Ja probuje sie dowiedziec jak ma sie zachowywac napiecie na elektrozaworach bo u mnie na jednym napiecie znika jak ustawie u kierowcy 16,5 stopnia a na drugim zaworze napiecie znika dopiero jak od pasazera ustawie 32 stopnie to cos tu chyba jest nie tak.A elektrozawory i panel climatronica wymienialem wiec nie mam pojecia co moze byc a dokladnie to chodzi o to ze od kierowcy grzeje mi od 16,5 a od pasazera dopiero od 32 stopni. Na roznych elektrozaworach i na innym panelu jest to samo