TO ZUPEŁNIE NIE TRAFIA jest nawet śmieszne.
-
540i - pytanie o awaryjnosc silnika.
a z M5 e34?
-
540i - pytanie o awaryjnosc silnika.
Ja poszedłbym na całość i wsadził silnik z M5, są stworzone do katowania.
-
Zderzaki od m-pakietu do e-39
Coś źle się orientowałeś, ponieważ ja mam zderzaki właśnie z M5 , nie z Mpakietu. Pasują idealnie. Hmmm. 3500zł za komplet to norma, tak jak napisał kolega nie okazja. Ale może warto jeśli są nie spawane i mają komplet plastików !
-
POLSKIE MENU DLA CZYTNIKOW MK4 (E38, E39, E46, Z4, X3, X5)
Fipa, odpuść sobie to super wiadomość dla posiadaczy navi mk4 !!! Napewno byś się nie obruszył gdyby pojawiło się Polskie menu do e36 (do Twojego auta). Kolega Bocian powinien jedynie inaczej sformułować post żeby nie miał charakteru typowo ogłoszeniowego. Niestety też mam MK2 :/
-
[E39] Sedan w wersji z TV
Napewno są , wszystko zależy od pierwszego nabywcy, co sobie zamówił. A jak nie ma tv to można dokupić tuner do navi.
-
[E39] Sedan w wersji z TV
Tak, ja mam na przykład TV. Dziwne pytanie ;/
-
Odklejony czujnik deszczu
Wymieniałem ostatnio szybę to coś wiem. Poprostu przełożyli pudełko z czujnikiem do nowej szyby w której już był zatopiony element czujący ;) Tyle że ja kupiłem szybę oryginał BMW.
-
Odklejony czujnik deszczu
Widocznie ktoś nie wiedząc jak próbował to ściągnąć. Część reagująca na deszcz jest integralną częścią szyby do której przyczepiany jest czujnik, takie pudełko. Wydaje mi się że nie da się tego tak przykleić aby potem wszystko poprawnie działało. Niestety.
-
brak mocy?! VECTARA B szybsza niż BMW
a której generacji masz LPG?
-
Pałka teleskopowa a prawo???
Zamiast pałki proponuję coś takiego, jako dodatkowy wypas:) http://trexx.ch/img/upload/psychokid187/1136845852.jpg
-
czyja piątka w TVN turbo ???
Jak autko dostało się do tego programu? :norty:
-
Co to za rozmiar, pomozcie?
Masz fele i opony Metryczne. Jeśli opony masz już zużyte to oddaj felgi na złom. Nowe opony metryczne są bardzo drogie.