Skocz do zawartości

pawelkrak

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelkrak

  1. pawelkrak odpowiedział(a) na marcin.monia.bmw temat w E39
    silniczek w CLIMATRONICU, Mozesz to wszystko rozebarac na czesci 1wsze i nasmarowac. bylo pare postów juz o tym. :search:
  2. pawelkrak odpowiedział(a) na cezarbmw temat w E39
    ta kropka to blad winy przebiegu LCM miedzy twoim autem a tym z ktorego pochodzui LCM. ja mam to samo ;) moj LCM podaje mi 8950 (mileage) choc auto ma przjechane ponad 184 K przebiegu. mozesz go zaprogramowac tak jak miales ale na ile sie to okaze dobre to sam sie dowiesz ;)
  3. a jak to podłaczyles?? bo tak jak np. w E39 trzeba wpiac pod Kline I Lline do tego samego PINU i wtedy mozna diagnozowac inne typy modułów. Choc pamietaj ze ten inteefejs na moje oko jest tak na 89% komp. z org. inter. CARSOFT. mnie nieraz jeden moduł nie czyta i np za 5 razem odczyta ABS a pozniej znowu mam ZONKA i za jakis czas znowu odczyta. I tak jestes do przodu 80 zeta bo ja dalem za swoj 199 :D
  4. mam to samo i zawsze po wlaczeniu odrazu krece gałka w lewo . ktos gdzies pisal ze jest uszkodzony procesor i nie pamieta ustawien. da sie z tym zyc ;) ja po roku juz sie nauczylem :mrgreen:
  5. całe szczecie ze Robert wyszedł z tego bez szwanku :). widac technologie na poziomie XXII wieku :D . popatrzcie jak wczesniej ludzie gineli przy takich kraksach. teraz czy to Robert w BMW czy inny kierowca w MCLARENIE czy RENAULT to szanse na przezycie maja prawie w 99%. Technika i jeszcze raz technika. Nobla dla tych co wymyslili te materiały i konstrukcje tych bolidów. :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
  6. armani zakladasz osobny temat a juz masz moja odpowiedz na prosty i do tego tani system diagnostyczny do BMW : CARSOFT :!:
  7. tam to wariatów nie brakuje. ja gdybym jechal z dzieckiem i taki swir mnie tak potraktował to z miejsca bym goscia zgładził :mad2:
  8. mnie sie wydaje za PALM bedzie bardziej praktyczny do tego karta 2GB i masz tzw. full wypas. kwestia ile kasy chcesz przeznaczyc na PDA
  9. pawelkrak odpowiedział(a) na nagi temat w E39
    to zalezy od stanu zuzycia łancucha (jak zacznie rzezic). teoretycznie to az do zgonu silnika sie nie wymienia ale taka granica to ok 500k
  10. wlasnie w tym klopot ze polska ogolnie jest kulawa z numeracja. udalo mi sie znalezc pare bloków po mumerze ale to sa budynki które stoją juz ze 30 lat . Ludzie tez chwalą sobie TOMTOMA ale ja go jeszcze niemialem okazji testowac.
  11. pawelkrak odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    na swiatlach jak zostawisz to odzywa sie takie brzeczenie. co do jazdy z otwartymi drzwiami jeszcze nie probowalem :nienie:
  12. pawelkrak odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    gong czyli taka piszczala sygnalizuje kiedy temperatura spada ponizej 3 stopni wowczas pojawia sie ktorki pisk (gong)
  13. pawelkrak odpowiedział(a) na Natek temat w E39
    po przekeceniu kluczyka poduszka zapala sie i po ok. 1 sekundzie gasnie i juz nie powinna sie zapalic. jezeli zgasnie i zapali sie tzn ze jest jakis blad (prawdopodobnie uszkodzona mata w siedzeniu pasazera)
  14. pawelkrak odpowiedział(a) na SLAiDER temat w E39
    acha taka kratkę do tego zderzaka mam ( chyba strona kierowcy) to moge ci tanio sprzedac bo mi zalega na pólce ;) info na PW na forum lub na GG 7703066 pyodr.
  15. pawelkrak odpowiedział(a) na SLAiDER temat w E39
    siliczek w lampach swoja drogą ale skoro masz cale plastiki w lampach to podejdz do stacji diagnostycznej na ustawienie lamp .. moze okazac sie tylko wyregulowac bo komus sie niechcialo przed samą sprzedażą wówczas unikniesz dodatkowych wydatków ;)
  16. pawelkrak odpowiedział(a) na nagi temat w E39
    całe szęscie, że w pore bo twoje BMW mogło by przy tym Panu ucierpieć a wraz z nim twoje konto :cool2:
  17. pawelkrak odpowiedział(a) na SLAiDER temat w E39
    jezeli masz pourywane plastiki od regulacji lamp to nie wiele zrobią albo ci policza tak że chyba bedzie opłacało sie dołozyc pare stówek i kupic nowe lampy - ale podjedz do serwisu i zbadaj swoje BETI co ja boli ;) powodzenia :dance:
  18. pawelkrak odpowiedział(a) na SLAiDER temat w E39
    lampa sie sama ustawia tzn po zalaczeniu zjezdza na doł i wraca do gory ale w twoich lampach jak caly ten przód moze byc jakis ZONK. byc moze silniczków nie ma w tych lampach albo sa pourywane uchwyty (dolsc czesty przypadek w tych lampach) do regulacji lamp. jak niema kabli to mozesz miec spory klopot , a tak swoja droga masz XENON czy zwykle lampy na zarowke H7 ??
  19. pawelkrak odpowiedział(a) na uli12 temat w E39
    np. http://www.allegro.pl/search.php?string=przetwornica+bmw&search_type=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7 albo http://www.allegro.pl/search.php?string=przetwornica+xenon&buy=0&new=0&pay=0&search_type=1&location_radio=1&selected_country=1&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7
  20. pawelkrak odpowiedział(a) na SLAiDER temat w E39
    mozesz sprobowac kupic taki przelacznik do regulacji byc moze ktos zdemontowal albo sie zepsul , trudno gdybac. kup i zaloz i zobaczysz czy lampy chodza. ogolnie masz wersje napewno przed liftem z tego widac skoro byly dopiero od wrzesnia - ja mialem info ze od czerwca.
  21. ja w polsce uzywam DESTINATORA i w niemczech tez - dojechalem z nim pod dom co do metra ;) w polsce jest porownywalny z AUTOMAPĄ i oba sie sprawdzaja choc jak wiadomo Polska ma jeszcze duzo do poprawienia ale i tak jest bardzo dobrze :mrgreen:
  22. pawelkrak odpowiedział(a) na SLAiDER temat w E39
    Z tego co widac to tak: Auto wyglada jak po LIFCIE zalezy jaka data produkcji bo wersje LIFT wychodzily w drugiej polowie 2000 roku czyli gdzies tak od czerwca. jezeli nie masz regulacji lamp to auto moglo miec org. xenony tylko ktos zalozyl zwykly zderzak bez spryskiwaczy . Ewidentnie zderzak jest z przed liftu lampy po ale i tak cos nie lezy. do tego zderzaka mozesz kupic halogeny fimy DEPO - nie sa drogie chyba po 40 pln za sztuke (ale mge sie mylic). z tym szarpaniem to moze byc albo pompa paliwa albo filtr - najelpiej z autem po zakupie zawsze nalezy sie udac na wymiane wszystkiego zeby cos nie padlo za jakis czas daj wiecej fotek to poogladamy i milo ze zawitales do nas na FORUM :cool2:
  23. Opisalem zasade podlaczenia tego cuda z allegro http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=13320&start=105 kup - za te pieniadze warto :)
  24. pawelkrak odpowiedział(a) na johnny temat w Diagnoza komputerowa
    NO Panowie - Moge stwierdzic ze odniosłem pełen sukces w walce z INTERFEJSEM i CARSOFTEM 6.5 1. Wina nie dzialania programu i braku komunikacji wynikała z wadliwego programu ktory blokowal sie sam jak rowniez calego LAPKA ( zła viataminka ). 2. TERAZ Tajemniczy PIN 15 (RXD) ktorego nie ma w BMW. L LINE bialy kabel z interfesu wpinamy rowniez do PINU 20 !! Wazne - jezeli chcemy aby połączyc sie z modulem ZKE /ZVM - czyli modul od sterowania szybami i zamkami oraz wpisanie wartosci d/t komunikatów na BC oraz do zdiagnozowania tego modulu. WAZNE! Jezeli chcemy pracowac na innych modułach (DDE,AIRBAG,AIRCO itp ) to w PIN 20 wpinamy kabel K LINE czyli niebieski z interfejsu. Teraz wszystko dziala jak nalezy. udalo mi sie zaprogramowac automatyczne zamykanie drzwi po ruszeniu autem i usunalem pare blędów z czujników ABS/ASC . Wazne jest tez aby byl przekrecony kluczyk w STAN IGNITION 1 lub zapalic autko na czas zabawy .mnie przy wylaczonej stacyjce nie chcialo dzialac
  25. tak czy siak 15 RXD ale tego pinu niema i raczej interfejs nie bedzie przez to dzialal w 100%. Przed tem jak wspomnialem , udalo mi sie tylko na 3 kabelkach odczytac bład AIRBAGA i go usunać ale teraz interfjes wogole sie nie laczy i carsoft wywala bład podłaczenia lub transmisji czyli tak jak by wogole go nie bylo podlaczonego.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.