Treść opublikowana przez J E L I T O
-
Podwójne szyby (bardzo grube) co to jest?
Protection ma oczywiście wszystkie kuloodporne, chodziło mi o seryjne auta. Źle mnie zrozumiałeś.
-
[e-39] 540i '98 manual
To że skrzynia jest manualna nie znaczy że Twoje auto to jakiś rarytas, Wyposażenie nie za specjalne, auto całe malowanie i bite. Też myślę max 30tyś. Jeśli auto mialoby chociaż Mpakiet cena była by większa, nie wspominając już o navi. To co wymieniłeś tzn oleje, klock,i tarcze to przecież typowy serwis auta, wszyscy z nas to robią. Mylisz się kolego, te auta sprzedają się bardzo szybko. Warunek to idealny stan, wszyscy wiedzą jak łatwo wejść na minę. Ja znam więcej aut bezwypadkowych niż powypadkowych (chodzi o auta moich kolegów), nie wiem skąd ta Twoja opinia. Każdy sprzedający rozbite auto powtarza dokładnie to samo zdanie. Jesli wiesz ile warte jest Twoje auto to poco ten temat na forum, chcesz się dowartościować?
-
automat czy manual
Jak miał bym kupować to tylko automat.
-
Podwójne szyby (bardzo grube) co to jest?
Kuloodporne szyby mają tylko bmw z serii "protection", wtedy kuloodporne są nie tylko szyby ale całe auto. Auta w wersji "protection" produkowane były tylko bmw 528i (36szt. w 99roku) i 540i (do 99roku 552 szt.). Dodam jeszcze że podwójne szyby są po bokach i z tyłu, Przód jest taki sam w każdej.
-
Podwójne szyby (bardzo grube) co to jest?
heh, kuloodporne :lol: Chodzi o to że, szyby te lepiej wytłumiają i nie parują, utrzymują dłużej temp w aucie. nic więcej.
-
Diesel mało zrywny? (AUTOMAT)
Moim zdaniem to wina skrzni, 300tyś km już nie chodzi tak jak nówka, tarczki już trochę przytarte.
-
2.0 24V sekwencja & 2.5TDS... CO WYBRAC???????
ja wybrałbym 2,5 24v, to bardzo dobry, dynamiczny silnik.
-
Automat w E 38
Czyli jeździłeś jeszcze e38 ze starą skrzynią:), a przełączanie na 234 to zblokowanie skrzyni, tzn jak zapniesz skrzynię na 2 to zmienia biegi w zakresie 1-2, jak zapniesz na 3 to zmieni biegi tylko do 1-2-3 itd.
-
olej
Trochę dziwne że po 160 tyś ciągnie olej, a w aucie powinien być syntetyk.
-
przod sie podwyzszyl
Moim zdaniem miałeś zawieszenie Mtechnic a teraz założyłeś normalne amortyzatory.
-
Wisko do e32 750 jaka firma?
http://www.allegro.pl/item219951849_bmw_sprzeglo_visco_silnik_v8_v12.html
-
Wisko do e32 750 jaka firma?
behr, tylko ta firma.
-
E32 Do czego to ..........
to dźwignia tempomatu.
-
serwisy w de
Mylicie pewne rzeczy. W nowszych rodzajach skrzyń automatycznych np 5hp24 faktycznie w oryginalnej instrukcji pisze że oleju się nie wymienia. W starszych rodzajach jak najbardziej, co 60 tyś km. Jak ktoś jest uparty olej może wymienić jednak tylko na taki jaki zaleca producent! i napewno to nic nie zaszkodzi.
-
IMP.INIEZIONE co to za komunikat.
Zmień sobie język na kompie na niemiecki lub angielski, włoskiego nikt nie rozumie i Ty chyba też :)
-
Co o tym myślicie?
Ja bym się nie pakował w 750, przynajmniej od razu. To będzie dla Ciebie lekki szok- koszty utrzymania. Poszukaj może czegoś z silnikiem v8 lub r6. Wiem co mówię. W ogłoszeniu nie jest napisane że bezwypadkowy to powinno wzmocnić Twoją czujność. A przebieg to poprostu śmiech na sali auto musiałoby przejechać tylko 8888tys km rocznie :duh: :D
-
tarcze
Ja właśnie tydzień temu zamontowałem Zimmerman Sport i jak narazie są na dotarciu o czym należy pamiętać zakładając nowe tarcze. Polecałbym jeszcze Brembo i Lucas'a a odradzałbym ATE.
-
E39 ZMIANA PRZEDNICH REFLEKTORÓW
albo ryngy oryginal albo zostaw te co masz, to moje zdanie. :wink:
-
Odkręcająca się pompa oleju w M60,M62 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Właśnie wróciłem z warsztatu. Sprawdzałem co w misce piszczy:) na szczęscie wszystkie śruby na miejscu, nawet nie poluzowane. 30 min roboty i lżej na sercu. Pozdrawiam.
-
cigle leci ciepłe powietrze z nawiewu
Padły elektrozawory:) Jak byś chciał kupić to mam za 100zł z gwarancją.
-
CZY JEST SENS ZASTĘPOWAĆ PŁYN HAM. DOT4 PŁYNEM DOT 5.1???
Pytanie jak w temacie. Kupiłem sportowe tarcze i klocki , myślę nad wymianą płynu DOT 4 płynem DOT 5.1. Co zyskam na tym zabiegu?
-
poszukuję katalogu bmw
Nie mam katalogu ale może to Ci sie przyda. http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/galeria/play/model/e46/26/3 inny: http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/galeria/play/model/e46/12/3
-
Jazda automatem w górach.
Przełącz na sport, auto bedzie lepiej hamować silnikiem przy zjazdach. Podjazdami się nie przejmuj, skrzynia sama wie co ma robić.
-
Polamany zatrzask kierunkowskazu...jaki klej polecacie??
jest specjalny klej stosowany w jubilerstwie UHU (wytrzymałość do 300kg) schnie 24 godziny http://www.allegro.pl/item213545203_klej_uhu_plus_300_kg_epoxy.html
-
Który silnik jest lepszy 3.5 M62 vs 4.0 M60
Jeśli miałbym wybierać m60 i m62 wybrabym m62.