Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Do jakiego autka i jak cena haka?
  2. W instrukcji obsługi samochodu jest zapis,że są to oleje wlane na stałe i nie wymienia się ich.
  3. Zawsze ubezpieczyciel szuka kruczka,aby nie wypłacić odszkodowania lub wypłacić go jak najmniej. Opony mogą na tym zaważyć...oby nie.
  4. Łoj,cienko to widzę :cry2:
  5. Może to jest sprzedaż 50/50 :norty:
  6. Ja korzystam z usług UPC.UPC traktuje opony,koła wysyłane luzem jako przesyłka niestandardowa i płaci się za nie więcej.Trzeba u nich podać wymiary paczki,chyba,że zapakuje się je w foremną paczkę,która też nie przekracza standardowych wymiarów,bo po przekroczeniu jest to już nadwymiar i jest dopłata-max Długość 180 Wysokość 80 Szerokość 80.
  7. daski odpowiedział(a) na ADMedia temat w E39
    Nie upieram się,masz rację.Należy wyeliminować najprostsze rzeczy.
  8. daski odpowiedział(a) na uszol444 temat w E36
    Chopie,weź na razie komputer w swoje ręce i poszukaj na razie sam,internet to mnóstwo artykułów. Jeśli boisz się zrobić to sam ("jak się nie psewrócis to sie nie naucys") to oddaj autko do warsztatu.
  9. daski odpowiedział(a) na ADMedia temat w E39
    Według mnie to wymiana któregoś z łożysk. Pytanie tylko którego?
  10. daski odpowiedział(a) na karolsss temat w E39
    Też bym tak chciał,teraz jestem na etapie http://img593.imageshack.us/img593/1538/8uvr.gif
  11. daski odpowiedział(a) na karolsss temat w E39
    A co na to Twoja Kobieta? :lol: Wie o tym? :lol:
  12. daski odpowiedział(a) na karolsss temat w E39
    Takie osobiste pytanko CICHY, co Cię skłoniło do zmany autka? :think:
  13. Jakiś niewidomy jesteś ? :duh: Czyżby wszystkie starsze BMW były sprofanowane przez Twoje słówka? :duh: Ogarnij się :nienie:
  14. daski odpowiedział(a) na jacek126 temat w E39
    :mrgreen: :mrgreen: :norty: :norty: :cool2: :cool2:
  15. daski odpowiedział(a) na kasa458 temat w E36
    Napisz jak jest po naładowaniu akumulatora.
  16. Ja i w jednym i w drugim aucie mam petrygo od lat,a to tylko dlatego,że mam dostęp do darmowego tegoż płynu :silenced:
  17. :think: zobaczę,nigdy o tym nie słyszałem :think:mam sensor...
  18. daski odpowiedział(a) na adadamczyk temat w E39
    U mnie konkretnie jak padł sterownik ABS-u to i padł tempomat.
  19. daski odpowiedział(a) na Marcin257 temat w E39
    Z tego błędu wynika po prostu "zacięty vanos"-coś się dzieje z vanosem :think:
  20. Więc "to się lubi co się ma"... http://img856.imageshack.us/img856/4374/o2i3.gif
  21. Ja u siebie wymieniałem kiedyś chłodnicę i zbiorniczek i na tym zbiorniczku nie ma kreski ze stanem płynu.Leję płynu do 3/4 zbiorniczka,tak było w oryginalnym :think: Mogłeś mieć wymieniany zbiorniczek. Co do wymiany płynu to wymieniałem w warsztacie,zaprowadziłem auto i odebrałem-nic nie widziałem co i jak :mad2:
  22. daski odpowiedział(a) na zlyzet temat w E36
    Przejedź się do dobrego gazownika żeby zrobił mapowanie gazu-mogły się rozjechać ustawienia. Mój E36 M43 318 w mieście na moją jazdę spali ok. 10l gazu a na trasie 8l nieraz nawet 7l.
  23. Tak,dokładnie 10,5l.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.