Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Ja w aso nie bylem nigdy...
  2. Witam. Wlasnie otrzymalem list od BMW UK aby zglosic sie z autem na wymiane wadliwej poduszki pasazera. Wynika z niego iz wszystkie e46 sa wzywane do serwisu. Ciekaw jestem czy to akcja tylko w UK czy w PL tez cos dostaliscie? Chodzi o wilgoc ktora podobno dostaje sie do poduszki i w razie wypadku sila wybuchu jest znacznie wieksza od tej jaka powinna byc. Niezla dbalosc o uzytkownikow w aucie ktore ma 10lat... :cool2: dla bmw.
  3. pare postów wcześniej no nie ma. Wykasowales...
  4. Ej, a gdzie sie podziala znakomita wypowiedz, ze ma w d... Rury itp...
  5. Przepraszam sidestepy sa...
  6. Nie ma komfortowych foteli, skóry nappa, regulacji pochylenia tylnej kanapy, podgrzewanej kierownicy, chyba brak dsp, chyba brak ogrzewania tylnych foteli, rolet przeciwslonecznych, szyby solar, wysuwanej podłogi bagażnika, poszerzen nadwozia, aluminiowych sidestepow, kratki oddzielajacej przestrzeń bagazowa od pasażerów.... Czyli jest to podstawowy model+panorama, która nie jest akurat atutem bo sa z nia problemy
  7. Zmien sposób wyslawiania albo kazdy doświadczony użytkownik bedzie mial Ciebie w D....
  8. To nie jest full opcja... Te dziwne rury wydechowe...
  9. Nie ma takiej opcji przy tej predkosci. 1700km robisz w 18h przy sredniej 130. Wiem cos o tym bo mam tyle do uk. 6l jest do osiagniecia przy 90km/h.
  10. Chyba w zlym dziale jestes. To bmw to e70 jest chyba co?
  11. Tyle to diesel spala. Ja jadac z ta predkoscia nie mam szans zejsc ponizej 7 ltr. Wiec jesli masz takie spalanie,to albo sciema,albo szacuneczek. :shock: Potwierdzam...
  12. Czujnik powietrza zintegrowany jest z przeplywomierzam, jego nalezy wymienic. Znajduje sie tam gdzie filtr powietrza.
  13. Trzeba bylo od razu sie sluchac i wymieniac czujnik a nie wstyd marce BMW na skrzyzowaniach robic z pchaniem auta :D :D :cool2: :cool2:
  14. No, te dwa torxy od spodu sa ciekawe :D Wiesz, doradzamy zakup nowej odmy wlasnie ze wzgledu na naklad pracy aby to wymienic. Jesli finanse nie pozwalaja, rozbierz delikwenta i bardzo dokladnie sprawdz stan uszczelki i jesli nie ma pepkniec to zakladaj.
  15. Przewody zostaw, separator koniecznie nowy.
  16. kkx5 odpowiedział(a) na TonyBMW temat w E46
    No co wy panowie? Widzieliscie zużyte uszczelniacze? Cos co kiedyś bylo guma a jest plastikiem nie stanie sie guma ponownie. Plukanka nic tu nie zmieni. Silniki serii "n" , te z vvt, bo te bez juz tak nie, jeśli osiągną 100k, ze względu wlasnie na swoja konstrukcje beda ladnie puszczaly dymka. Plukanki, oleje, cuda, tutaj nic nie zmienia ani na gorsze ani na lepsze wiec zamknijmy juz ten temat. W n42 podstawa to uszczelniacze, rozrząd, odma, uszczelki vacum, vanos, pokrywy zaworów. Raz zrobione, spokój na lata. Tu widac jakie przedmuchy sa (scianki glowicy), co prawda to n62 jest ale to konstrukcja ta sama: http://imageshack.com/a/img209/9964/0rxe.jpg
  17. kkx5 odpowiedział(a) na TonyBMW temat w E46
    A co ma plukanka do uszczelniaczy? Nie widze powiazan zadnych. Zbieg okolicznosci.
  18. Oj obys dal rade, to nie takie proste w n42 :D
  19. Slyszalem, ze ciezko w Irlandii o dobrych fachowcow...Tak czy inaczej nawet bardzo ogarnieci jesli moga to n42 z blokadami zakladaja :D . Z samej ciekawosc, zamowiles blokady z blokadami na valvetronic czy bez? Tam jest taka ciekawa historia, ze valvetronic sie ladnie rozsypuje bez blokad, spinek :D
  20. kkx5 odpowiedział(a) na TonyBMW temat w E46
    Mowa o uszczelniaczach zaworów...
  21. kkx5 odpowiedział(a) na TonyBMW temat w E46
    Zima sie zbliza, lakier na wiosne, teraz silnik.
  22. kkx5 odpowiedział(a) na TonyBMW temat w E46
    Trzeba wszystko wyciągać aby to zrobic. Nie wydaje mi sie abyś "jutro" to zrobil :D
  23. kkx5 odpowiedział(a) na frycio temat w E46
    Prawdopodobnie uszczelka pokrywy zaworów.
  24. kkx5 odpowiedział(a) na TonyBMW temat w E46
    Wymiana zalatwia sprawe na co najmniej 100tys. Nie ma żadnego problemu. Taka konstrukcja silnika. Valvetronic. Plukanie nic nie zmienilo, pogorszylo...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.