Treść opublikowana przez kkx5
-
ista/p jak ominac wadliwy modul?
Dobrze, poszperalem troszke na necie, znalazem duzo info o tym profilu. Rozmawialem z gosciem u ktorego kupowalem sprzet. Twierdzi, ze expert mode to mit. Byl ponoc na poczatku wprowadzenia isty, pozniej znikl. Czy ktos z was wie, widzial, ma, pracujacy expert mode? Czy jest to gdzies dostepne? Czy wystepuje w systemach nativ? Na czym polega zmiana ustawien?
-
ista/p jak ominac wadliwy modul?
"Nasrane"?? Hmm, ciekawy dobór słów. Nie wiem czy to az tak inteligentne, gdy kolega ma siadniety moduł pdc i z tego powodu nic dalej nie zrobisz...ale jesli nie mozna to nie mozna...tak to juz sobie wymyslili. Ps. O jakiej modyfikacji softu mowimy?
-
ista/p jak ominac wadliwy modul?
Witam. Czy jest mozliwosc podczas pracy z ista/p ominiecia wadliwego modulu? nie moge w aucie nic dalej zrobic, przeprogramowac, plan dzialan kaze wymienic modul i na tym koniec. Czy ista/p jest tak beznadziejna, ze nie mozna tego ominac? :mad2:
-
[E65] wymiana uszczelniaczy zaworowych
Zobacz na forum e70, temat: dymienie z v8. Podpytaj kolege ignac.
-
E91 i zbierająca się woda na podłodze za siedzeniem pasażera
czasami sie zastanawiam? czy ludzie czytaja to co piszemy?????????????
-
Do zamkniecia
Moja nigdy nie chciala chodzic ponizej 35 stopni. Mysle, ze to zasluga skrzyni auto. Zawsze szarpala przy ruszaniu. Na recznej mozesz przygazowac sobie i pojedzie.
-
E91 i zbierająca się woda na podłodze za siedzeniem pasażera
Woda sama nie wyschnie. Musisz wszystko wyciagnac aby dobrze to zrobic. Jest zima wiec do garazu albo do domu i tydzien suszenia. Wyjmij konsole centralna (nie ma w tym jakiejs filozofii), modul airbagu i tylna czesc juz masz luzna. zrob to tak ja mowie, masz tam kable po lewj i prawej, jesli zawilgotnieja bedziesz mial cyrki z elektronika. Wlasnie przerabiam to w aucie kolegi. Woda wchodzi przez nieszczelna izolacje drzwi badz otworami na drzwiach gdzie kolki tapicerki wchodza.
-
750 Li Puchanie pufanie z wydechu lekko nierówna praca
to jest standartowa procedura serwisowa. ustawia sie "lift" valvetronica tak aby silnik jak najbardziej rowno pracowal...
-
750 Li Puchanie pufanie z wydechu lekko nierówna praca
Patrz, ucieklo mi to. Tak, oczywiscie, ze tak moze byc.
-
Do zamkniecia
popychacze oczywiscie sa, ale zadnego bezposredniego kontaktu z walkiem nie maja
-
Do zamkniecia
Ja nie wiem, albo ty nie wiesz o czym piszesz albo ktos sie nie zna. Jak mogles auto odebrac? Jak zaplaciles tyle kasy za auto, ktore nie chodzi? o jakich szklankach piszesz? przeciez tam nie ma zadnych szklanek!!!! jakie popychacze powycierane???/ nawet kontaktu z walkiem nie maja??
-
Rozrząd w silniku N46
Tak. Robilem to u siebie.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
e53 jeszcze 10 lat bedzie ladne albo nawet ladniejsze a ml juz jest stary....pozatym zobacz jak e53 trzyma cene...
-
Rozrząd w silniku N46
prosze:
-
Do zamkniecia
Pojecie to ja mam co do n42. Twoja wypowiedz troszke pogmatwala wszystko. Filmik wszystko wyjasnia. Pomoze to innym w zrozumieniu pracy valvetronica i byc moze w znalezieniu przyczyny zlej pracy. Czapka z glowy za filmik. :cool2:
-
Rozrząd w silniku N46
Wszystko robisz bez sciagania glowicy. Tam jest zaslepka, trzeba ja odkrecic aby bylo dojscie do srob, tych nizej. Nie sadze natomiast, aby byla mozliwosc wymiany tego elementu bez wyjmowania calego lancucha. Ja wymienilbym ( zrobilem tak u siebie) caly element: Plastkikowe prowadnice, lancuch oraz napinacz i masz spokuj na zawsze.
-
Do zamkniecia
Podlanczales auto pod kompa, ze twierdzisz,ze jest to zebatka valvetronica? Troszke twoja wypowiedz sie calosci nie trzyma. Tlok sie nie zamyka do konca? Tam nie ma zadnego smarowania na valvetronic...Robiles adaptacje valvetronica disem? Sa jakies bledy?
-
Do zamkniecia
To dopiero w koszta sie wpakujesz...diesla. Sluchaj, czy moglbys zobaczyc, zrobic zdjecie, jak jest wpiete zasilanie reduktora w obieg wodny? Moze problem w aucie jest taki, ze parownik nie wyrabial i zasilal auto zimnym gazem i to spowodowalo zniszczenia w silniku. Tam jest w tym modelu taki maly, teraz dopiero kojarze bo u siebie to przerabialem, jakby to nazwac "myk", problem z obiegiem wodnym, ktory wystepuje chyba tylko w e46 z n42 silnikami. Sprawdz to. Jesli okaze sie, ze jest wpiety tam gdzie mysle, mialbys niepodwazalny dowod przeciwko zakladowi LPG. Zdjecia mile widziane. Chodzi tylko o zdjecia parownika i wpiecia sie w obieg wodny. Napisz, jesli wiesz, gdzie jest parownik?
-
Łańcuch reduktra -wymiana E53 4.4i
:cool2:
-
Do zamkniecia
Dokladnie.Zgodze sie z tym, ze zle zalozony gaz moze cos popsuc, ale prosze cie Kriss nie pisz, ze te silniki nie nadaja sie do gazu, bo albo nic o nich nie wiesz albo sluchasz tego co inny mowia, a to jest ogolnopolskie forum i duzo ludzi czyta i jeszcze w to uwierza.
-
Do zamkniecia
A ty dalej wypisujesz, ze ten silnik nie trawi gazu.....jesli nie wiesz to podpytaj mechanika i daj nam odpowiedz zanim wszyscy uwieza w te herezje. Konkrety poprosze! Dlaczego ten silnik nie moze miec gazu?
-
Wymiana tumików na sportowe V8 4,4i
A nie lepiej zalozyc X-PIPE? zobacz jak to ladnie brzmi i nadal zewnetrznie wyglada jak seria:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kolega pitong poprostu woli stare e53, bo wie, ze nim wszedzie dojedzie i wroci, czego nie mozna powiedziec o nowszych x5,x6, dlatego go serwisuje tak jak byc powinno i chwala mu za to. Zgadzam sie z nim, 9tys. na zawieszenie wydac to nie jest jakas wielka kwota. To norma. Gdzies, chyba na forum e53 byl, jest post, ktos sie pytal czy koszty eksploatacji e53 sa podobne do e46 i wielu pisalo, ze bardzo podobne, a ja czytam i mysle sobie WTF ci ludzie pisza!
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Panowie....to nie ten dzial...
-
E53 X5 jak zdemontowac panel z tunelu???
Prosze: http://www.bmwforums.info/x-series-guides/9166-bmw-x5-centre-console-removal-handbrake-lever-replacement-parking-brake-removal.html