Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. No lipa z tymi oponami. Tolerancja przód-tyl powinna byc wieksza. Malo tego, kupujesz zimowki dobrej firmy, maja nawet ponad 9mm i tez jest zle. Moj transfer na nowych zimowkach potrafil "wyc" przy starcie z miejsca. Teraz juz troszke je zjechalem i jest spokój. Gdzieś na angielskich forum czytalem ze te z gwiazdka, bmw zalecane opony, sa troszke plytsze....Swoj 1szy transfer zajechalem z braku wiedzy w tym temacie, moje opony byly 4mm tyl, 6.5 przod. Papik: wiem, ze robiles update oprogramowania vtg, cos zmienia w tym temacie? Pewnie nie ma jak tego stwierdzić, czy zmieniono tolerancję. ?.
  2. kkx5 odpowiedział(a) na ignacd temat w X5 (E70)
    Studiowalem kiedys temat pol dnia.... Nie jest istotne jak zalozysz vanosy :D .
  3. Ja ostatnio pozakladalem japonskie nachi, http://www.nachi-fujikoshi.co.jp/eng/jik/index.htm , odpukac, nikt nie wrocil, tylko angielski klient to nie polski :D
  4. Uwazasz, ze specyfikacja c3 w lozyskach jest konieczna? Zakladalem ostatnio "zwykle" i lataja bez problemu. Faktycznie diesle mocniej zniszcza skrzynki, chyba moment obrotowy je "zabija"...
  5. kkx5 odpowiedział(a) na lukolo85 temat w X5 (E70)
    No tak, tylko edge professional to nie tescowy edge fst :D . To znacznie, znacznie inna jakosc no i cena...poza tematem gratuluje "bestii" G-Power mowi samo za siebie. Z nimi sie nie dyskutuje :cool2:
  6. kkx5 odpowiedział(a) na lukolo85 temat w X5 (E70)
    Troszke u siebie przetestowalem olejow i powiem wam tak: trzeba zainwestowac w prawdziwy syntetyk, wtedy auto chodzi pieknie. Zalalem ostatnio 5w-40 firmy Amsoil. Od pierwszego odpalenia nie ten samochod. Silnik bardzo rowno pracuje i jest strasznie cichy. Wczesniej przetestowalem castrola 0w-40, 5w-40, 5w-30, sport, fts. mobila itp. Zaden z tych olei nie dal tak odczuwalnej zmiany pracy silnika.
  7. Sorry chlopie ale jestes zielony a zabierasz sie za rozkrecanie transfera...przeciez bmw to nie 126p :nienie: Czasami was nie rozumiem. Kolega juz doradzil, poczytaj temat i :search:
  8. Najpierw szczytaj bledy, pozniwj cokolwiek rozbieraj. Taka droga. Te 3 kontrolki nie koniecznie dotycza zebatki. Po zlozeniu wszystkiego, nie mozna nia swobodnie obracac.
  9. a nie masz tej opcji pod drive i pod dsc?
  10. Wszyscy wiedza o co chodzi ale dla sprecyzowania ista/d. :D
  11. Ja natomiast bardzo nie lubilem sportowego zawieszenia i tych podskokow auta z nim zwiazanego, dlatego tez, ostatnio wymienilem caly zawias na komfort. Nie jest to tanie ale warto. Zmienialem przod sprezyny+amortyzatory oraz tyl poduszki nivo+amortyzatory. Teraz to jest jazda. Sama przyjemnosc.
  12. Tu nie bardzo jest o czym pisac :D . Procedura sama to wykonuje. Trzeba " nauczyc" silnik vvt maksymalnych wychylen, zakresu pracy. Tak jak pisalem wczesniej tylko dis, icom lub autologic
  13. Przyczyna zmiany dzwieku: tak. Obroty: nie wiem. Musialbym sie w to wglebic.
  14. Teraz na powaznie: poszukaj, gdzies na forum latala informacja jak to sie robi. Wpisz w goglach, nie w guuglach, cos gdzies widzialem. Jesli dobrze zrobiona przekladka, auto jest w lepszej kondycji niz te tureckie z niemiec. :cool2:
  15. Nie, adaptacja valvetronica polega na "nauczeniu" silniczka vvt miejsc maksymalnego wychylenia walka vvt. Dis albo icom. Inpa tylko wartosci kasuje.
  16. Przepraszam, nie wiem jak Ci pomoc ale koncepcja kolegi jakuba strasznie mnie rozbawila :cry2: :lol: :D :cool2:
  17. Wykonaj adaptacje valvetronica.
  18. To jest wezyk, ktory ma polaczenie z pompa vacum. W tylnym tlumniku jest zawor, ktory zamyka czesc wydechu aby podczas pracy na wolnych obrotach auto chodzilo ciszej a jak mocniej "deptasz" wydech sie otwiera. Zobacz pod spodem, bedziesz widzial ten zawor i miejsce gdzie ma wezyk byc.
  19. No dis to pain in ass :D do instalacji. Patrz co znalazlem dla ciebie, prosta procedura:
  20. Tutaj sie z toba Tomek nie zgodze a zgodze sie z kolega Memory. Nie widze nic zlego w przeróbce na lifta. Robia e70,71 na lifta wiec dlaczego nie e53 :cool2:
  21. Zakodowac i po sprawie. Robilem to ostatnio w e90. Prosta procedura.
  22. Z szacunku, poniewaz jestes juz ponad dwa lata na forum, spytam delikatnie: Czego od nas oczekujesz? Przeciez masz blacharza i mechanika...Zawsze dziwie sie tym co pytaja: Panowie, uderzylem w kraweznik, ile moze kosztowac naprawa? albo: zobaczcie, taki rozbity moge kupic, warto? Trzeba nowy dzial zalozyc: JASNOWIDZENIE. +1 :cool2: dla wypowiedzi kolegi 1Tomasz
  23. Przepraszam czy ja dobrze rozumuje: kolega radzi aby na 7 letnie auto wydac 62tysie? Naprawde?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.