Treść opublikowana przez kkx5
-
Bmw e46 recall 0072410100 wadliwa poduszka pasazera
Ja w aso nie bylem nigdy...
-
Bmw e46 recall 0072410100 wadliwa poduszka pasazera
Witam. Wlasnie otrzymalem list od BMW UK aby zglosic sie z autem na wymiane wadliwej poduszki pasazera. Wynika z niego iz wszystkie e46 sa wzywane do serwisu. Ciekaw jestem czy to akcja tylko w UK czy w PL tez cos dostaliscie? Chodzi o wilgoc ktora podobno dostaje sie do poduszki i w razie wypadku sila wybuchu jest znacznie wieksza od tej jaka powinna byc. Niezla dbalosc o uzytkownikow w aucie ktore ma 10lat... :cool2: dla bmw.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
pare postów wcześniej no nie ma. Wykasowales...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ej, a gdzie sie podziala znakomita wypowiedz, ze ma w d... Rury itp...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Przepraszam sidestepy sa...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Nie ma komfortowych foteli, skóry nappa, regulacji pochylenia tylnej kanapy, podgrzewanej kierownicy, chyba brak dsp, chyba brak ogrzewania tylnych foteli, rolet przeciwslonecznych, szyby solar, wysuwanej podłogi bagażnika, poszerzen nadwozia, aluminiowych sidestepow, kratki oddzielajacej przestrzeń bagazowa od pasażerów.... Czyli jest to podstawowy model+panorama, która nie jest akurat atutem bo sa z nia problemy
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Zmien sposób wyslawiania albo kazdy doświadczony użytkownik bedzie mial Ciebie w D....
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
To nie jest full opcja... Te dziwne rury wydechowe...
-
[318i n42b20 143km] - Kilka pytań po zakupie
Nie ma takiej opcji przy tej predkosci. 1700km robisz w 18h przy sredniej 130. Wiem cos o tym bo mam tyle do uk. 6l jest do osiagniecia przy 90km/h.
-
[318i n42b20 143km] - Kilka pytań po zakupie
:cool2:
-
X5 3.0i problem skrzynia biegow
Chyba w zlym dziale jestes. To bmw to e70 jest chyba co?
-
[318i n42b20 143km] - Kilka pytań po zakupie
Tyle to diesel spala. Ja jadac z ta predkoscia nie mam szans zejsc ponizej 7 ltr. Wiec jesli masz takie spalanie,to albo sciema,albo szacuneczek. :shock: Potwierdzam...
-
[318i n42b20 143km] - Kilka pytań po zakupie
Czujnik powietrza zintegrowany jest z przeplywomierzam, jego nalezy wymienic. Znajduje sie tam gdzie filtr powietrza.
-
[318i n42b20 143km] - Kilka pytań po zakupie
Trzeba bylo od razu sie sluchac i wymieniac czujnik a nie wstyd marce BMW na skrzyzowaniach robic z pchaniem auta :D :D :cool2: :cool2:
-
[318i n42b20 143km] - Kilka pytań po zakupie
No, te dwa torxy od spodu sa ciekawe :D Wiesz, doradzamy zakup nowej odmy wlasnie ze wzgledu na naklad pracy aby to wymienic. Jesli finanse nie pozwalaja, rozbierz delikwenta i bardzo dokladnie sprawdz stan uszczelki i jesli nie ma pepkniec to zakladaj.
-
[318i n42b20 143km] - Kilka pytań po zakupie
Przewody zostaw, separator koniecznie nowy.
-
318i N42 2.0 - Problem z olejem..
No co wy panowie? Widzieliscie zużyte uszczelniacze? Cos co kiedyś bylo guma a jest plastikiem nie stanie sie guma ponownie. Plukanka nic tu nie zmieni. Silniki serii "n" , te z vvt, bo te bez juz tak nie, jeśli osiągną 100k, ze względu wlasnie na swoja konstrukcje beda ladnie puszczaly dymka. Plukanki, oleje, cuda, tutaj nic nie zmienia ani na gorsze ani na lepsze wiec zamknijmy juz ten temat. W n42 podstawa to uszczelniacze, rozrząd, odma, uszczelki vacum, vanos, pokrywy zaworów. Raz zrobione, spokój na lata. Tu widac jakie przedmuchy sa (scianki glowicy), co prawda to n62 jest ale to konstrukcja ta sama: http://imageshack.com/a/img209/9964/0rxe.jpg
-
318i N42 2.0 - Problem z olejem..
A co ma plukanka do uszczelniaczy? Nie widze powiazan zadnych. Zbieg okolicznosci.
-
Pomoc w sprawie blokady rozrzadu (Silnik N42)
Oj obys dal rade, to nie takie proste w n42 :D
-
Pomoc w sprawie blokady rozrzadu (Silnik N42)
Slyszalem, ze ciezko w Irlandii o dobrych fachowcow...Tak czy inaczej nawet bardzo ogarnieci jesli moga to n42 z blokadami zakladaja :D . Z samej ciekawosc, zamowiles blokady z blokadami na valvetronic czy bez? Tam jest taka ciekawa historia, ze valvetronic sie ladnie rozsypuje bez blokad, spinek :D
-
318i N42 2.0 - Problem z olejem..
Mowa o uszczelniaczach zaworów...
-
318i N42 2.0 - Problem z olejem..
Zima sie zbliza, lakier na wiosne, teraz silnik.
-
318i N42 2.0 - Problem z olejem..
Trzeba wszystko wyciągać aby to zrobic. Nie wydaje mi sie abyś "jutro" to zrobil :D
-
Olej pod EGRem N42
Prawdopodobnie uszczelka pokrywy zaworów.
-
318i N42 2.0 - Problem z olejem..
Wymiana zalatwia sprawe na co najmniej 100tys. Nie ma żadnego problemu. Taka konstrukcja silnika. Valvetronic. Plukanie nic nie zmienilo, pogorszylo...