Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Odpowiedź juz znasz, jedz i kup nowa...forum do tego nie potrzebne. Nikt tu sie nie reklamuje. Nie ma takiej potrzeby.
  2. No, juz myślałem, ze interes w uk musze zamykac... Do ceny to jeszcze olej doliczyc, kalibracja, przelozenie, zebatka nowa...no jakies 15.000zl Zregenerowana=Nowa jesli nowy łańcuch bedzie ale nie sądzę aby w Pl ktos regenerowal za 2.5tys z nowym łańcuchem.
  3. Audi jezdzi a nam cos poleca...odpowiedzialność za rekomendacje :shock:
  4. 5tys nowa w Bmw?? :lol: :clap: :clap: :clap: :jawdrop: :modlitwa: :jawdrop: :jawdrop: chyba Euro...
  5. Ncs expert...
  6. Na pewno inny JBE+kodowanie, tak jak kolega podpowiada, sprawdzisz kompem badz wyciagajac modul (troszke zabawy). Przycisk do rolety jest obok podgrzewania siedzen, panel srodkowy, ponizej pokretel od regulacji ogrzewania.
  7. To juz lepiej szukaj 4.4i po lifcie...Prawie te same osiagi a znacznie nizsze spalanie.
  8. Dokladnie. To dobry slad. Tam nie ma klina. Popieram kolegow.
  9. Pytam, poniewaz bardzo latwo o to aby przy wymianie spadl lancuszek z pompy oleju. Jesli nie byl wymieniany, nie mogl spasc :D . Obawiam sie, ze bez zdjecia miski nic nie zrobisz. Jesli silnik chodzil prawidlowo przed zakupem, i jest to ten silnik ktory ogladales?? :shock: gdzies cos bylo zle wykonane...
  10. Zmieniales rozrzad przed zalozeniem?
  11. Nie ma takiego czegos jak zle chodzace bmw bez bledow w sterownikach....podjedz do kogos kto ma sprzet do bmw a nie ogolny scaner.
  12. Najszybciej: wyciagajac lampki do czytania i piekne dojscie do zapinek :D
  13. U mnie Amsoil 5w-30, polecam. Nie to auto pod wzgledem kultury pracy silnika.
  14. kkx5 odpowiedział(a) na maciej e46 temat w E46
    Dokładnie. Wymienisz i spokój na nast 200tys. Tylko uczulam, n42, n46, to wedlug mnie najbardziej skomplikowany silnik jaki bmw sobie wymyslilo. Znajdz dobrego mechanika bo inaczej...czytaj post nizej jakie problemy kris30 ma.
  15. kkx5 odpowiedział(a) na Pawel3480 temat w X5 (E53)
    Podoba mi sie to jak zakladaja temat, my sie glowimy, a chlopa nie ma od tygodnia :mad2:
  16. Ciezko reklamowac takie rzeczy prawda. Dwie sprezyny, po wyjeciu, rowne itp. Nadwozie to sedan 318i 2004. W bagazniku mam butle lpg wiec tez wazy, co nie zmienia faktu, ze tamte KYB byly za slabe. Jak dwie osoby siadly, auto prawie chlapaczami szorowalo :D . Teraz sprezyny chyba sa od cabrio i jest ok. Pozniej wstawie zdjecie, roznice w budowie ORI vs KYB.
  17. Ja ostatnio kupilem KYB, katologowo dobrane, 1:auto krzywo stalo, 2: dupka siadla okropnie, 3: zle sie prowadzilo. Wywalilem je dzis bo mialem dosyc, zalozylem ori uzywane z 3ma bialymi paskami i jest nareszcie ok. Ori (przynajmniej te ktore zalozylem) sa progresywne, maja wiecej zwoji vs KYB. To moje doswiadczenie. Moze mialem pecha...
  18. kkx5 odpowiedział(a) na maciej e46 temat w E46
    A co tobie chodzi z tym Kopernikiem? :D :?:
  19. Tak jak znibi pisze, zle ustawiony vanos na dolocie. W tym silniku inpuls do sensora walka brany jest z plytki na vanosie.
  20. kkx5 odpowiedział(a) na Pawel3480 temat w X5 (E53)
    Oj gora80 jest dobry z tymi swoimi opisami, "radami"...a 4.4 to nie jest 4.4b tylko 4.4i :D
  21. Uszczelniacze zaworowe panowie, uszczelniacze. Normalna sprawa w silniku z valvetronic.
  22. Bo e46 to beemka a e90 to pasującą sie zabaweczka :D
  23. Dokladnie, silnik vvt. Czekam na info z błędami, na pewno będą
  24. kkx5 odpowiedział(a) na maciej e46 temat w E46
    100% uszczelniacze
  25. Witaj, błędy zapisane raczej musza byc. Ja stawiam na silnik valvetronica lub caly mechanizm vvt. Daje takie objawy. Szczególnie utrata mocy po zgaszeniu i odpaleniu na cieplym silniku.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.