Treść opublikowana przez pawelkrak
-
Olej _ CASTROL RS FORUMLA 10-60 czy EDGE SPORT 10-60
ja w zimie nie jezdze wogole , auto stoi w garazu w lecie juz jezdze 2 sezon i jest super OKI z silnikiem . Cyka i bzyka jak tralala a jak kupilem to byl wlasny zalany RS formula racing sport 10w60 i kontynuuje te tradycje juz drugi sezon i chce nadal ;)
-
Olej _ CASTROL RS FORUMLA 10-60 czy EDGE SPORT 10-60
tak mnie wiecej wiem tyle ze to i to jest FULL SYNTETIC i 10W60 a teraz lałem juz 2 razy 10w60 wiec chce lać dalej CASTROLA. Chyba go wezme bo wydaje mi sie ze olej musi byc tej samej klasy lepkosci SAE czy jakos tak .. ale wole sie upewnic zebym nie wydal 300 zeta w bloto
-
temperatura silnika
popatrz czy wskazówka od temp. stoi w miejscu w korku ?? czy sie wacha , bo jezeli sie wacha w zaleznosci od postoju i jazdy to mozesz miec zle odpowietrzony uklad i z tad zaklamania
-
Olej _ CASTROL RS FORUMLA 10-60 czy EDGE SPORT 10-60
Musze kupic i zmienić olej tylko ze nie moge spotkac juz w sklepach CASTROL RS RACING SPORT 10w60 a jest na allegro org. niemiecki CASTROL EDGE RACING po 5 ltr tez 10w60. Czy moge go wlać ??
-
[e39] Co oznacza napis na wyswietlaczu Kennezeichrl?
a może miało być: Kennzeichen tak jak napisał Piotr , prawdopodobnie moze chodzic o światło od tablicy rejestracyjnej
-
Ile pali twoja bemka
NOwy wynik Na autostradzie - predkosc mieszana - 90 - 130 - 8.23 ltr/100 motorek 523, paliwo niemieckie SUPER BLEIFREI czy jakos tak :D
-
sprzedaje auto ale kończy się ubezpieczenie...
jak nie zdazysz sprzedac , to wez 2 rate a pozniej xero umowy sprzedazy auta i odzyskasz zawsze pare groszy. wiecej sie dowiesz u swojego ubezpieczyciela . ja tak zrobilem 2 razy i lepsze to niz wogole stracic kase choc ja mam 65%ale kazdy ZET sie liczy :cool2:
-
BMW e39 540i Touring - ktoś może zna to auto z ogłoszenia?
zderzak przedni od Mpakietu i jak kolega zauwazyl - brak spyrskiwczy. cos ja może bolało. sprawdz ja dokladnie na geometrii i na komputerze.
-
523i Nagle gotowanie - HELP - czyzby uszczelka pod głowicą ?
zmienilem termostat (50pln) i obudowe (ASO 64pln) i odpowietrzony układ. Wszystko teraz działa jak nalezy. Njabrdziej sie obawiałem jechac w trase po germani ale objechałem 2500kkm i wrocilem i jest ok;) tak wiec udało mi sie zamknać w kosztach 160pln Dzieki wszystkim za cenne wskazówki
-
Pozdrowienia z Holadii
heheh no to ja z WIELICZKI :cool2:
-
szukam halogena do M
a jakie masz te lampy przednie ? 1. po lifcie z ringami 2. czy przed ad.1 bardzo trudno - praktycznie nie mozliwe ad.2 allegro - nowe zamienniki cena koło 200pln
-
Wymiama tarcz i klocków - co kupic?
ja mam tarcze JURID i klocki ATE i od roku 0 problemów :roll2:
- tempomat
-
mini klimatyzacja..........
napisz maila do kogos z allgero kto to kupil. moze ci odpisze i cos sie wiecej dowiesz :cool2:
-
e-39 to nagłośnienie to straszny kibel
w sumie to fakt ze jest kibel ale nie dokonca. ja mam ten 10 glosnikowy zestaw i nieraz jak w radiu leci dobra muza z dobrym basem to ten kibel 10 glosnikowy gra jak nie jedno HIFI. Rowniez bardzo dobrze mi to gra jak puszczam z MP3 playera i mam nagrania z podniesionym bassem to az milo sie slucha. wszystko zalezy od tego jak jest muza nadawana. zaloze sie ze jak bym mial tam podpiety CD to bylo by super ale tak to mam albo radio albo mp3.
-
LIFTING 2001 (fotki :)
orkwisz ... normalnie jak bys mi BUNIE zklonował :cool2:
- tempomat
-
tempomat
zaplasz przycisk na konsoli i jak np. jedziesz 60 czy 80 km/h wciskasz + wowczas zapamietuje predkosc. - mozesz zmniejszac predkosc, nacisniecie hamulca wylacza tempomat a dodanie gazu chwilowo zwieksza predkosc i jak puscisz pedał gazu to predkosc wraca sama do ustalonej predkosci takiej jaką ustaliles na początku. chyba tyle
-
jakie żarówki xenonowe?
nie !! 4300 czy 6000 to tylko barwa swiatla nic poza tym. najlepsze sie wydają byc takie z 5500 albo cos kolo tego. ja mam 6000k . MIalem wczesniej w autach 4300 i byly ogolnie slabe albo to wina lamp. Teraz duzo lepiej mi sie jezdzi na 6000k i jestem mega zadowolony.
-
523i Nagle gotowanie - HELP - czyzby uszczelka pod głowicą ?
w poniedzialek jak sie uda naprawic to powiem co bylo. uszczelka pod glowicą w tym przypadku wydaje sie byc ok , zostaje tylko termostat i pompa ;)
-
523i Nagle gotowanie - HELP - czyzby uszczelka pod głowicą ?
czy ktos ma 5000 tys postów czy 100 - pomoc zawsze jest mile widziana. akurat w tej dziedzinie jestem slaby :roll2: i dlatego pisze w poniedzialek jestem umowiony na wymiane pompy (SKF) i termostatu.
-
523i Nagle gotowanie - HELP - czyzby uszczelka pod głowicą ?
bylem teraz w aucie. po zapaleniu silnika u gory kolo vanosa bo tam jest pompa (tak mi sie wydaje bo idą tam weze) , to z boku wydostją sie takie bąbelki jak by plyn chcial wyjsc na zewnatrz. wiec pozostaje pewnie wymiana pompy i moze sytuacja wroci do normy. i pytanie. mam ten korek odpowietrzający w ksztalcie +. czy tylko nim mam operowac ?? jezeli ktos bedzie mily i mi to powie to bede wdzieczny jak to w miare dobrze odpowietrzyc :modlitwa: . acha z nawiewu leci zimne powietrze mimo ze wskazówka jest miedzy srodkiem a polową. :!:
-
[E-39] Programowanie zegarów po wymianie
a nie mozna przelozyc samego wyswietlacza do twoich zegarów ?? bez klopotu i bez kombinowania . to jak przelozyc matryce LCD z jednego monitora tej samej marki do drugiego :D
-
523i Nagle gotowanie - HELP - czyzby uszczelka pod głowicą ?
@Piotrviola jutro sie tym zajme - obys mial RACJE :modlitwa: :modlitwa: a czy plyn moge zmiksowac?? bo nie wiem jaki byl a jaki mam dolac. napewno jest niebieski - jakies sugestie ?
-
523i Nagle gotowanie - HELP - czyzby uszczelka pod głowicą ?
nie sadze aby to byl plyn , bo przed usterka poziom plynu byl OK. a pojechalem do sklepu i bylo ok , w drodze powrotnej juz zaczeło wariowac. teraz bylem w silniku jak ostygl i to co ulecialo mi po odkreceniu korka jak byl gorący to jest tak w polowie tego jasnego zbiornika , weze juz są miekkie . acha , jak odkrecalem teraz ten korek od plynu to zasyczalo cos pyrklo i przestalo. Mnie sie wydaje ze usczelką badz pompa wody ale ja nie jestem mechanikiem :?