Treść opublikowana przez kkx5
-
Gaz w silniku 4.0L - Jak się spisuje?
Ta sama konstrukcja w calej gamie silnikow n62.
-
zestaw naprawczy pompy próżniowej n42 n46
no i wszystko jasne, wiec warto bo faktycznie brakuje tych uszczelek na rynku...
-
zestaw naprawczy pompy próżniowej n42 n46
no i wszystko jasne, wiec warto bo faktycznie brakuje tych uszczelek na rynku...
-
zestaw naprawczy pompy próżniowej n42 n46
nooo...z kolega zakladalismy ostatnio takie cudo, uszczelka jest grubsza...pompa pekla przy dokrecaniu...wiec ja polecam tylko ori. A ta druga, pod pokrywke, jest okragla a ori prostokatna...ale to inny sprzedawca wiec moze jest lepiej
-
zestaw naprawczy pompy próżniowej n42 n46
nooo...z kolega zakladalismy ostatnio takie cudo, uszczelka jest grubsza...pompa pekla przy dokrecaniu...wiec ja polecam tylko ori. A ta druga, pod pokrywke, jest okragla a ori prostokatna...ale to inny sprzedawca wiec moze jest lepiej
-
BMW X E53 Klosze lamp
Przeciez napisal...PO LIFCIE...
-
[E60 520i] 9501 steering angle sensor not adapted -> POMOCY
Nie ma problemu
-
[E60 520i] 9501 steering angle sensor not adapted -> POMOCY
No, teraz to rozumiem. Ot caly serwis. No wszystkie takiego typu procedury sa w dis badz ista jesli chodzi o oprogramowanie bmw.
-
[E60 520i] 9501 steering angle sensor not adapted -> POMOCY
hmmm, z servisu tak cie wypuscili? naprawde? Adaptacja: tylko dis/istad
-
[E60 520i] 9501 steering angle sensor not adapted -> POMOCY
inpa tego nie zrobisz. Dis ma takie opcje. ps.kto i czym robil wgrywanie nowego oprogramowania?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Bardzo racjonalne podejscie. Jak ja slysze, ze koszty posiadania x5 sa podobne do np. e46(ktore posiadam), e60, e90 itp to smiech mnie ogarnia. Byl artykul w auto-swiat, nie tak dawno w sumie, odnosnie e53, zatytuowany KAZDY BY GO CHCIAL MIEC, NIE KAZDEGO NA NIEGO STAC!!.....dalej...i bardzo dobrze bo prestiz tego auta by spadl. Tego sie trzymajmy. Poczekaj, uzbieraj na cos po lifcie i bedziesz zadowolony. http://www.auto-swiat.pl/1-bmw-x5-jego-eksploatacja-pochlonie-krocie/1
-
335i problem z elektryka
hmm. Trafny kierunek. Auto bylo powypadku. Nic w nim nie dzialalo. Ktos zle to wszystko poskladal. Wybebeszylem caly srodek. Doslownie wszystko. Wysuszylem, wszystkie przewody porozwijalem, wysuszylem . Uszczelnilem: drzwi, podszybie itp. Poskladalem, auto wyzdrowialo. Navi, radio, swiatla zaczely dzialac prawidlowo. Pozostal mi generalnie problem, jak elektronika sie nagrzewa. Tak sadze. Czy cos moglem przeoczyc?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Oj chlopie, dales teraz. Zaraz dostaniesz od innych za ta wypowiedz...Co sklania cie do opini ze x5 to najbardziej awaryjne bmw? :mad2: Posiadales choc jeden egzemplarz aby tutaj takie wywody pisac? Ze jest drogie, tak, wkoncu to x5, ale awaryjne????? ja u siebie klamki jedynie wymienilem poza sprawami eksploatacji...nie pisz glupot jesli sie nie znasz.
-
335i problem z elektryka
Witam. Zmagam sie z nastepujacym problemem: Po wlaczeniu podgrzewania siedzen zaczynaja wariowac zegary i wyswietla sie napis electrical problem. ten sam efekt uzyskuje bawiac sie zamykaniem i otwieraniem centralnego zamka w srodku. Problem wystepuje tylko po jakis 10minutach pracy auta. Jak zimny, nic sie nie dzieje. Po dluzszej jezdzie wszystko wariuje w aucie, nawet bez wlanczania zadnych obciazen. Ten sam efekt uzyskam przy wylaczonym silniku. Akumulator nowy. Auto bylo w servisie na wymianie kabla zasilajacego skrzynke bezpiecznikow. Nie zmienilo to nic odnosnie problemu. ista pokazuje duzo problemiw ale zadne odnosnie zasilania. Sa ogolne braki w komunikacji. Czy ktos spotkal sie z takim problemem?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Do alkoholik: Daj sobie spokój jesli chcesz przeznaczyc tylko 35tys na ixa.
-
e63 645ci problem falujące obroty
To sa tuby swiec. Po obu stronach zakonczone gumowymi uszczelkami, ktore z biegiem czasu twardnieja i puszczaja olej do srodka. Przebicia gwarantowane. Jest juz od dawna upgrade tego elementu, plastik zastapiono metalem. Koszt ze ku...mac, tylko aso, z tego co pamietam. Jesli tuby nie maja widocznych uszkodzen, odksztalcen, wymiana uszczelek zalatwia sprawe. Wykonujemy ta czynnosc przy wymianie uszczelki pod pokrywami zaworow. Zestaw dobrej firmy, np elring, ma je w komplecie. Puszczanie dymka po 10min to na 99% uszczelniacze. Za jakis czas bedzie puszczala po 5min :) , a pozniej to juz po 1min :) . Wymiana uszczelek pod pokrywami: katorga. Ja zrobilbym kompleksowo: uszczelniacze+cala reszta i po sprawie. Teraz wymienisz uszczelki na tubach i pokrywach a za pare tygodni uszczelniacze padna do konca i wszystko od nowa. Zobacz temat na e70: dymienie z v8. Tam dosc dobrze to opisalem.
-
ista/p jak ominac wadliwy modul?
Na instalce nativ tego nie uda sie zrobic.
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
Krzywa tarcza daje efekt "pulsacji"..
-
ista/p jak ominac wadliwy modul?
No dobrze. To jest czego szukam bo szlag mnie trafia, ze nie moge nic zrobic. Zrobie to co chce zrobic disem albo inpa ale nie o to chodzi. Musze przekodowac modul dsc a stoje w miejscu bo jakias mala pierdulka sie nie zgadza typu pdc. Dobrze: jak ten expert mode zdobyc?
-
750 Li Puchanie pufanie z wydechu lekko nierówna praca
Lift to jest jak mocno valvetronic unosi zawory na wolnych obrotach. Dlaczego mozna to zmienic i jest to normalna funkcjia serwisowa, tego nie wiem. Moze ma to zwiazek ze zuzywaniem sie elementow? Nie wiem. Nigdy nad tym sie nie zastanawialem. Poprostu ustawia sie tak aby jak najbardziej rowno chodzil.
-
ista/p jak ominac wadliwy modul?
Dobrze, poszperalem troszke na necie, znalazem duzo info o tym profilu. Rozmawialem z gosciem u ktorego kupowalem sprzet. Twierdzi, ze expert mode to mit. Byl ponoc na poczatku wprowadzenia isty, pozniej znikl. Czy ktos z was wie, widzial, ma, pracujacy expert mode? Czy jest to gdzies dostepne? Czy wystepuje w systemach nativ? Na czym polega zmiana ustawien?
-
ista/p jak ominac wadliwy modul?
"Nasrane"?? Hmm, ciekawy dobór słów. Nie wiem czy to az tak inteligentne, gdy kolega ma siadniety moduł pdc i z tego powodu nic dalej nie zrobisz...ale jesli nie mozna to nie mozna...tak to juz sobie wymyslili. Ps. O jakiej modyfikacji softu mowimy?
-
ista/p jak ominac wadliwy modul?
Witam. Czy jest mozliwosc podczas pracy z ista/p ominiecia wadliwego modulu? nie moge w aucie nic dalej zrobic, przeprogramowac, plan dzialan kaze wymienic modul i na tym koniec. Czy ista/p jest tak beznadziejna, ze nie mozna tego ominac? :mad2:
-
[E65] wymiana uszczelniaczy zaworowych
Zobacz na forum e70, temat: dymienie z v8. Podpytaj kolege ignac.
-
E91 i zbierająca się woda na podłodze za siedzeniem pasażera
czasami sie zastanawiam? czy ludzie czytaja to co piszemy?????????????