Treść opublikowana przez J E L I T O
-
Firma zakładająca gaz!!!
wysil się i wpisz w wyszukiwarce EGP. :cool2:
-
Trcze i klocki hamulcowe oraz a do E39 Touring 3.0D o
Mi też zaczęło bić ATE w 740, do 540 kupiłem już Zimmerman Sport.
-
M60B40 - wymiana płynu, jak odpowietrzyć układ chłodzenia ?
Włącz grzanie na maxa, pojeździj trochę samo się odpowietrzy. Jeszcze lepiej zrobisz jak co jakiś czas odkręcisz korek wlewu upuszczając cisnienie.
-
Co to jest za zbiornik?
zbiornik na płyn do intensywnego mycia szyb i reflektorów. Wlewa się tam specjalny płyn (koncentrat).
-
Pomysł na forum !!
:lol:
-
[E-39] Jakie paliwo?
W oryginalnej instrukcji obsługi pisze że nominalne osiągi ma auto tylko na paliwie 98 i to paliwo powinno się tankować. Paliwo o niższej liczbie oktanów można tankować ale tylko krótki okres czasu, np kiedy nie ma na stacji paliwa 98.
-
Odkręcająca się pompa oleju w M60,M62 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niedługo i ja zwalam misę w nowym aucie, ciekawe na co sie natknę. Czy uszczelka miski m62 jest taka sama jak w m60?
-
Gdzie mogę kupić spoilerek na klapę do e39 ???
No nie sa tańsze bo kosztuje 450zł :/ jak nie znajdę nic innego to będę musiał go kupić.
-
Gdzie mogę kupić spoilerek na klapę do e39 ???
nie chodzi mi o zdjęcia, chciał bym go kupić :) Wiem czego szukam.
-
Gdzie mogę kupić spoilerek na klapę do e39 ???
Poszukuję spoilerka na klape do e39 może ktoś kupował coś takiego i może doradzić. Nie interesują mnie jakieś tanie imitacje z allegro.
-
[ E39 ] wanna bagaznika do toruinga
Tak zapytam z ciekawości, na co Ci taka wysoka wanna? Będziesz sprzedawał karpie z bagażnika? ;)
-
telefon w E39
A nie lepiej kupić np Popa i przekierować rozmowę kiedy mamy wyłączony tel? Wsiadając do auta wyłączamy swój tel i odbieramy rozmowy w samochodzie.
-
E38 vs E39
Ja nie wyraziłbym zgody. Na 5 tematów w dziale motoryzacja 2 jest o BMW jakie to złomy i dresiarskie auto. Niech ten redaktorek nie kopiuje tylko sam coś wymyśli, z tego co widzę to trochę mu ciężko.
-
ktory najlepszy plyn chlodzacy?
Ja proponuje Prestone, jest drogi w porównaniu z innymi ale można go mieszać z każdym innym płynem i wymienia się go co 4 lata. Wygrał też testy płynów w Tygodnikach Motor i auto Świat. Też go kupiłem i jestem zadowolony.
-
[E32] oraz [E38] jaka butla wejdzie do bagażnika ?
Ja miałem 90l, miałem bo właśnie auto sprzedałem :(
-
czyżby brak filtra kabinowego??
Możliwe są 2 opcje. Filtr powinien być ale nie jest włożony (jest miejsce dla niego ale go nie ma) lub poprostu filtra nie ma (tak jak u mnie).
-
Pomocy Panowie
za 24 tyś to kupisz trupa a nie e38. Dołożysz do tego 10tys na naprawy i normalny gaz, a ile nerwów stracisz. Ja zastanawiam sie nad sprzedażą mojej e32 już z gazem sekwencja Prins.
-
[39]- 540 96r. czy można wyciąć katalizatory co sie stanie?
Jak wytniesz katy auto stanie sie bardziej elastyczne- tak ja to odczułem. spektakularnych przyrostów mocy sie nie spodziewaj. Nic nie będzie Ci swiecić. Proponuje zamiast katów wstawić tłumik środkowy przelotowy.
-
oleje castrol z allegro !made in germany!
Ja też kupowałem na allegro, ceny trochę wyższe niż w niemczech ale tańsze niż w Polsce i napewno oryginalne. Bańki po 5 litrów nie po 4.
-
antyradar
nic innego jak tylko CB. potwierdzam, wspaniała rzecz.
-
V8 - na co zwracac uwagę przy zakupie
Pierwsza rzecz to umów się na oględziny auta w ASO tam wszystko powiedzą co i jak z autem. Niewiele osób Ci może tu pomóc bo to za nowe auto:)
-
Ceny paliw zwariowały, nie przyjezdzajcie do Koszalina
Niektórym niedługo du.pa zmięknie :D . Nie ma sensu płacić tyle pieniędzy za benzynę. Sam chciałbym jeździć tylko na benzynie i nie zakładać instalacji ale tak się poprostu nie da w naszym kraju :cry2:
-
Czy kanapa elektryczna z 750iL pasuje do 740iL?
Słyszałem. że el kanapa wymaga niższego akumulatora, a czy to prawda, nie wiem.
-
[E-32] M60 jakie świece????
ngk v-line nr 20.
-
pytanie do posiadaczy e-32 735i
poradzisz sobie bez problemu:) Masz automat czy manual?