Treść opublikowana przez Boston0006
-
E34 Mokro pod nogami kierowcy
Moze woda dostaje sie skrzynki z bezpiecznikami, a z niej przez otwor na wiazke do kabiny.
-
Co sądzicie o takich fotelach
Przeciez pisze, ze zaglowki. Do e34 po maluch przerobkach mozna wpakowac regulowana kanape od e32 :)
-
[M50B20] Sonda siemens.
Chodzilo mi o jej numer katalogowy. Teraz mam ori sonde, ale jest uszkodzona i chce kupic uzywke, ale nie moge znalezc identycznej
-
E34 Mokro pod nogami kierowcy
Nie paruja Ci szyby? Albo nie sa mokre? Sprawdz na wech czy nie czuc plynu. Mi ostatni sieklo na uszczelniachach. Tak szyby nie parowaly, ale jak po dluzszej jezdzie na ogrzewaniu wylaczylem nawiew to unosila sie para. Zeby dostac sie do nagrzewnicy musisz rozebrac tunel od tylu i dojscie jest z prawej strony nog kierowcy
-
[M50B20] Sonda siemens.
Czu numer VIN sondy ma jajies znaczenie? Czy mozna podlaczyc sonde z innum numerem, ale te same kolry kabli.
-
e34 525I 192KM Oświetlanie wnętrza c5w, problem!
Światło jest widocznie "czystsze"? Stare klosze nie psują efektu?
-
E34 m50b25 Sonda/katalizator pytanko
Nie wiem jak 2.5, ale 2.0 z serii M50 były też na Siemensie.
-
e34 touring , problem z szyba w klapie
Sprawdź bezpieczniki i przekaźniki pod kanapą.
-
E34 m50b25 Sonda/katalizator pytanko
Samochód na Siemensie czy na Boshu? Mi w motoryzacyjnym sprzedali zwyklą uniwersalną sondę, a na Siemensie powinienem mieć tytanową 5V. Po jej założeniu miałem objawy podobne do Twoich. Szła normalnie, a za chwile brak mocy.
-
m50b20, Problemy z nagrzewaniem silnika
Bo na zgaszonym silniku głowica nadal oddaje ciepło do układu chłodzenia, a w nim nie ma obiegu. Dlatego pokazuje wyższą temperaturę.
-
e34 525I 192KM Oświetlanie wnętrza c5w, problem!
A miałem ostatnio kupić w sklepie 4, tylko sporo drożej :D . Podepnij na krótko pod 12v, może przy wyjmowaniui starych, gdzieś się coś poluzowło. Jakby zadziałało to daj znać jaki jest efekt :) .
-
[e34] Akumulator
Aku wyciągać na noc to sobie można w maluchu. Przy silniku sterowanym motronic'iem to nie ma racji bytu.
-
MOJA BAWARA E34 535i
No tak, ale BMW było doskonałe od początku dlatego, nie dodaje się nic "od siebie" :wink: . Poprzestrałbym na pomalowaniu "chromów".
-
E34 Mokro pod nogami kierowcy
Może masz nagrzewnice walniętą?
-
MOJA BAWARA E34 535i
Dla mnie to prawie, że max przy modyfikowaniu BMW, a nie ori.
-
SWAP e34 2,5 24v
Taki SWAP to na prawdę grubsza sprawa. Opłacalne to byłoby chyba tylko przy budowie jakiejś maszyny do ścigania, a przy cywilnym samochodzie lepiej zneleźć ori V8.
-
E34 Mokro pod nogami kierowcy
Czytałem, że jest taki problem, jak nie ma maty wygłuszającej w drzwiach, albo jest źle przyklejona. Ale dotyczy to chyba młodszych BMW, bo tutaj się z tym nie spotkałem, a podobno popularny problem. W każdym razie ja mam przyklejone na 20letnich pozostałościach po kleju i nic nie cieknie.
-
Przekaźnik podgrzwania tylnej szyby 520i
Pewnie są gdzieś przerwane. Można też wkleić kawałek drucika.
-
Bmw wichra e34 520i
Z tymi ledami nie miałeś problemów z niebieskimi? Z przodu można mieć max 6 punktów świetlnych, a u Ciebie było 8.
-
Przekaźnik podgrzwania tylnej szyby 520i
Sprawdź czy jest napięcie na wyjściu. Podgrzewanie jest podłączone w "słupku C" za kierowcą. Jak przerwana jest ścieżka w szybie to spróbuj nałożyć klej przewodzący.
-
zamula i strzela w filtr [m50b25]
Pompa jest na dnie baku w koszu zamocowana na 2 zatrzaski. ściskasz je i powinno wszystko wyjść.
-
SWAP e34 2,5 24v
I są dwa serwa.
-
SWAP e34 2,5 24v
SWAP na widlasty silnik jest trudniejszy od rzędówki. Musisz się liczyć chociażby z dokładaniem drugiego serwa. Ale nie ma rzeczy niemożliwych, nie tak dawno ktoś tutaj brał się za SWAP z TDS na bodajże V12 :D
-
M50B25 Problemy po swapie :/
Smutna prawda jest taka, że mechanicy naprawiają samochód za Twoje pieniądze. Oglądają, drapią się po jajach, aż w końcu wymyślą, że dana część jest do wymiany. Ty płacisz, oni wymieniają. Działa- spece, fachowcy. Nie działa- wracają do drapania :P
-
e34 520i brak mocy kopci strzela na lpg dużo pali
Ja za regulacje gazu w M20, czyszczenie "krokowca" i naprawę zabezpieczenia, które chroni przepływkę, zapłaciłem 30zł.