Treść opublikowana przez kkx5
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
No lipa z tymi oponami. Tolerancja przód-tyl powinna byc wieksza. Malo tego, kupujesz zimowki dobrej firmy, maja nawet ponad 9mm i tez jest zle. Moj transfer na nowych zimowkach potrafil "wyc" przy starcie z miejsca. Teraz juz troszke je zjechalem i jest spokój. Gdzieś na angielskich forum czytalem ze te z gwiazdka, bmw zalecane opony, sa troszke plytsze....Swoj 1szy transfer zajechalem z braku wiedzy w tym temacie, moje opony byly 4mm tyl, 6.5 przod. Papik: wiem, ze robiles update oprogramowania vtg, cos zmienia w tym temacie? Pewnie nie ma jak tego stwierdzić, czy zmieniono tolerancję. ?.
-
Dymienie z v8
Studiowalem kiedys temat pol dnia.... Nie jest istotne jak zalozysz vanosy :D .
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Ja ostatnio pozakladalem japonskie nachi, http://www.nachi-fujikoshi.co.jp/eng/jik/index.htm , odpukac, nikt nie wrocil, tylko angielski klient to nie polski :D
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Uwazasz, ze specyfikacja c3 w lozyskach jest konieczna? Zakladalem ostatnio "zwykle" i lataja bez problemu. Faktycznie diesle mocniej zniszcza skrzynki, chyba moment obrotowy je "zabija"...
-
e70 N62N (4.8i) opinie
No tak, tylko edge professional to nie tescowy edge fst :D . To znacznie, znacznie inna jakosc no i cena...poza tematem gratuluje "bestii" G-Power mowi samo za siebie. Z nimi sie nie dyskutuje :cool2:
-
e70 N62N (4.8i) opinie
Troszke u siebie przetestowalem olejow i powiem wam tak: trzeba zainwestowac w prawdziwy syntetyk, wtedy auto chodzi pieknie. Zalalem ostatnio 5w-40 firmy Amsoil. Od pierwszego odpalenia nie ten samochod. Silnik bardzo rowno pracuje i jest strasznie cichy. Wczesniej przetestowalem castrola 0w-40, 5w-40, 5w-30, sport, fts. mobila itp. Zaden z tych olei nie dal tak odczuwalnej zmiany pracy silnika.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Sorry chlopie ale jestes zielony a zabierasz sie za rozkrecanie transfera...przeciez bmw to nie 126p :nienie: Czasami was nie rozumiem. Kolega juz doradzil, poczytaj temat i :search:
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Najpierw szczytaj bledy, pozniwj cokolwiek rozbieraj. Taka droga. Te 3 kontrolki nie koniecznie dotycza zebatki. Po zlozeniu wszystkiego, nie mozna nia swobodnie obracac.
-
[E60 520i] 9501 steering angle sensor not adapted -> POMOCY
a nie masz tej opcji pod drive i pod dsc?
-
320i - błąd 2a61 valvetronic adaptation
Wszyscy wiedza o co chodzi ale dla sprecyzowania ista/d. :D
-
Sportowe dopasowanie podwozia - jak twardo?
Ja natomiast bardzo nie lubilem sportowego zawieszenia i tych podskokow auta z nim zwiazanego, dlatego tez, ostatnio wymienilem caly zawias na komfort. Nie jest to tanie ale warto. Zmienialem przod sprezyny+amortyzatory oraz tyl poduszki nivo+amortyzatory. Teraz to jest jazda. Sama przyjemnosc.
-
320i - błąd 2a61 valvetronic adaptation
Tu nie bardzo jest o czym pisac :D . Procedura sama to wykonuje. Trzeba " nauczyc" silnik vvt maksymalnych wychylen, zakresu pracy. Tak jak pisalem wczesniej tylko dis, icom lub autologic
-
Problem z dzwiekiem i obrotami w 335i E92 - wibruje
Przyczyna zmiany dzwieku: tak. Obroty: nie wiem. Musialbym sie w to wglebic.
-
wymiana regulacji fotela anglik !! pomocy !!
Teraz na powaznie: poszukaj, gdzies na forum latala informacja jak to sie robi. Wpisz w goglach, nie w guuglach, cos gdzies widzialem. Jesli dobrze zrobiona przekladka, auto jest w lepszej kondycji niz te tureckie z niemiec. :cool2:
-
320i - błąd 2a61 valvetronic adaptation
Nie, adaptacja valvetronica polega na "nauczeniu" silniczka vvt miejsc maksymalnego wychylenia walka vvt. Dis albo icom. Inpa tylko wartosci kasuje.
-
wymiana regulacji fotela anglik !! pomocy !!
Przepraszam, nie wiem jak Ci pomoc ale koncepcja kolegi jakuba strasznie mnie rozbawila :cry2: :lol: :D :cool2:
-
320i - błąd 2a61 valvetronic adaptation
Wykonaj adaptacje valvetronica.
-
Problem z dzwiekiem i obrotami w 335i E92 - wibruje
To jest wezyk, ktory ma polaczenie z pompa vacum. W tylnym tlumniku jest zawor, ktory zamyka czesc wydechu aby podczas pracy na wolnych obrotach auto chodzilo ciszej a jak mocniej "deptasz" wydech sie otwiera. Zobacz pod spodem, bedziesz widzial ten zawor i miejsce gdzie ma wezyk byc.
-
CHCE KUPIC E9X JESTEM NOWY NA FORUM <- READ THIS!!!!!!
+1 :cool2:
-
[E60 520i] 9501 steering angle sensor not adapted -> POMOCY
No dis to pain in ass :D do instalacji. Patrz co znalazlem dla ciebie, prosta procedura:
-
E53 Zmiana całego przodu z wersji przed liftem na po liftcie
Tutaj sie z toba Tomek nie zgodze a zgodze sie z kolega Memory. Nie widze nic zlego w przeróbce na lifta. Robia e70,71 na lifta wiec dlaczego nie e53 :cool2:
-
active steering fault plus przekręcona kierownica
Zakodowac i po sprawie. Robilem to ostatnio w e90. Prosta procedura.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Z szacunku, poniewaz jestes juz ponad dwa lata na forum, spytam delikatnie: Czego od nas oczekujesz? Przeciez masz blacharza i mechanika...Zawsze dziwie sie tym co pytaja: Panowie, uderzylem w kraweznik, ile moze kosztowac naprawa? albo: zobaczcie, taki rozbity moge kupic, warto? Trzeba nowy dzial zalozyc: JASNOWIDZENIE. +1 :cool2: dla wypowiedzi kolegi 1Tomasz
-
[3.0 sd] Pęknięty łańcuch rozrządu
Przepraszam czy ja dobrze rozumuje: kolega radzi aby na 7 letnie auto wydac 62tysie? Naprawde?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
+1 :cool2: