Treść opublikowana przez bobi82
-
X3 E83 po przeglądzie, warto? WBAPB11020WH25433
bobi82 odpowiedział(a) na tomalm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo trochę ASO przesadziło z ceną. Ale napisałem "np. ASO" biorąc pod uwagę też inne warsztaty specjalizujące się w BMW, gdzie sądzę że naprawa zamknęła by się w 10 tys. zł.
-
X3 E83 po przeglądzie, warto? WBAPB11020WH25433
bobi82 odpowiedział(a) na tomalm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA nie lepiej problem rozwiązać w ten sposób, że sprzedający opuszcza Ci kwotę potrzebną na wszystkie naprawy wg kosztorysu zrobionego np. przez ASO i robisz to sam we własnym zakresie? Wtedy na 100 % jesteś pewny, co wymieniłeś. Ja bym wolał to rozwiązanie. Oczywiście pozostaje ryzyko, że w trakcie napraw wyjdzie coś jeszcze. Ale jeżeli ASO to weryfikowało i dają gwarancję, że wszystko pozostałe jest ok to dlaczego nie.
-
E39 530i VIN CE74821
bobi82 odpowiedział(a) na Przemas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy zakupie auta z Niemiec, bliska odległość od granicy z Polską jest raczej wadą niż zaletą..
-
BMW E90 330D 2006r. VIN:WBAVC91000KS07442
bobi82 odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Zero rozczarowań" :evil: ciekawe czy pan by był mocno rozczarowany, jakby jakiś zdenerwowany klient po 500 km. podróży w jedną stronę dał mu plombę :twisted:
-
bmw e46 325Ci m pakiet WBABN31050JW01437
bobi82 odpowiedział(a) na wonski30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wygląda ok, prezentuje się super :wink: mi osobiście brakuje przy niej tylko szyberdachu, fabrycznych ksenonów i multifunkcyjnej kierownicy. To czy przyjechał nią na kołach sprawdzisz po dowodzie rejestracyjnym od tablic wywozowych. Nawet jakby do niej opłaty doliczyć, to cena jest ok. Generalnie gościu chyba w BMW się specjalizuje, bo ma 3 na stanie na sprzedaż :wink:
-
530d czujnik poziomu oleju, są jakieś dobre zamienniki?
A wyobrażasz sobie co jest w e60? :norty: o f10 nie wspominając :cry2:
-
BMW 530xd WBANY71058CT69207
bobi82 odpowiedział(a) na Szarlej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolemizowałbym, że różnica w serwisowaniu 3-ki e90 a 5-ki e60 jest pomijalna :wink:
-
[E39] WBADM31020GR07536
bobi82 odpowiedział(a) na Gitner temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba raczej odepchnie.. Ciekawe czy instalacja nowa czy używka? :mrgreen:
-
E46 320 (WBABV51000PN13551)
bobi82 odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Wzmocnienia ceramiczne!" :clap: leżę ze smiechu :lol:
-
BMW 530xd WBANY71058CT69207
bobi82 odpowiedział(a) na Szarlej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo prostu kiedyś produkowano auta z nieograniczoną trwałością (w cudzysłowiu oczywiście), teraz produkuje się auta, które są bezawaryjne tylko do końca gwarancji. Do tego dochodzi x razy więcej niż kiedyś elektroniki (niekiedy celowo usterkowej) i masz odpowiedź na swoje pytanie.
-
Brak ABS ASC, nowy czujnik, wymieniony sterownik
Z tego co się orientuję ATE sprzedaje właśnie czujniki Siemensa. I to taniej od samego Siemensa.
-
e60 520i WBANA31050B014836
bobi82 odpowiedział(a) na dexx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, tak - wszyscy przedstawiają tylko same oryginały :norty:
-
[E39] WBADM31020GR07536
bobi82 odpowiedział(a) na Gitner temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLPG założone tydzień temu?? To jaka była cena tego auta przed założeniem gazu, 6.500? To już mówi samo za siebie :nienie:
-
E46 318 2002, Kielce, VIN: WBAAY71020CJ67881
bobi82 odpowiedział(a) na ene temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wygląda całkiem przyzwoicie, wyposażone też dobrze. Jeżeli po oględzinach nic nie wyjdzie i jeżeli szukasz właśnie z takim silnikiem, to dlaczego nie :wink: ale i tak cenę bym trochę ponegocjował :wink:
-
E46 320 (WBABV51000PN13551)
bobi82 odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ przodu aluminium zamiast drewna, bo pewnie cała nowa decha wjechała. W dowód rejestracyjny powinni "składak" wpisać tyle rzeźby było w samym środku, nie mówiąc już o karoserii.
-
E39 530i WBADS51020BZ89136
bobi82 odpowiedział(a) na czoper temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUnikatowa to w tym przypadku jest cena za 530i. Nawet jakby doliczyć do niej opłaty. 3.350 EU? Za 530i z takim przebiegiem i minimalnym uszkodzeniem? A gdzie zarobek handlarza jeszcze? Poza tym 3200 wejść i nikt jeszcze tego cacuszka nie kupił? :mrgreen:
-
E90 330i 2005, Warszawa WBAVB31090PP95148
bobi82 odpowiedział(a) na Sivak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodparcie boczne fotela kierowcy faktycznie trochę zjechane, ale skoro salon Polska, bezwypadek, I właściciel to chyba łatwo powinno się to zweryfikować. Wygląda też na to, że sprzedający prywatny.
-
Instrumenty 528i 97rok marzec - pomocy
Od 1 października 1998 r. był wspomniany lift i zmiana elektryki :wink:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Są tacy, którzy twierdzą dokładnie odwrotnie :wink: A Twoją wypowiedź nazwaliby biadoleniem kogoś, kto jeździ ledwo jadącą e39 520i :mrgreen: he,he :lol: Ja natomiast całkowicie przychylam się do Twojego zdania :D
-
BMW e39 528i individual british-racing-green
Zdecydowanie na plus z tymi wstawkami :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie słuchaj rodziny, tylko swojego serca, żyje się tylko raz :wink: :D A tak całkiem poważnie, z budżetem 25 tys. uda Ci się znaleźć fajne coupe w dobrym stanie z silnikiem 2.0 lub 2.5. Jeżeli jednak liczysz się ze zdaniem rodziny, to weź sedana. Za tą kasę to już będziesz mógł przebierać, a najlepiej do Niemiec się wybierz. Poza tym jak nie zarabiasz 6 tys. miesięcznie to ja bym się o e60 w przyszłości nie kusił :wink: I jakiekolwiek auto tej klasy kupisz (użytkowe, nie klasyk, oldtimer, itp.), to w ciągu paru lat stracisz kilka lub kilkanaście tysięcy na wartości.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
To kup benzynę i zainstaluj porządną sekwencję :wink: zwróci Ci się w rok przy Twoich przebiegach, albo i wcześniej a później będzie taniej niż w dieslu. I to pod każdym względem :wink: (paliwo, serwis, itp.)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Niemiecko-tureckim :twisted:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Na alle... itp. stoi kilka czy kilkanaście w Twoim zakresie cenowym, ale nie znalazłem takiej którą bym się zainteresował. Chyba, że rozszerzysz poszukiwania o model 535i, to wybór będzie już większy, a to też V8 :wink:
-
[E39] 540iA Temperatura w kabinie - kontrola czujników temp.
Z tego co w instrukcji jest napisane to fabrycznie po włączeniu silnika jest ustawione na AUTO i powietrze krąży w układzie otwartym. Ale jak system wykrywa zanieczyszczenia z powietrza to już nie napisali.