Treść opublikowana przez kkx5
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Odpowiedź juz znasz, jedz i kup nowa...forum do tego nie potrzebne. Nikt tu sie nie reklamuje. Nie ma takiej potrzeby.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
No, juz myślałem, ze interes w uk musze zamykac... Do ceny to jeszcze olej doliczyc, kalibracja, przelozenie, zebatka nowa...no jakies 15.000zl Zregenerowana=Nowa jesli nowy łańcuch bedzie ale nie sądzę aby w Pl ktos regenerowal za 2.5tys z nowym łańcuchem.
-
Jaka instalacja gazowa do e46 318CI 143KM(velvetronic)
Audi jezdzi a nam cos poleca...odpowiedzialność za rekomendacje :shock:
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
5tys nowa w Bmw?? :lol: :clap: :clap: :clap: :jawdrop: :modlitwa: :jawdrop: :jawdrop: chyba Euro...
-
4.4i ZAMIANA NIVO NA SPRĘŻYNY
Ncs expert...
-
BMW E90 doposażenie w tylną roletę
Na pewno inny JBE+kodowanie, tak jak kolega podpowiada, sprawdzisz kompem badz wyciagajac modul (troszke zabawy). Przycisk do rolety jest obok podgrzewania siedzen, panel srodkowy, ponizej pokretel od regulacji ogrzewania.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
To juz lepiej szukaj 4.4i po lifcie...Prawie te same osiagi a znacznie nizsze spalanie.
-
POMPA NIE PODAJE OLEJU PO URUCHOMIENIU, E46 318 Ci
Dokladnie. To dobry slad. Tam nie ma klina. Popieram kolegow.
-
POMPA NIE PODAJE OLEJU PO URUCHOMIENIU, E46 318 Ci
Pytam, poniewaz bardzo latwo o to aby przy wymianie spadl lancuszek z pompy oleju. Jesli nie byl wymieniany, nie mogl spasc :D . Obawiam sie, ze bez zdjecia miski nic nie zrobisz. Jesli silnik chodzil prawidlowo przed zakupem, i jest to ten silnik ktory ogladales?? :shock: gdzies cos bylo zle wykonane...
-
POMPA NIE PODAJE OLEJU PO URUCHOMIENIU, E46 318 Ci
Zmieniales rozrzad przed zalozeniem?
-
usterka ogulna vanosów bmw 318i e90
Nie ma takiego czegos jak zle chodzace bmw bez bledow w sterownikach....podjedz do kogos kto ma sprzet do bmw a nie ogolny scaner.
-
Jak wyjąć dużą lampkę na podsufitce
Najszybciej: wyciagajac lampki do czytania i piekne dojscie do zapinek :D
-
3.0d E70 jaki olej polecacie i jak czesta jego wymiana.
U mnie Amsoil 5w-30, polecam. Nie to auto pod wzgledem kultury pracy silnika.
-
bmw 316i n42
Dokładnie. Wymienisz i spokój na nast 200tys. Tylko uczulam, n42, n46, to wedlug mnie najbardziej skomplikowany silnik jaki bmw sobie wymyslilo. Znajdz dobrego mechanika bo inaczej...czytaj post nizej jakie problemy kris30 ma.
-
E53 4.4 Problem z odpalniem.
Podoba mi sie to jak zakladaja temat, my sie glowimy, a chlopa nie ma od tygodnia :mad2:
-
320td 2004 sprężyny zawieszenia tył jakie kupić?
Ciezko reklamowac takie rzeczy prawda. Dwie sprezyny, po wyjeciu, rowne itp. Nadwozie to sedan 318i 2004. W bagazniku mam butle lpg wiec tez wazy, co nie zmienia faktu, ze tamte KYB byly za slabe. Jak dwie osoby siadly, auto prawie chlapaczami szorowalo :D . Teraz sprezyny chyba sa od cabrio i jest ok. Pozniej wstawie zdjecie, roznice w budowie ORI vs KYB.
-
320td 2004 sprężyny zawieszenia tył jakie kupić?
Ja ostatnio kupilem KYB, katologowo dobrane, 1:auto krzywo stalo, 2: dupka siadla okropnie, 3: zle sie prowadzilo. Wywalilem je dzis bo mialem dosyc, zalozylem ori uzywane z 3ma bialymi paskami i jest nareszcie ok. Ori (przynajmniej te ktore zalozylem) sa progresywne, maja wiecej zwoji vs KYB. To moje doswiadczenie. Moze mialem pecha...
-
bmw 316i n42
A co tobie chodzi z tym Kopernikiem? :D :?:
-
[E46][N42B20] dziwne zachowanie silnika - prośba o opinie
Tak jak znibi pisze, zle ustawiony vanos na dolocie. W tym silniku inpuls do sensora walka brany jest z plytki na vanosie.
-
E53 4.4 Problem z odpalniem.
Oj gora80 jest dobry z tymi swoimi opisami, "radami"...a 4.4 to nie jest 4.4b tylko 4.4i :D
-
n46 E90 dziwne kopcenie
Uszczelniacze zaworowe panowie, uszczelniacze. Normalna sprawa w silniku z valvetronic.
-
niezidentyfikowany błąd przy dynamicznej jeździe
Bo e46 to beemka a e90 to pasującą sie zabaweczka :D
-
[E46][N42B20] dziwne zachowanie silnika - prośba o opinie
Dokladnie, silnik vvt. Czekam na info z błędami, na pewno będą
- bmw 316i n42
-
[E46][N42B20] dziwne zachowanie silnika - prośba o opinie
Witaj, błędy zapisane raczej musza byc. Ja stawiam na silnik valvetronica lub caly mechanizm vvt. Daje takie objawy. Szczególnie utrata mocy po zgaszeniu i odpaleniu na cieplym silniku.