Treść opublikowana przez J E L I T O
-
E39-fabryczny alarm
Poprzedni właściciel nie dał Ci widocznie bagażnika :)
-
Prośba do posiadaczy NAVI w E39
mk II, 4:3 http://img165.imageshack.us/img165/1098/13pj5.jpg
-
E39-fabryczny alarm
a nie masz czasem bagażnika dachowego bmw?
-
E39 540iA Touring z eBay proszę o opinie!
Bardzo ładne autko :) Tylko te felgi zmień!!!
-
E39 dywaniki gumowe
Ja też zdecyduje się na oryginały. Nawet wyglądają wiele lepiej. voschon ile zapłaciłeś za oryginały do e39?
-
CB radio - jaka antena
Ja też mam floridę, jest zupełnie wystarczająca, nie lubię słuchać co się dzieje na innych drogach. Wraz z Jonny II które ma ASC to super zestaw.
-
E39 dywaniki gumowe
To o czym piszą w tych aukcjach to jakieś bzdury! tak nie wyglądają oryginalne dywaniki.
-
Pytanie do tych którzy wieźli do ślubu!
Wydaje mi się że e36 jest poprostu za mała. suknie ślubne potrafią być naprawdę wielkie i nikt nie będzie chciał się wciskać na tylne siedzenie.
-
Moim zdaniem najlepszy zestaw do skór w aucie.
Nieporównywałem ale osiągnąłem efekt dokładnie taki jak chciałem, czyli mat i nie śliskie siedzisko. Zestaw który przedstawiłem można nabyć w sklepach Kler w innym opakowaniu, Kler właśnie z tej firmy bierze swoje środki. Napewno preparat oryginalny jest równie dobry jednak 2 x droższy.
-
Moim zdaniem najlepszy zestaw do skór w aucie.
Szukałem i znalazłem zestaw do pielęgnacji skóry w aucie. Szukałem długo bo w żadnym wypadku nie chciałem żeby skóra w aucie się świeciła i była tłusta. Wczoraj poświęciłem 3 godziny na zastosowanie preparatu. Efekt- normalnie rewelacja skóra jest zabezpieczona a przede wszystkim MATOWA, nie świeci się w miejscach w których się już swieciła. Kupiłem ten zestaw: (41zł po rabacie) http://www.tkm.com.pl/sklep/index.php?cat_id=28&id=66&s=details Naprawdę polecam
-
moja 540 dziś uszkodzona, FOTKI, Proszę o poradę :/
Na poniedziałek jestem umówiony na wymianę. Najgorsze w tym wszystkim jest to że przy sprzedaży auta trzeba się tłumaczyć co i jak ... Porobiłem trochę fotek, że szyba wymieniana w aucie bezwypadkowym i z jakiego powodu.
-
moja 540 dziś uszkodzona, FOTKI, Proszę o poradę :/
Teraz mam oryginał i robił ją SPLINTEX
-
moja 540 dziś uszkodzona, FOTKI, Proszę o poradę :/
Dzięki wszystkim za rady:), najbardziej pasował by mi oryginał, wiem że można gdzieś dostać szyby ze znaczkiem bmw. Najbardziej obawiam się rozbebeszania wnętrza auta-słupków i podsufitki oraz zewnąrz ramek i wycieraczek.
-
Bolączka E39 w końcu mnie dopadła
pierwszy raz słyszę o takiej "bolączce".
-
moja 540 dziś uszkodzona, FOTKI, Proszę o poradę :/
Witam. Dzisiaj miałem przyką przygodę na drodze. Wjeżdżając na wiadukt z pod koła auta przede mną wyskoczyło jakieś żelastwo i rozbiło kompletnie przednią szybę. Szczęscie w nieszczęsciu że trafiło tylko w szybę zupełnie omijając auto. Szyba do wymiany. JAką i dzie kupić taką szybę? Szyba to Klima-control z czujnikiem deszczu. Dzwoniłem do serwisu szyba 1900zł+600zł montaż+200zł uszczelki i jakiś zestaw do wymiany. Może Ktoś wie gdzie kupić tanio oryginalną szybę? Wygląda to tak: http://img150.imageshack.us/img150/6312/dscf4369vh1.jpg http://img150.imageshack.us/img150/7003/dscf4366ix8.jpg http://img339.imageshack.us/img339/8706/dscf4365zl7.jpg
-
[e39] o co chodzi ?
To na 100% maglownica. Oddaj do regeneracji.
-
POMOCY NIETYPOWY PROBLEM Z E32
Padły elektrozawory ogrzewania. To wcale nietypowy problem, to norma.
-
Gdzie znajde sygnał wstecznych z tyłu w Touringu?
Dlaczego masz pobudzić pół osiedla i musisz wyłączyć PDC, nie rozumiem?
-
PROBLEM GAŚNIE PODZAS JAZDY 540 i
W 540 nie ma przewodów, są cewki :D Moim zdaniem jeśli dostawał by się olej pod świece to przede wszystkim auto by szarpało podczas jazdy i nie odpaliłbyś go tak łatwo. Moim zdaniem pompa paliwa. przydało by się podjechać na komp.
-
Układ wydechowy 530 v8
Ja miałem wyciętego kata i dynamika wzrosła, nieznacznie ale czuć było zmianę.
-
kierownica znow trzesie
wszyscy wiedzą że tarcze ATE krzywią się po przebiegu 30-40tyś, nie jesteś pierwszy. Ja tą firmę omijam z daleka. Kupiłem tarcze Zimmerman sport i mam spokój.
-
wycena po stłuczce
J E L I T O odpowiedział(a) na jacekkarasowski temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMam zderzak( z belką) kompletny do sprzedania idealny z pdc, jak jesteś zainteresowany odezwij się. kolor czarny met. 303.
- Tarcze przód
-
Pomocy Co mam robic z E39 530D Czy ktoś już to miał ????????
to że akumulator ma pół roku nic nie znaczy, sprawdz jakie masz ładowanie i stan aku. To nic nie kosztuje a wyeliminujesz jeden z powodów.
-
Pomocy Co mam robic z E39 530D Czy ktoś już to miał ????????
AKUMULATOR?