Skocz do zawartości

Boston0006

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boston0006

  1. Moze woda dostaje sie skrzynki z bezpiecznikami, a z niej przez otwor na wiazke do kabiny.
  2. Przeciez pisze, ze zaglowki. Do e34 po maluch przerobkach mozna wpakowac regulowana kanape od e32 :)
  3. Boston0006 odpowiedział(a) na Boston0006 temat w E34
    Chodzilo mi o jej numer katalogowy. Teraz mam ori sonde, ale jest uszkodzona i chce kupic uzywke, ale nie moge znalezc identycznej
  4. Nie paruja Ci szyby? Albo nie sa mokre? Sprawdz na wech czy nie czuc plynu. Mi ostatni sieklo na uszczelniachach. Tak szyby nie parowaly, ale jak po dluzszej jezdzie na ogrzewaniu wylaczylem nawiew to unosila sie para. Zeby dostac sie do nagrzewnicy musisz rozebrac tunel od tylu i dojscie jest z prawej strony nog kierowcy
  5. Boston0006 opublikował(a) temat w E34
    Czu numer VIN sondy ma jajies znaczenie? Czy mozna podlaczyc sonde z innum numerem, ale te same kolry kabli.
  6. Światło jest widocznie "czystsze"? Stare klosze nie psują efektu?
  7. Nie wiem jak 2.5, ale 2.0 z serii M50 były też na Siemensie.
  8. Sprawdź bezpieczniki i przekaźniki pod kanapą.
  9. Samochód na Siemensie czy na Boshu? Mi w motoryzacyjnym sprzedali zwyklą uniwersalną sondę, a na Siemensie powinienem mieć tytanową 5V. Po jej założeniu miałem objawy podobne do Twoich. Szła normalnie, a za chwile brak mocy.
  10. Bo na zgaszonym silniku głowica nadal oddaje ciepło do układu chłodzenia, a w nim nie ma obiegu. Dlatego pokazuje wyższą temperaturę.
  11. A miałem ostatnio kupić w sklepie 4, tylko sporo drożej :D . Podepnij na krótko pod 12v, może przy wyjmowaniui starych, gdzieś się coś poluzowło. Jakby zadziałało to daj znać jaki jest efekt :) .
  12. Boston0006 odpowiedział(a) na Patol0 temat w E34
    Aku wyciągać na noc to sobie można w maluchu. Przy silniku sterowanym motronic'iem to nie ma racji bytu.
  13. No tak, ale BMW było doskonałe od początku dlatego, nie dodaje się nic "od siebie" :wink: . Poprzestrałbym na pomalowaniu "chromów".
  14. Może masz nagrzewnice walniętą?
  15. Dla mnie to prawie, że max przy modyfikowaniu BMW, a nie ori.
  16. Boston0006 odpowiedział(a) na Martinez BMW 525 temat w E34
    Taki SWAP to na prawdę grubsza sprawa. Opłacalne to byłoby chyba tylko przy budowie jakiejś maszyny do ścigania, a przy cywilnym samochodzie lepiej zneleźć ori V8.
  17. Czytałem, że jest taki problem, jak nie ma maty wygłuszającej w drzwiach, albo jest źle przyklejona. Ale dotyczy to chyba młodszych BMW, bo tutaj się z tym nie spotkałem, a podobno popularny problem. W każdym razie ja mam przyklejone na 20letnich pozostałościach po kleju i nic nie cieknie.
  18. Pewnie są gdzieś przerwane. Można też wkleić kawałek drucika.
  19. Z tymi ledami nie miałeś problemów z niebieskimi? Z przodu można mieć max 6 punktów świetlnych, a u Ciebie było 8.
  20. Sprawdź czy jest napięcie na wyjściu. Podgrzewanie jest podłączone w "słupku C" za kierowcą. Jak przerwana jest ścieżka w szybie to spróbuj nałożyć klej przewodzący.
  21. Pompa jest na dnie baku w koszu zamocowana na 2 zatrzaski. ściskasz je i powinno wszystko wyjść.
  22. Boston0006 odpowiedział(a) na Martinez BMW 525 temat w E34
    I są dwa serwa.
  23. Boston0006 odpowiedział(a) na Martinez BMW 525 temat w E34
    SWAP na widlasty silnik jest trudniejszy od rzędówki. Musisz się liczyć chociażby z dokładaniem drugiego serwa. Ale nie ma rzeczy niemożliwych, nie tak dawno ktoś tutaj brał się za SWAP z TDS na bodajże V12 :D
  24. Boston0006 odpowiedział(a) na zlyzet temat w E34
    Smutna prawda jest taka, że mechanicy naprawiają samochód za Twoje pieniądze. Oglądają, drapią się po jajach, aż w końcu wymyślą, że dana część jest do wymiany. Ty płacisz, oni wymieniają. Działa- spece, fachowcy. Nie działa- wracają do drapania :P
  25. Ja za regulacje gazu w M20, czyszczenie "krokowca" i naprawę zabezpieczenia, które chroni przepływkę, zapłaciłem 30zł.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.