Treść opublikowana przez kkx5
-
Automatyczna skrynia biegów A5S325Z. Jaki olej wlać?
Dextron VI.
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Oj panowie, jesli zwarcie bylo to juz takie proste nie bedzie, sama wymiana nic nie da. Zadna manetka tego nie wykasujesz. W waszych autach czujniki sa polaczone z dsc... a na kompie masz info 255%
-
X5 e53 Zawieszenie pneumatyczne (błąd)
Ah tam zaraz tak straszysz kolege, podjedz do kogos kto ma sprzet bmw. Odrazu bedzie wiadomo. Czasami slabe aku wywali blad.
-
E53 i problem ze skrzynia rozdzielacza
Tak. To moze byc przyczyna. Dsc sadzi, ze auto jest w poslizgu i nie wie jak dostosować naped. Pewnie dlatego jest ten blad, który, jak wcześniej pisałem, dotyczy raczej dsc. Wymien opony na osi o słabszym biezniku. Opony w autach z x-drive pelnia kluczowa rolę w prawidłowym dzialaniu systemu.
-
E53 i problem ze skrzynia rozdzielacza
Tak myślałem ze podasz linka do cobra. No jesli masz kogos to warto miec to na uwadze. Atc500 nie cierpi na problem łańcucha jak jego poprzednik, nie w takim stopniu. Nie sadze aby to byl problem vtg, wydaje mi sie ze to jest problem dsc. Sprawdz jescze glebokosc bieżnika w relacji przód-tyl. W inpie zrob test predkosc obrotowych kol.
-
E53 i problem ze skrzynia rozdzielacza
Dawaj mi namiar na firme, ktora sprzedaje lancuchy z wysylka za 100$ do atc-500. :?: Odnosnie twojego problemu: jakie masz opony zalozone? jaki bieznik?
-
X5 4.4 problemy z silnikiem 2004 lift
To sa tylko otuliny na rurkach ze zmienionym systemem odpowietrzania do aut na zimne klimaty, dostepne rowniez w europie. Sprawdz czy nie masz ich zapchanych.
-
BMW 745i E65, problem audio oraz akumulatora, software
Niestety tego typu samochodu nie da sie naprawic tanio, szczegolnie w UK. Jesli piszesz, ze w obecnej sytuacji nie stac cie na wymiane oleju w skrzyni to obawiam sie, ze Twoje marzenie moze stac sie koszmarem...Poza tematem, ja jestem w uk 10lat i nie zapomialem ojczystego jezyka :D a silnik to masz n62, nie m62...
-
X5 4.4 problemy z silnikiem 2004 lift
"Udało wam się ściągnąć plik który zamieściłem..." Chyba nie czytasz tego co napisalem...
-
Jakie śruby do oryginalnych felg bmw x5
No widzisz, czlowiek zawsze sie uczy... :cool2:
-
X5 4.4 problemy z silnikiem 2004 lift
Witaj. Musisz zalozyc osobny temat. Pomiedzy tymi silnikami sa galaktyki swietlne roznic :D . Nie ma co schodzic z tematu w tym poscie.
-
X5 4.4 problemy z silnikiem 2004 lift
Ta akcja dotyczy zupelnie innego problemu. Chodzi o levery w valvetronicu czyli to (nr5): http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB51&mospid=47742&btnr=11_3269&hg=11&fg=25 Nie ma tam mowy o pokrywach. Nie bylo zadnej akcji na pokrywy. Wielokrotnie wczesniej studiowalem ten biuletyn i sprawdzalem to u siebie. Koszty naprawy powalajace... Jak masz inne odmy u siebie? Nie ma innych odm w silniku n62. napewno masz lifta z silnikiem n62? Odmy jesli dobre, nie wymieniac.
-
Zablokowana kierownica,problem ELV.
No tak, aktualizacja pewnie rozwiazuje problem, tez gdzies to czytalem.
-
Zablokowana kierownica,problem ELV.
Nie wiem jak jest w innych programach ale rozblokowalem ostatnio klientowi e90, ista/p. Nie trzeba zadnego softu wgrywac. Jest procedura do tego. 5min roboty. Musialby ktos mobilny podjechac.
-
BMW wzywa 156tyś. samochodów ...
Pewnie tez mozna sie zglosic. Ostatnio bylem w servisie z 335i, wadliwy kabel zasilajacy jbe, akcja byla w usa tylko, w uk zrobili to za free bez problemow...
-
X5 4.4 problemy z silnikiem 2004 lift
No, troszke sie wyjasnilo. Troszke cie wywialo od Polski :D . Wymien odmy (nr 13), prosta robota, kup w servisie, kosztuja grosze: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB51&mospid=47742&btnr=11_3258&hg=11&fg=15 Polowa problemow zniknie, na razie poczekaj z olejem w skrzyni. Szarpanie moze byc od silnika.
-
Jakie śruby do oryginalnych felg bmw x5
No takie: http://www.leebmann24.de/radschraube-mit-code-code-35-7er-x5-36136752759.html
-
e46, 318i 143KM 2004 stuki w silniku
Dobrze wyszukane ale do n42 sie nie przyda.
-
E53 Światła obrysowe -aktywacja.
Widze ze nie czytales uwaznie co napisalem. To ze mozna aktywowac to juz pisalem, to nie jest problem. Sam takie kodowania innym robie. Chodzi o to, ze nie mozna w e53 (wedlug mojej wiedzy ) ustawic przyciemnionych kierunkow, tak jak to mozna zrobic np. w e46. Prosze czytac ze zrozumieniem. Chodzi o przyciemnione US style kierunki a nie samo US style...
-
X5 4.4 problemy z silnikiem 2004 lift
Witaj. To jest blad zaworu odpowietrzenia zbiornika benzyny. W n62 znajduje sie, przymocowany jest, do lewej glowicy, od przodu, zaraz za zbiornikiem wyrownawczym. Wiesz, nie chce sie wymadrzac ale nie wiem czy to rozsadne autem, ktore dopiero kupiles, z problemami, gonic 180km/h...pomysl o innych...Poza tym troszke bardziej klarownie formuluj zdania, bo oprocz bledu, nic nie rozumiem z tego...
-
E53 Światła obrysowe -aktywacja.
Napisze raz jeszcze, prosze o dokladna sciezke, wpis do aktywacji przyciemnionych kierunkow us style w e53...Nie piszcie mi tu ze mozna bez dowodow...
-
E53 Światła obrysowe -aktywacja.
Dawaj, jaka funkcje trzeba zmienic w e53...moze cos przeoczylem
-
E53 Światła obrysowe -aktywacja.
Czytaj ze zrozumieniem :D . My tu nie o DLR tylko o US sidemarker :shock:
-
E53 Światła obrysowe -aktywacja.
Nie wiem jak przed liftem ale po lifcie, u siebie, mialem wlaczone. Niestety w przeciwienstwie do np.e46 nie mozna ustawic aby byly przygaszone. Swieca na maksa wiec po paru dniach zdezaktywowalem ta funkcje. Nie podobalo mi sie. Aby obnizyc jasnosc swiecenia wydaje mi sie, ze nalezy zmienic lcm.
-
Jakie śruby do oryginalnych felg bmw x5
U mnie, po lifcie, kula, m14x1.5.