Treść opublikowana przez pawelkrak
-
Jaka nawigacja do e39?
Proponuje zestaw MIO P350 lub P550 do tego vitaminka AM lub DESTINATOR i masz za ok 900 zyla navi.
-
Prosba o zdjecie PINÓW gniazda diag. w komorze silnika
teraz juz wiem ze tego pinu niema. prosba do Ciebie na PW. Napisz mi dokladnie jak to podlaczyles ze dziala bo mi teraz za cholere nie dziala. moj mail : [email protected] lub na PW na forum dzieki serdeczne :modlitwa:
-
Przednia lampa xenon lifting
cała lampe . niestety tu nie przewidziano zamienników
-
Prosba o zdjecie PINÓW gniazda diag. w komorze silnika
hmm tylko jak mam podlaczyc carsofta w ktorym musze miec PIN 15 a tam jest chyba RX DATA.
-
Prosba o zdjecie PINÓW gniazda diag. w komorze silnika
Panowie, nie wiem czy to cos u mnie farbyka nie dała , brakuje mi w gniezdzie diag.pinu nr 15, wogole mam jakies to gniazo wybrakowane , jezeli ktos moze zrobic zdjecie swojego gnizda to bardzo prosze. czy jest mozliwosc ze fabryka nie zrobila pelnego zlacza ??? aa i czy kazda E39 ma LCM bo wydaje mi sie ze moja nie ma.
-
Carsoft 6.5
Hm Panowie no ja juz kupilem. Dzis podlaczylem. ale jest pare ZONKÓW 1. Brak mi PINU nr.15 mam pustą dziure. Podlaczylem tylko PIN 14,19,20. Niestety carsfot mi nie zdiagozowal zadnego modulu poza AIRBAG i tu mi wykazal bład po czym go sobie nawet usunąłem i juz poduszka nie zgalsza bledu. ALE JUZ LCM READ nie dziala i na kazdym inym module mialem MODULE NOT REPSOND. Teraz po 20 minutach wogole przestalo mi dzialac . Teraz mam COMMUNICATION ERROR i laptop mi sie wiesza. Musze robic hard reset i uruchamiac windowsa bez podlaczonego interfejsu bo inaczej sie windows nie uruchomi, wiesza sie kiedy ma sie zalogowac. Jak podepne interfejs nastepuje brak komunikacji z interfejsem i zwis windowsa. niewiem czy mam reklamowac ?? niezla zabawa - 20 minut i 200 zeta
-
Kluczyk!!! BMW 5-series E39
jezeli z tylu masz taki waski podluzny plastik to go odczep i pod nim bedziesz mial 2 srubki. rozkrec pilota i zmien baterie i po klopocie ;)
-
Carsoft 6.5
Dzis zamowilem PCIMCIA adpater i CARSOFTA 6.5 z allegro za 199 zeta. Jak dojdzie i przestestuje dam info ;)
-
Carsoft 6.5
Super wiadomosc . Wczesniej wlasnie mialem przejsciowke USB > COM nawet 2 rozne i zadne nie dzialala. jezeli ta PCIMCIA rozwiaze problem RS232 (COM) to kupie to. Z tego co widze w tym CARSOFCIE 6.5 jest wiele ciekawych funkcji jak np. programowanie modulow od c.z i wiele innych. Tylko czy trzeba jakos tymi pinami kombinowac?? i czy proste to jest wpiecie do tego gniazda?
-
(e39) nieseryjne audio w aucie
http://allegro.pl/search.php?string=ramka+do+radia+bmw&search_type=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7
-
Carsoft 6.5
Chcialem zaktualizowac temat. Czytając te wszystkie tematy n/r carsoftu nachodzi mnie jedno stwierdzenie, ze to jest szmelc. Wlasnie mam zamiar to kupic , mam softa ale moj lapik ma tylko USB i chyba nic z tego . Czy zna ktos inny program lub interfejs ktory dziala z USB i zeby po wpieciu wtyczki program dzialal ?
-
klima-E39 2.5TDS
czynnik sie skonczyl a przy okazji masz sprzet do tego w domu :clap: - jezeli masz sprzet to zapewne wiesz co i jak podlaczyc. jezeli nie to jakis warsztat co zajmuje sie klimą.
-
Testy komputera
niewiem czemu tak u CIebie sie dzieje. Jak ja u siebie wlacze test 19 to miga mi na zmiane w TEST 19 napis ON ... OFF i tak w kolko.
-
Testy komputera
wybierz poz. 19 i nacisniej przycisk - 1 raz LOCK ON drugi raz LOCK OFF i tyle.
-
Spalanie bmw523i e39 96r 2,5
moja pali 80% miasta i 20% poza - 14.5 ltr. Trasa przy ostrej jezdzie 9 - 10 ltr. Jeszcze nie udalo mi sie zejsc po nizej tych wartosci
-
Testy komputera
Tu masz wszystko wyjasnione. Wlaczenie tych dodatkowych funkcji to TEST 19 - Masz opisane na tej stronie co i jak http://www.ideaphile.com/bmw/540-obc.html
-
Felgi do e39
widac ze to ET jest za male do E39. Załoz dystanse bo wyglada troche dziwnie z takimi utopionymi felgami. Proponuje przynajmniej dystans 20mm lub nawet 30mm. Poza tym ciemny kolor pomniejsza jeszcze przy bialym aucie. Szczerze mowiac wizualnie cos mi nie lezy.
-
POMOCY!!! Zatrzasnalem klucze w bagazniku sedana :(
3GPVideoConverter poradzi sobie pewnie - GOOGLE a tu masz troche info o konwersji http://www.gromkov.com/faq/faq2004-0067.html
-
Ile powinna się świecić...
u mnie gasnie po ok 3 sekundach i niema znaczenia czy zimny czy cieply. tak juz chyba jest ustawione farbycznie w BMW
-
pierscienie centrujace w e39
Czytałem kiedys, że średnica otworu centrującego w E39 ma wymiary 74,1mm . Wiec musisz dobrac taki pierscien centrujący do wymiaru otworu centrującego.
-
POMOCY!!! Zatrzasnalem klucze w bagazniku sedana :(
teraz nauczony juz raz chyba dorobisz w ASO dodatkowy kluczyk zeby uniknac znowy kiedys bicia szyby a swoja droga dawaj ten filmik ;) lookniemy
-
[EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
panowie i cos drgnelo w tym naprawianiu blachy ?? ostatnie upaly nagrzewaly blache chyba do 70 stopni ale niestety niemialem zadnego preparatu zeby sprawdzic ? komus sie juz udalo ? mi raz mechanik mowil ze sa jakies takie przyssawki i nimi sie wyciaga wgnioty ale to wszystko zaslyszane.
-
Wersje licznikow w e39
ja rowniez mam najprostszą wersje. totalny golas. ponoc poza samym licznikiem roznią sie wiazki podlaczenia i komputer wiec niestety jak fabryka nie dała to nieda sie chyba nic zrobic. :(
-
szyba piszczy glosno przy otwieraniu/zamykaniu, co zrobic??
przyłączam sie do pytania. rowniez od paru dni zaczełą piszczeć przy spuszczaniu i zamykaniu. troche to obciach. czy potrzebna bedzie operacja rozbierania drzwi ?? czy wystarczy gdzies psiknąć olejem ?
-
Ku przestrodze na drodze (zdjecia trupow z wypadkow)
Dżizas.................. to jest masakra a nie przestroga .. dla majacych slabego nerwa nie polecam :nienie: