Treść opublikowana przez J E L I T O
-
felgi i opony stalowe do modelu 540i
Do 540 i 530d po lifcie wejdą najmniejsze felgi 16 cali. :) Ja doszedłem do wniosku, że nie zabardzo uśmiecha mi się kupowanie nowego kompletu felg które będą tylko o cal mniejsze więc zdecydowałem się na zimówki 17 cali i nówki opony. Pozdrawiam.
-
e39 ALPINA
To auto ma tylko liczniki z Alpiny, zobacz w katalogu jak wygląda prawdziaw alpina , a przede wszystkim jak wygląda w środku.
-
Co to za felgi ??? Kto wie ???
o felgi do e60/e65/e70/e83 Styling 128 Wystepują w rozmiarach 19 i 21 cali.
-
TEST PRZEBIEGU W E38
jak przestawisz licznik to w kluczyku też się zmieni. Kluczyk zczytuje wszystko i tyle.
-
tarcze hamulcowe
Klocki to zakładaj jakie chcesz:)
-
TEST PRZEBIEGU W E38
hehe, następny:) jak by to było takie łatwe to nie kręcili by liczników w Bmkach. To bzdura, niczego takiego nie ma, zapewne chodziło Ci o test zegarów. Są tam podawane pewne liczby ale są to numery czego innego, poszukaj na forum był opis.
-
tarcze hamulcowe
cena tych diamont jest kosmiczna, myślę że nie ma sensu. Ja założyłem tarcze Zimmermann Sport nawiercane i uważam że są super i cena dużo niższa.
-
Najpiękniejsze BMW wszech czasów - Które według Ciebie?
czarne e24 alpina
-
CB a check control kompa pokladowego?-problemy
spróbujcie ściszyć moc radia
-
CASTROL EDGE 5W-30 vs. MOTUL SPEC.LL-01 5W-30. Czy inny????
Najlepiej zrobisz jak kupisz olej BP. Kupując Castrola płacisz tylko za markę i za reklamę przecież koncern BP jest właścicielem Castrola :) Ja jeżdżę tylko na BP visco 7000. Oleje mają aprobatę BMW 01
-
Jak ja pukne to gasnie ??!!
Masz gaz? jesli tak to której generacji? Lewe powietrze możesz sprawdzić samostartem w spreyu.
-
CB a check control kompa pokladowego?-problemy
Zobacz czy nie masz zwarcia we wtyczce CB. U kolegi właśnie to było przyczyną. Radio przy nadawaniu pobiera za duży prąd. W jakim stanie jest Twój akumulator?
-
ładowanie akumulatora baterią słoneczną --Oryginał BMW--
W katalogu jest to nazwane "battery charger" czyli ładowarka akumulatora. Wydaje mi się że, to super pożyteczna rzecz dla ludzi robiących krótkie trasy po mieście w zimie.
-
Przepisywanie składek OC?!?!?!
J E L I T O odpowiedział(a) na Lemur temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMożna przepisać składkę, ale jak kupujący przepisze ją na swoje nazwisko to w zależności od miejsca zamieszkania bedzie musiał zapłacić różnicę w taryfach na dany region/miasto. Na dłużej napewno nie da rady.
-
ładowanie akumulatora baterią słoneczną --Oryginał BMW--
Czy miał ktoś coś styczności z takim czymś? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/99595_p.png Solarius 179,83 € nr częsci: 82 30 0 143 365
-
Felgi stalowe do zimówek
nie ma , są tylko do serii 3.
-
BMW 740i co o niej myślicie ???
Coś Ci się kolego pomyliło :duh: seria 8 z silnikiem m62 to 840 a dopiero z silnikiem 5,4 to 850. Którą wkońcu jechałeś?
-
telewizja_BMW
TV to super sprawa, można coś oglądnąć, w korku, jak czekasz na kogoś nie patrzysz w sufit. Oglądanie w czasie jazdy to porażka.
-
KOCHANI KLUBOWICZE PROSZE WAS O POMOC!!!!
Kochana Dynio, wszyscy ludzie z którymi rozmawiasz w tym poście to są forumowicze :) Klubowicze to co innego :) Klubowicz jest jednocześnie forumowiczem, forumowicz nie jest klubowiczem, do klubu trzeba się zapisać :)
-
Dziwny komunikat w E39 prosze o pomoc
W e39 nie ma baterii w kluczyku, jest akumulatorek ładowany ze stacyjki. Spróbuj użyć zapasowego kluczyka.
-
BMW E32 730 Oryginalny przebieg?
widziałeś to auto że tak go bronisz? jeśli tak powinno być w stanie totalnie idealnym, firmowe seicento ma więcej najechane w 2 lata.
-
BMW E32 730 Oryginalny przebieg?
Kolego nie miej rozumku 7 letniego chłopca, to są normalni ludzie. Każdy chce sprzedać stare auto. Nie mówię że to nie możliwe, ale seria 7 e32 nie powinna mieć śladu używania auta, poprostu auto powinno być jak nowe!
-
BMW E32 730 Oryginalny przebieg?
tak, przebieg napewno oryginalny tak jak wszyscy mają auto od niemieckiego lekarza. Niemiec nie kupuje serii 7 żeby po bułki do sklepu jeździć, tam wszędzie są autostrady. Nawet ja kręcąć się przy domu i czasami małą trasę robię 20tyś rocznie.
-
KOCHANI KLUBOWICZE PROSZE WAS O POMOC!!!!
To pytanie było do klubowiczów... może się któryś wypowie :twisted2:
-
Ac- chnitzer vs M-pakiet
M-pakietów będzie jak psów, tak jak jest teraz z e39, może nawet więcej bo M-pakiet do e60 jest 2xtańszy. Ja wybrałbym Schnitzer'a. Kupujesz nowe? Może rozglądnij się co proponują Hamann, Breyton lub Alpina.