Treść opublikowana przez J E L I T O
-
Rozmiar opon, szybkie pytanie 19 cal e60
Ja śmigam w takim rozmiarze, jest wszystko ok.
-
e 60 nie orginał head up
u mnie też jest wskaźnik temp :lol:
-
E60 520d wytarty przycisk start/stop
230 tyś lekko wytarty kancik jednej literki
-
E60 zaciski z M5 do 530d?
zostaje przy zaciskach z 535d felg nie mam zamiaru zmieniać, ponieważ kupiłem już nowe opony. Teraz napisz czy warto się w to pakować, czy czuć dużą różnicę?
-
E60 zaciski z M5 do 530d?
odpowiedź jest prosta ... chcę hamować lepiej.
-
E60 zaciski z M5 do 530d?
Witam czy podejdą zaciski z m5 do 530d? Szykuje się wymiana tarcz i klocków, myślę czy nie zmienić zacisków. Wiem że pasują z 535d i 550i a co z M5? Czy jest tu ktoś kto pomoże?
-
Prawidłowe odpalanie Diesla za pomocą guzika START - Pomocy
Ja stawiam na rozrusznik, cieknie z kolektora na niego aż w końcu pada.
-
oryginalny elektryczny hak
Witam. Czy ktoś montował u siebie elektryczny hak holowniczy? Co konkretnie trzeba kupić? Jaka wiązka moduł? czy w zderzaku Mpakiet trzeba kupować dokładkę z wycięciem? Czy jest duży problem z montażem? Jak to wygląda "w środku" na konsoli jak się go uruchamia? :) ma być tak:
-
Olej Castrol Edge Sport do 530d problem...
castrol to tylko marka oleju a producentem jest koncern BP (wystarczy przeczytać opakowanie) Polecam olej BP visco 7000 5w30 ma ll04. Zawsze leję ten olej i polecam. http://www.bplubricants.com/pl/products/visco-7000-5w-30
-
CERAMICZNE klocki hamulcowe ATE
Klocki ATE ma naprawdę dobre, lecz kijowe mają tarcze. Też polecam textary. Te ceramiczne widzę pierwszy raz, żeby nie okazały się marketingową ściemą :)
-
530d spaliny
masz do wymiany plecionkę w układzie wydechowym.
-
OLEJ 530D
ja leję slx 5w30 profesional. Chyba w serwisie taki leją.
- Różnica E60 od E61
-
Różnica E60 od E61
e60 sedan e61 kombi
-
dziwne szarpanie , bujanie
Tak jak pisze Kruk. winowajcą są wtryski. Użyj preparatu TDA Castrola i cały czas tankuj na Statoilu golda. Przejdzie po paru wypalonych bakach.
-
pytanie odnosnie dystansow
będzie tylko przy sprzedaży ;)
-
pytanie odnosnie dystansow
http://felgenkatalog.auto-treff.com/ tam znajdziesz te felgi. Ktoś Ci wepchnął 4 tyły. o ile się nie mylę to styling 162 z e90tki.
-
pytanie odnosnie dystansow
sprzedawca powie Ci wszystko to co chcesz usłyszeć. To oryginalne felgi? pokaż o jakie dokładnie chodzi.
-
pytanie odnosnie dystansow
wydaje mi się ze zakładasz za duży dystans. spokojnie wystarczyło by 1,5 lub 1 cm. kupiłeś wszystkie 4 felgi 9' et32? coś dziwny ten komplet jeśli tak. Ktoś wcisnął Ci może 4 tylne felgi?
-
rozmiar felg
Jesli to ori felgi z e63 to nie potrzebujesz pierścieni.
-
rozmiar felg
felga o szerokości 8 cali wielkość 18 cali rozstaw śrub 5x120 ET odsadzenie felgi 14 mm http://www.felgi-opony.com/Warto_wiedziec/Felgi_aluminiowe___parametry_montazowe_,1,70,40.html Jeśli są to oryginalne felgi znajdź je tu: http://felgenkatalog.auto-treff.com/
- rozmiar felg
-
Fotoradar W Niemczech,czy zdjęcia przychodzą!!!
Mi przyszła fotka z niemiec, ale nie zapłaciłem :oops:
-
Opony w atrakcyjnych cenach
Jestem na kupnie opon: 245/35r19 i 275/30r19 Prosiłbym o podanie Twoich cen.
-
e60 2004 Felgi-szybka pomoc potrzebna
wszystko będzie pasować tylko w e60 będziesz musiał dać dystans na tył. (1cm) Też kupiłem fele z M6, w e61 nie potrzeba dystansu.