Treść opublikowana przez elukaes
-
316i Świst powietrza z komory silnika
sam odpowiedz sobie które lepsze będzie ale zastanawiam się po co Ci jeszcze wiatrak do viska możesz odkręcić od starego swojego przecież
-
[M40] B+G WYSOKIE SPALANIE 1.6
też mam 316-kę i pali 11l lpg na 100 km wymień sonde
-
316i Świst powietrza z komory silnika
tak możesz będzie działało też takie miałem pamiętaj jak będziesz odkręcał visko masz tam lewi gwint
-
[M40] B+G WYSOKIE SPALANIE 1.6
Duże spalanie to wina sondy tak jak pisze Kriss1992 podepnij pod kompa a tak nawiasem po co założyłeś drugi ten sam temat
-
318is problemy z silnikem
termostat to napewno nie a silnik pracuje normalnie?
-
316i Świst powietrza z komory silnika
może masz zaspawane visko na sztywno i dlatego tak Ci się dzieje a dogrzewa Ci się fura?
-
[e36] znikąjące podświetlanie wyświetlacza przbiegu???
Wyciągnij licznik rozbierz go i przy wyświetlaczu masz zobaczysz taką czarną blaszkę która trzyma ten wyświetlacz.Musisz ja zdjąć jest ona przymocowana na zatrzaski. Jak to już zdejmiesz to ostrożnie ściągnij wyświetlacz.Wyświetlacz z płyta licznika łączy taka gumowa taśma i to ona jest zwykle przyczyną nie wyświetlania stanu należy przeczyścić lub nową włożyć taką taśmę to kawałek gumki ja taką miałem w dużym kalkulatorze.Złóż i powinno działać jak to nie pomoże to niestety będziesz musiał wymienić wyświetlacz na nowy ale ja myślę że jak wyczyścisz lub lepiej wymienisz tą gumkę będzie ok
-
[E36] 318i m43 brak podswietlenia kokpitu
wymień żaróweczki poprostu może w tym tkwi wina.Wyciągasz do siebie pokrętła i odkręcasz jak dobrze pamiętam dwie śróbki i wyciągasz panel i wymieniasz żaróweczkę i składasz
-
kasowanie inspekcji
jesteś nowy popraw tytuł samemu dasz radę to zrobić czytaj tu link: viewtopic.php?f=15&t=72014
-
e36 spalanie
tu masz wszystko link: viewforum.php?f=17
-
Problem z nadmuchem .
nie masz filtrów żałożonych na boki dmuchawy w podszybiu za silnikiem i dlatego leci śnieg i jesienią liście i kurz mogą lecieć tak to normalne na szybę zawsze dmucha ciepłej tak jest w bmw
-
E36,1,8 jak odmrozić???????
tak jak pisze Szymeek Mogłeś pompę zatrzeć lub miałeś taki syf że go zassało i gdzieś przyblokowało ale zacznij od pompy a kiedy to nie ona to musisz przejrzeć cały układ zasilania paliwem.Dobrze jakbyś ogrzał auto może miałeś jakieś kijowe paliwo i mogła woda być i zamarznąć we wtryskch
-
Szarpie silnikiem na wolnych obrotach
sprawdź czy nie masz nieszczelnosci w układzie dolotowym i sprawdź silniczek krokowy
-
szarpiąca bmka
to jak na początku było napisane łącznik lub podpora wału lub mocowanie wału
-
Problem z otwarciem klapy bagażnika
Mi pomogło jak potraktowałem zamek klapy wd40 i jak ręką odjął
-
318 is lampka w podsufitce
Parę postów niżej masz taki sam temat wystarczyło poszukać masz tam odpowiedz link: viewtopic.php?f=68&t=95556
-
szarpiąca bmka
może podpora wału wjedź na kanał i spróbuj wałem poruszać może znajdziesz winę tego a może to półosie tak Ci walą
-
E36 316i m43 dziwna praca silnika po odkreceniu wlewu oljeu
faluje bo zmniejszyłeś ciśnienie i falowało-tak samo falowałoby jakbyś miał uszkodzoną odme jest ok
-
E36 316i m43 dziwna praca silnika po odkreceniu wlewu oljeu
nie masz się czym przejmować
-
320i Duże spalanie i strzelanie z wydechu
pisałeś że komputer masz uwalony to też może być przyczyną
-
320i Duże spalanie i strzelanie z wydechu
mnie to niepokoiło bo kiedyś jechałem na lpg i rezerwa mi się zaświeciła i trochę czytałem i wymieniłem reduktor ciśnienia to parę minut roboty a i jaka poprawa i koszt ja dałem ok 20 zł
-
e36 compact 1.6m43 1995 nie uruchamia się silnik
w zeszłym tygodniu ja miałem podobny przypadek auto stało parę dni na parkingu wsiadam kręcę i nic tylko właśnie tak jakby załapywał poszedłem na cpn kupiłem dodatek do paliwa naładowałem akumulator i jak ręką odjął za pierwszym razem odpalił
-
320i Duże spalanie i strzelanie z wydechu
myślę ze może być wina regulatora ja co prawda mam też lpg ale kiedy jeździłem na gazie z niesprawnym regulatorem ciśnienia listwy wtryskowej to auto spalało mi też bp i zalewało mi to często silnik po wymianie jest ok
-
Problem z elektryka w E36 318ti
a szybki tzn sterownie szybami masz orginalne a może ktoś zakładał sterownie na przekaźnikach i jeden mógł odmówić pracy a jak masz ori to może jakiś kabel przy silniczku się odłączył lub utlenił rozbierz boczek i na krótko sprawdź czy działa przyczyną może być sam włącznik sterownia szybą
-
318 is gubi iskre
może masz uwalony czujnik wału odpowiada za iskrę on.Moim zdaniem kiedy tps nie działa to i tak auto powinno odpalić z tzn że obroty byłyby niestabilne to takie moje zdanie