Skocz do zawartości

pawelkrak

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelkrak

  1. Proponuje zestaw MIO P350 lub P550 do tego vitaminka AM lub DESTINATOR i masz za ok 900 zyla navi.
  2. teraz juz wiem ze tego pinu niema. prosba do Ciebie na PW. Napisz mi dokladnie jak to podlaczyles ze dziala bo mi teraz za cholere nie dziala. moj mail : [email protected] lub na PW na forum dzieki serdeczne :modlitwa:
  3. pawelkrak odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w E39
    cała lampe . niestety tu nie przewidziano zamienników
  4. hmm tylko jak mam podlaczyc carsofta w ktorym musze miec PIN 15 a tam jest chyba RX DATA.
  5. Panowie, nie wiem czy to cos u mnie farbyka nie dała , brakuje mi w gniezdzie diag.pinu nr 15, wogole mam jakies to gniazo wybrakowane , jezeli ktos moze zrobic zdjecie swojego gnizda to bardzo prosze. czy jest mozliwosc ze fabryka nie zrobila pelnego zlacza ??? aa i czy kazda E39 ma LCM bo wydaje mi sie ze moja nie ma.
  6. pawelkrak odpowiedział(a) na johnny temat w Diagnoza komputerowa
    Hm Panowie no ja juz kupilem. Dzis podlaczylem. ale jest pare ZONKÓW 1. Brak mi PINU nr.15 mam pustą dziure. Podlaczylem tylko PIN 14,19,20. Niestety carsfot mi nie zdiagozowal zadnego modulu poza AIRBAG i tu mi wykazal bład po czym go sobie nawet usunąłem i juz poduszka nie zgalsza bledu. ALE JUZ LCM READ nie dziala i na kazdym inym module mialem MODULE NOT REPSOND. Teraz po 20 minutach wogole przestalo mi dzialac . Teraz mam COMMUNICATION ERROR i laptop mi sie wiesza. Musze robic hard reset i uruchamiac windowsa bez podlaczonego interfejsu bo inaczej sie windows nie uruchomi, wiesza sie kiedy ma sie zalogowac. Jak podepne interfejs nastepuje brak komunikacji z interfejsem i zwis windowsa. niewiem czy mam reklamowac ?? niezla zabawa - 20 minut i 200 zeta
  7. jezeli z tylu masz taki waski podluzny plastik to go odczep i pod nim bedziesz mial 2 srubki. rozkrec pilota i zmien baterie i po klopocie ;)
  8. pawelkrak odpowiedział(a) na johnny temat w Diagnoza komputerowa
    Dzis zamowilem PCIMCIA adpater i CARSOFTA 6.5 z allegro za 199 zeta. Jak dojdzie i przestestuje dam info ;)
  9. pawelkrak odpowiedział(a) na johnny temat w Diagnoza komputerowa
    Super wiadomosc . Wczesniej wlasnie mialem przejsciowke USB > COM nawet 2 rozne i zadne nie dzialala. jezeli ta PCIMCIA rozwiaze problem RS232 (COM) to kupie to. Z tego co widze w tym CARSOFCIE 6.5 jest wiele ciekawych funkcji jak np. programowanie modulow od c.z i wiele innych. Tylko czy trzeba jakos tymi pinami kombinowac?? i czy proste to jest wpiecie do tego gniazda?
  10. http://allegro.pl/search.php?string=ramka+do+radia+bmw&search_type=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7
  11. pawelkrak odpowiedział(a) na johnny temat w Diagnoza komputerowa
    Chcialem zaktualizowac temat. Czytając te wszystkie tematy n/r carsoftu nachodzi mnie jedno stwierdzenie, ze to jest szmelc. Wlasnie mam zamiar to kupic , mam softa ale moj lapik ma tylko USB i chyba nic z tego . Czy zna ktos inny program lub interfejs ktory dziala z USB i zeby po wpieciu wtyczki program dzialal ?
  12. pawelkrak odpowiedział(a) na FIODOR temat w E39
    czynnik sie skonczyl a przy okazji masz sprzet do tego w domu :clap: - jezeli masz sprzet to zapewne wiesz co i jak podlaczyc. jezeli nie to jakis warsztat co zajmuje sie klimą.
  13. pawelkrak odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    niewiem czemu tak u CIebie sie dzieje. Jak ja u siebie wlacze test 19 to miga mi na zmiane w TEST 19 napis ON ... OFF i tak w kolko.
  14. pawelkrak odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    wybierz poz. 19 i nacisniej przycisk - 1 raz LOCK ON drugi raz LOCK OFF i tyle.
  15. moja pali 80% miasta i 20% poza - 14.5 ltr. Trasa przy ostrej jezdzie 9 - 10 ltr. Jeszcze nie udalo mi sie zejsc po nizej tych wartosci
  16. pawelkrak odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    Tu masz wszystko wyjasnione. Wlaczenie tych dodatkowych funkcji to TEST 19 - Masz opisane na tej stronie co i jak http://www.ideaphile.com/bmw/540-obc.html
  17. pawelkrak odpowiedział(a) na kamil5210 temat w E39
    widac ze to ET jest za male do E39. Załoz dystanse bo wyglada troche dziwnie z takimi utopionymi felgami. Proponuje przynajmniej dystans 20mm lub nawet 30mm. Poza tym ciemny kolor pomniejsza jeszcze przy bialym aucie. Szczerze mowiac wizualnie cos mi nie lezy.
  18. 3GPVideoConverter poradzi sobie pewnie - GOOGLE a tu masz troche info o konwersji http://www.gromkov.com/faq/faq2004-0067.html
  19. pawelkrak odpowiedział(a) na Danski temat w E34
    u mnie gasnie po ok 3 sekundach i niema znaczenia czy zimny czy cieply. tak juz chyba jest ustawione farbycznie w BMW
  20. pawelkrak odpowiedział(a) na goracy temat w E39
    Czytałem kiedys, że średnica otworu centrującego w E39 ma wymiary 74,1mm . Wiec musisz dobrac taki pierscien centrujący do wymiaru otworu centrującego.
  21. teraz nauczony juz raz chyba dorobisz w ASO dodatkowy kluczyk zeby uniknac znowy kiedys bicia szyby a swoja droga dawaj ten filmik ;) lookniemy
  22. panowie i cos drgnelo w tym naprawianiu blachy ?? ostatnie upaly nagrzewaly blache chyba do 70 stopni ale niestety niemialem zadnego preparatu zeby sprawdzic ? komus sie juz udalo ? mi raz mechanik mowil ze sa jakies takie przyssawki i nimi sie wyciaga wgnioty ale to wszystko zaslyszane.
  23. pawelkrak odpowiedział(a) na snared temat w E39
    ja rowniez mam najprostszą wersje. totalny golas. ponoc poza samym licznikiem roznią sie wiazki podlaczenia i komputer wiec niestety jak fabryka nie dała to nieda sie chyba nic zrobic. :(
  24. przyłączam sie do pytania. rowniez od paru dni zaczełą piszczeć przy spuszczaniu i zamykaniu. troche to obciach. czy potrzebna bedzie operacja rozbierania drzwi ?? czy wystarczy gdzies psiknąć olejem ?
  25. Dżizas.................. to jest masakra a nie przestroga .. dla majacych slabego nerwa nie polecam :nienie:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.