Treść opublikowana przez pawelkrak
-
lampy przod do e39 po lifcie bez xenonow czy mozna ??????
w tych lampach co kupisz musisz zmienic soczewke na mocowanie D2S. te lampy maja cokól pod zarówke H7. Bez tej przerobki niewiele zdzialasz. no chyba ze kupisz zestaw XENON HID na allegro za ok 450 pln z cokołem pod H7 i kompletem przetwornic a te lampy co masz to sprzedaj w calosci.
-
E39 520 grzeje się, uszczelka pytania
mnie lecialo zimne powietrze z nawiewu , waz byl twardy ale dalo sie go ugiac oraz woda w chlodnicy po odkreceniu korka wylewala sie strumieniami bo po zapaleniu auta od razu cisnienie rosło a wskazówka leciala na czerwone pole (ok 2 mnuty pracy motoru ). pozniej zauwazylem ze po odpaleniu silnika, takie pecherzyki powietrza wydostawaly sie z obudowy termostatu. dojechalem do kolegi z przestojami co 15 minut aby motor wystudzic i calosc naprawy zajela mu 40 minut z odpowietrzeniem auta. jezeli by ci poleciala uszczelka to moglbys miec olej jak majonez albo walilo by wodą z rury a uszczelka pada najczesciej jak sie przegrzeje silnik(ostra jazda, brak wody lub skąpa ilosc) a sama od siebie nie pada. najczesciej uszczelki padaja w tdsach.
-
E39 520 grzeje się, uszczelka pytania
nie panikuj !! masz to samo co mnie spotkało i tez myslalem o uszczelce ale koledzy z forum dali mi pare wskazówek i zamiast placic 1500tys zaplacilem 150 pln :D Wymien obudowe termostatu ( nowa ASO 64 pln ) i przy okazji NOWY TERMOSTAT 55 pln. ODpowietrzyc układ prawidłowo i po klopocie.
-
XENON Nie działa
przeloz palnik z lewego do prawego . Sprawdz bezp. od swiatel choc nie wiem czy w e39 sa rozdzielone stronami. Jezeli palnik dobry to pewnie przetwornica zakonczyła żywot.
-
kluczyk a gumka ;)
sa klucze (3 przyciiski) na allegro uzywane po 150. troche drogi szpas jak za samą gumke. szkoda ze aso nie prowadzi tego typu gadzetów wiedzac ze jest to kiepski patent.
-
[E39] Zamykanie drzwi po ruszeniu - jak?
zrobilem sobie to sam carsoftem , ale tylko zamykanie po ruszeniu. niestety otwierać trzeba recznie. choc nieraz mi modul wariuje , niewiem czemu i sam mi po zatrzymaniu auta otwiera drzwi i je zamyka ;) poza tym jako gadget ok;)
-
Moje 528i - od czego sie zaczeło.. :)
jak moge cos dodac , to ta rura kompletnie nie pasuje . Psuje to cos w E39. Jak mozesz zaloz org. tłumik . Ale prosze mnie nie mieszac z błotem za uwagę :modlitwa:
-
200zł za nabicie klimy to drogo ??
jedni tylko nabijaja a inni jeszcze pozniej sprawdzają szczelonosc układu. wiec cena od 180 - 200 to cena normalna i ok 250 ze sprawdzeniem szczelnosci - cena rowniez zalezna od regionu polski.
-
Pióra wycieraczek
ja juz przeszlo rok smigam na VALEO i jestem zadwolony. bardzo ladnie zbieraja wode i sa ciche. W zeszlym roku placilem na allegro ok 120pln
-
Problem z diodami LED w postojowych
ja wydalem ponad 50 zeta na postojówki led i stopy ale migotaja . chyba w E39 to wina moduły sterujacego swiatlem. wiec poszedlem na gielda oddalem i przeprosilem sie z zarówkami. IMHO swieca jednak duzo lepiej niz ledy.
-
Szukam ludzi którym płyn spryskiwaczy uszkodził lakier/szybę
Proponuje sie udac z tym do jakiejs gazety lokalnej. zrob zdjecia , napisz co to za plyn a gazeta sama sie zajmie tym problemem. byc moze uda sie im utrzec nosa a tu moze cos odzyskasz jak sie afera zrobi.
- Xenon
-
lampy do E39
wydaje mi sie , ze te lampy tylko sa na do ruchu prawo stronnego. xenony kup z allegro zestaw KIT - Tam w hansie widzialem ze mieli takie samorobki jak ja bralem lampy w zeszlym roku ,chyba ze teraz sprzedają zestawy takie jak na allegro.
-
lampy do E39
ja mam bunie z 1996 i mialem stare lampy org..NOwe wsadzilem i swieci, bez robienia z LCM. Ewentulanie LCM przy duzym kompie i dokładanych xenonach. ja niemam zadnego kompa i niemialem klopotu z LCM. a ta aukcja to ta sama firma co podalem link. w sklepie maja z 1500.
-
lampy do E39
za 1500 kupisz komplet INPRO (HELLA) w firmie HANSA. SA to org. takie jak montują w E39 po liftinigu. W komplecike masz wszystko co potrzeba do zamontowania. Zadzwon tam i sie dowiedz. Mnie przekladka zajeła ok 40 minut z odkreceniem starych i zamontowaniem nowych . http://hansauto.pl/sklep/product_info.php/cPath/6_100/products_id/536?osCsid=b342c00aa2e48e0473c9897c329e474b
-
Jak przejechac przez Vtą RP z góry na dół i nie płakać... ;)
jedzś twoja trasą 4 a pozniej w krakowie na myslenice i na jablonke jak na słowacje , bo cieszyn to czechy. zalezy gdzie na slowacje ?
-
Odpalanie bmw na kablach
w komorze silnika znajdz taki punt z duzym +. u mnie jesst po prawej stronie silnika patrzac na silnik
-
wymiana uszczelki pod glowica
mozesz miec to co ja mialem i tez myslalem ze glowica ale sie okazalo ze.. wymien obudowe termostatu (ASO 64 pln) i sam termostat (około 50pln) i pozniej dobrze odpowietrzyc układ. Problem znikł.
-
Odpalanie bmw na kablach
w komorze silnika jest specjalny punkt do odpalania auta po kablach. wiec nic sie nie moze stac . w koncu po cos to inzynierowie przewidzieli, ze takie odpalanie bedzie potrzebne.
-
[E-39]- czy kradną ?
jak masz ładne i zadbane autko z zewnatrz to kazde auto znajdzie amatora cudzej wlasnosci. bylbym ostrozny bo jednak to BMW i kradną. Ostatnio sporo znikło E36 , E39 rowniez. Ja swoje to z oka nie spuszczam. Jak mam mozliwosc to park. strzezony w miescie lub pod sklepem .Ot wole dmuchac na zimne niz pózniej lamentowac :cry2:
-
Czy ktos ogladal to E38 ?
to jakas sciema bo to jest AUDI A6 zamiast BMW :jawdrop:
-
Zamiana BMW Radio na nawi 16:9
taniej cie wyjdzie palmtop MIO350 a mape sobie wgrasz taka jak bedziesz chcial i bedziesz mial normalnego PDA z windows mobile 5.0
-
temperatura silnika
szczerze mowiac nie sprawdzalem ale jutro sie pobawie i dam znac :D . mam nowy termostat
-
temperatura silnika
no to czym sie przejmujesz. 2 czy 3 stopnie nie robi roznicy. wazne aby wskazówka była prosta a visco wydawalo obłędny HUK z silnika niczym AIRBUS :D
-
e39 528 vs alfa 166 3.0
moj kolega mial brac E39 ale znajomy mu sprzedal super okazyje >> A156 z system BOSSE w skorach. Jaki on byl posrany jak przyjechal do mnie sie pochwalic. Poza tym audio ktore tam było i nic wiecej to auto wogole na mnie nie zrobilo wrazenia . Jakis taki ten dzwiek z silnika drętwy. Po jakis 4 miesicach ja sprzedal bo padła zawieszka i elektryka i koszty serwisu go przerosly. Stwierdzil krótko, ze szkoda ze kupił bo mógl kupic bawarke ale suma sumarum ma juz uraz do uzywanych i kupił sobie renate z salonu :duh: . teraz ma nowe auto i jezdzi je naprawiac na gwarancji :cool2: pozdr.