Treść opublikowana przez pawelkrak
-
Ile oleju ??
to dziwne bo do mojej weszlo prawie 7 ltr moze bez ok 2 setek. i olej jest na bagnecie w sam raz. 6.5 to chyba wart. bez filtra albo moj silnik jest jakis inny :mrgreen:
-
CARSOFT - kodowanie E39
ja live date mialem po wpieciu juz nie pamietam jednego albo drugiego kabelka. tak jak pisalem czesc modulow dziala na jednym a czesc na drugim . tyle co moge ci pomoc.
-
jakie foszty naprawy po stłuczce?
AUTO PALI JEżDZI hahahahha - troche mnie to rozbawilo.. ale przejdzmy do rzeczy Kupujesz kota w worku.. jak wyjdzie ci naprawka z rej. ok. 13 tysi to cena w miare dobra ale co tam pozniej wyjdzie to nikt ci tego nie powie.Auto samo w sobie moze byc dobre ale sadze ze nie jeden spec juz to przekalkulowal i dlatego dal to auto w takiej postaci tylko na handel zeby ktos inny sie bawil w puzle. Wystarczy ze AUTOMAT jest dead i masz wydatek z 3 tysie albo i wiecej :arrow: Ja bym tego osobiscie nie bral.. a ty.. sam decyduj :?:
-
CARSOFT - kodowanie E39
ale po zaprogramowaniu dzialalo ??? czy wogole nie dzialalo ?? moze sproboj od nowa. odlacz funkcjie i zaprogramuj jeszcze raz.. tak jak mowie ten carsoft nieraz lubie splatac psikusa. coprawda mnie poszlo za pierwszym razem i tak zostalo. poki co dziala choc nieraz jak na srkzyzowaniu zatrzymam auto to zamki sie same podnosza i zamykaja :D
-
Proste pytanie o E39 ! PILNE !
mnie sie wydaje , ze to dosc nietypowe zachowanie lakieru. Lakier przewaznie sie uklada podczas wgniecenia a nie odpryskuje.
-
CARSOFT - kodowanie E39
hehehe ;) wszsytko dobre co sie dobrze konczy ;) niestety ten carsoft to taka uboga wersja ale zawsze cos ;)
-
Spalanie M52B25
Brambi to i tak mało w stosunku do tego co łyka bene donowi ;) Jeden + . Wielicka juz przejezdna .. Spalanie w dól o ok. 0.5 ltr ;)
-
CARSOFT - kodowanie E39
tak jak pisalem. ja w tez juz mialem reklamowac modul ale cos mnie tkneło i pewnego dnia postanowilem wpiac tam gdzie nie pisało o tym nigdzie. efekt taki , ze zaczelo dzialac i dzieki temu sobie zrobilem auto ryglowanie ;)
-
Spalanie M52B25
Ogolnie widze po twoim spalaniu ze jednak pali za duzo Podam ci moje wyniki jakie zanotowalem Trasa Kraków - Niemcy - srednio przy 3 ciezkich osobach - predkosc 120 - 160 - 9ltr Spokojna jazda trasa 70-90 - około 8 ltr miasto - 13 - 14.5 dosyc czesto ostra jazda i nieraz postoje w korkach. Dopatrywac sie mozna u Ciebie wielu czynników. Ja zauwazylem po wyczyszczeniu filtra powietrza K&N , zmianie oleju i tankowaniu tylko na BP spadek spalania o ok. 1.5 - 2 ltr. Moze ci sie cos rozregulowało w kompie. Moze go trzeba zresetowac choc to tylko moja teoria bo ile to ma wspollnego z praktyka to niemam pojecia. Kiedys tylko czytalem ze jakies mapy sie ustawiają do fabrycznych po resecie.
-
CARSOFT - kodowanie E39
niewiem czy masz wszystkie PINY bo np. u mnie i w wielu E39 brakuje bodajze PINU 15. I ten kabelek chyba L-LINE co ma isc do 15 wpinam do 20 lub 17 Wowczas dziala modul ktorym mozna zaprogramowac RYGIEL w zamku , oraz pobawic sie zdalnie szybami i wycieraczkami w aucie. Rowniez z 3 , 4 razy na 10 prob nie laczy sie wogole i program lubie sie powiesic. To juz chyba wina tylko niezbyt udanej konstrukcji carsofta.
-
e39 528
a gdzie tam jest TEMPOMAT ?? Moze sie czepiam ale jak sprzedawca napisal w ofercie TEMPOMAT a jego wogole nie widac to dziwna sprawa. Moze to nie to auto ??? poza tym dal różne zdjecia roznych E39 !! sprawdz to dokladnie bo cos mi tu nie leży :!:
-
Odblokowanie OBC w "małych zegarach" ?
don , niewiele to daje i dziala to na chwile wiec szkoda zachodu... ja wogole nie mam kompa i zyje ....
-
Poszukuje sprzedawce i montera lamp przednich
szkoda ze mieszkasz w poznaniu bo bym ci to zrobil za flaszke :D eheh ale nie poddawaj sie ... sam to zrobisz w 40 minnut i bedziesz mial komplet za 2000 tysie a swieci tak samo jak oryginal ...
-
Problemy
z radiem mialem to samo. udalo mi sie ustawic tak ze teraz jest dobrze tzn gorny prawy przlacznik od balansu 2 kreski w prawo a dolny prawy przelacznik pd balansu 2 kreski w lewo. i teraz po zgaszeniu i zalaczeniu zaplonu zglasnia mi sie samo radio ale juz balans jest na tej pozycji co ustawilem . Ponoc jest to jakas usterka procesora w radiu. ja do tego przywyklem. co do lamp to zapytaj w ASO
-
Lampy przednie przed liftem modyfikacja pomocy ??
wszystko pasuje . w komplecie powinny byc przejsciowki do kabli.
-
[E39 99']zamiana ksenononów na nowe - hella czy zamienniki
Artikel (Bestellnummer) Preis BMW E39 Mod.96->00. Doppelscheinwerfer für serienm. Halogen-Licht mit weißen Blinkleuchten Upgrade-Set in Lichtleittechnik. Achtung Adapterkabel 3361303 verwenden. (3613) 675.00 EUR to cena z cennika producenta lamp. Dziwi mnie dlaczego te lampy w polsce kosztuja 1500 pln.
-
Bolączka E39 w końcu mnie dopadła
piszac bolączka mialem na mysli dosc czestą usterke jaka jest wlasnie pękanie obudowy termostatu a z czym sie pozniej wiaze zapowietrzanie ukladu i tym samym przegrzewanie motoru. ja auta nie katuje , jezdze nim normalnie i napewno pekniecie obudowy nie mialo nic wsplnego z ostra czy lagodna jazdą . poprostu kiepski material albo juz zmeczenie materialu.
-
Bolączka E39 w końcu mnie dopadła
czyli spotkalo Cie to samo co mnie. identycznie rzeczy wymienilem i mam spokoj .. a rowniez bylem przekonany ze problem przegrzewania E39 mnie nie dotyczyl az do momentu w ktorym mnie dopadlo :roll2:
-
[ E39 ] co mam zrobic? ksenon...
trudno sie wypowiadac jednoznacznie. ja mam chinski zestaw i paliniki 6000k juz przeszlo rok swieci i nie widac zeby cos byl nie tak. Jezeli bardzo zalezy ci na tej jasno niebieskiej barwie to kup te XTEC i zaloz. Bedziesz napewno zadowolony. A na tych twoich palnikach musi byc nadruk kropkowany 4300K jezeli nie to jakies zarkowki z niewiadomego pochodzenia.
-
[ E39 ] co mam zrobic? ksenon...
Philipsy zawsze miale tendencje do swiecenia na bardziej zołty. Osramy bardziej na bialo - biało niebiesko. Poza tym kupiles palniki z barwą 4300K czyli swiatlo dzienne ciepłe . Aby miec swiatlo o niebieskiej poswiecie musisz kupic palnik 6000K. Te co masz beda swiecic tylko przy rozruchu na niebiesko. Tak wiec masz do wyboru. Kupic nowe np. CHINSKIE z ALLEGRO 6000K albo poszukac OSRAM 6000K lub zostawic te co masz .
-
BMW Sauber - Setka pękła!
eeeeeeeeeee początkujacym to jest VETTEL . Tak samo mozna powiedziec o HAMILTONIE a jak sie TEAM postara to mozna miec nawet 1St POS. choc dzis i ostatnio mu Cos nie wyszlo .... ale jednak BMW bardziej woli HEIDFELDa niz ROBERTA. Taka jest prawda.... Moim zdaniem BMW SAUBER- Zagrywa ponizej pasa wobec Roberta :( :jawdrop:
- Atrapa
-
uszczelka przedniej szyby
W Krakowie firma JAN albo MARCOPOLO . Widzialem kiedys w WaWie reklame MRCOPOLO.. moze tam ????
-
Zarejestrowanie BMW E39 ze Szwajcarii.
pawelkrak odpowiedział(a) na TheChoseN temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneno to logiczne. Ze auto kupujac od Niemca to powiniennes miec FULL PAPIREN KOMPLET. To jak bys kupil auto od POLAKA mieszkającego w Czechach. Ta sama sytuacja sie tyczy kazdego obywatela . Przede wszystkim komplet papierów z NIEMIEC bo tam auto bylo ostatnio meldowane albo jeszcze nie meldowane, inaczej sie ma sytuacje ze jeziesz do SWITZERALAND i tam robisz calosc . A poznej tablice CELNE , wymedlowanie z NIEMIEC ;ub SZWAJCARII i pozniej FINAŁ w POLSCE. Jezeli Ci czegos brakuje to szukaj po droze. ..... Tyle mojejk TEORII. :nienie:
- Atrapa