Treść opublikowana przez pawelkrak
-
visco się przekrzywiło i ucieka woda
Normalnie ten sam czas pomiaru :cool2:
-
visco się przekrzywiło i ucieka woda
Pompa wody siadła .. zainwsestuje w 150 zyla powino byc OK
-
filtr oleju w BMWE39
na nakretce obudpwy filtra masz napisane z jaka siła nalezy dokrecac aby nie uwalic czegos. popatrz dokladnie.
-
kontrolka oleju
ja mam przjechane teoretycznie 190k ale od zakupu mialem CASTROLA RS NIEMIECKIEGO 10w60. Pozniej zmienilem tez na Rs10W60 NIEMIECKIEGO . Teraz mam 1 cegielke zieloną do wymiany i lampka gasnie praktycznie zaraz po zapaleniu auta. BYc moze bedziesz musial zmienic olej na jakies 10w40 lub 10w60.
-
coraz wiecej e39 na naszych drogach
jeszcze z 5-8 lat i E39 podzieli los E34 a na forum bedzie wysyp E60 :!:
-
[E39] Kilka pytan
W starszych modelach tak jak moj 1996. TEMPOMAT sie uruchamia przyciskiem TYLKO I WYLACZNIE !!!! co jest przy zegarach . to co masz na kole kierownicy to jest tylko juz do sterowania tempomatem ale aktywujesz tylko tym na konsoli. co do brzeczenia , mnie tez brzeczy , nieraz pykne palcem i przestaje . Po 15 minutach cale napiecie zanika i wszystko sie rozłącza wiec bez paniki.
-
Świecąca kontrolka
byc moze sie kabelek przetarł od czujnika i jest gdzies przerwa w obwodzie lub czujnik ktos zalozyl stary bez wymiany. rada to kupic nowe czujniki albo poszukac uszkodzenia . jednen jest z przodu od str. kierowcy a drugi z tylu od strony pasazera.
-
Kierownica ciezej chodzi i niechce wracac
Dzieki :modlitwa:
-
e-39 Guzik z symbolem antenki
Zrob zdjecie --- moze bedzie jasniej
-
Kierownica ciezej chodzi i niechce wracac
czy mi ktos doradzi jaki płyn dolać do wspomagania ?? Auto juz stoi 3 dzień. Panowie pomozcie bo ja pomagam jak mogę a tu widze temat DEATH :nienie:
-
Kierownica ciezej chodzi i niechce wracac
ostatnio lało spod opaski zaciskowej zbiorniczka , mechanik patrzyl na plyn jakies 2-mce temu, dociagnał te niby nieszczelnosc i stwiedzil ze jest ok. ale bede musial jutro sprawdzic. Powiedzcie mi jeszcze jaki plyn sobie kupic na dolewke bo niemam o tym zielonego pojecia :jawdrop:
-
Syf pod korkiem oleju?
ja jezdze jeszcze mnie , nieraz robie 20 km na tydzien i mam normalny kolor oleju przy korku. Sprawdz moze masz gdzies jakis przeciek , bo niesadze aby to byla wina krotkich przebiegów
-
Kierownica ciezej chodzi i niechce wracac
OD paru dni zauwazylem, ze kierownica tak dosc opornie chodzi i np. przy wyjezdzaniu z uliczki na ulice zawsze jak pamietam sie prostowala a teraz musze jej w koncowej fazie pomoc bo auto by mi skrecilo w lewo albo w prawo. czy pada pompa ?? czy przekladnia konczy zywot ? luzów nie zauwazylem na kierownicy. podczas jazdy auto sie prowadzi dobrze ale martwi mnie to powaracnie i opor.
-
Delikatne drgania
patrzylem i mam wszystko ok. dzis rano jak zapalilem po nocy to nawet nie trzepalo autem . ale dziwnie mi wspomaganie chodzi , coraz ciezej i kierownica nie chce tak idealnie wracac , musze jej troche pomoc. niewiem czy to malo powietrza w kolach czy pada pompa :(
-
problem z czujnikem klocków
samo zgasnie . bez paniki.
-
wycena po stłuczce
pawelkrak odpowiedział(a) na jacekkarasowski temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneto powie ci tylko rzeczoznawca ktory ma program od tego typu wycen. biora pod uwage rocznik auta , ogolny stan zuzycia elementów.
-
Znacie może te E39?
ta czarna w tDSie to mina. za maly przbieg na diesla z tego roku. Stawiam rzeczywisty przebieg ok 300 a 350.000. Poza tym nie wiem co sprzedajacy ma na mysli, że do poprawy LEWY ZDERZAK !?!?!? a grill to chyba malowany SPRAYEM moja opinia: ODRADZAM !!!
-
Żarówki H7 do lamp z ringami
te co sa tam org. sa bardzo dobre , ja jezdzilem na nich przez 3 mce i w nocy bylo jasno bardzo jasno . wiec szkoda kasy na jakies wynalazki.
-
Delikatne drgania
Moja rowniez rano na zimno lekko trzesie, tak jak by cale auto sie trzeslo ale BARDZO DELIKATNIE i do tego wspomaganie ciezej chodzi. po rozgrzaniu autko wszystko jest ok.
-
zmina przebiegu na liczniku
NIE da sie carsoftem :cool2:
-
Bardzo nieciekawe auto!!!!! Przestrzegam!!!!
wczoraj ogladalem ciekawy program na tvn trubo. wychodzi na to, ze wszystkie auta sa bezwypadkowe a jak bylo malowane to pewnie bylo podrapane a jak zderzak nie pasuje lub odstaje to pewnie byl sciagny do malowania (bo byl odrapany) i rowniez pozniej zle zalozony. co do czego przychodzi to sprzedawca mowi ze to nie on zamieszcza ogloszenia tylko szef . praktycznie - nie spotkalem sie nigdy z autem z komisu aby bylo w 100% zgodne z tym co jest wystawione. niestety ale polska nadal jest najwiekszym kłębowiskiem szrotów i naciągaczy.
-
Czy ktoś zna to auto /może obejrzeć/już oglądał/???
aaa a to srednie spalanie to na trasie - a nie w miescie !!!! co za burak z tego sprzedawcy. czuje ze to typowy handlarz co sprowadzil lekko bitą e39 , podrobił ją i do sprzedazy.
-
Czy ktoś zna to auto /może obejrzeć/już oglądał/???
Zapytaj sie sprzedawcy co to jest PDC i czy napewno ma to auto. Bo ze zdjec nie widac aby mialo ten system. Auto po tjuningu optycznym tylko szkoda ze zamiast kupic neony na tyl zamontowal clear depo. poza tym autko ładnie wyglada ale trzeba to ogladnac na zywo i sie przejechac.
-
Ringi do e39
dziwi mnie jedno. pisze ze jego zestaw jest do lamp przed face liftingiem a zdjecia prezentuje lamp LIFTOWYCH. Cos sciemnia ten koles. taki efekt jak jest, to tylko uzyska sie na lampach po lifcie. Niech zamiesci zdjecia w E39 w lampach przed liftem a nie taka scieme dawac ludziom :nienie: jakis naciagacz
-
Ringi do lamp przed liftem
a mnie sie wydaje ze to nie nenówka tylko swiatłowód zasilony halogenem 12V dlatego w org. jest ostre i jasne swiatlo nawet w dzien widoczne. NEON jest z tyłu