Treść opublikowana przez LukaszPL
-
Czy idzie przerobić schadowline na...?
Pewnie ze sie da. :D Zanim przymierzysz sie do tego typu operacji zerknij na cennik oryginalnych chromowanych moldingow biegnacych wokl szyby. :twisted2: Wysylka tego typu moldingow jest rowniez bardzo kosztowna ze wzgledu na nietypowy rozmiar produktu. Tego typu moldingow niestety nie mozna zwinac , musza byc wyslane w swojej naturalnej wielkosci. Podniesie to niestety cene jeszcze bardziej.
-
Alarm Proxima w e46
Trzeba bylo zainstalowac fabryczny alarm BMW samemu. Koszt oryginalnego alarmu do e46 to okolo 150$. Cena 4000zl (1000$) to rozboj w bialy dzien. Sama aktywacja (jezeli posiadasz jeszcze gwarancje fabryczna) powinna byc darmowa. Caly proces nie zajmuje dluzej niz 15 minut. Instalacja w e46 jest tak skonstruowana ze alarm mozna wylaczyc i wlaczyc rowniez przekrecajac kluczyk w zamku. Wylamujac i przekrecajac zamek na sile zlodzieje otwieraja E46 deaktywujac przy okazji alarm. Dziala dokladnie tak samo jak twoja proxima.
-
Potrzebuję porady
Po wymianie oleju na nowy zawsze przez kilkaset kilometrow silnik slychac troche glosniej. Za cykanie moga odpowiadac tez inne elementy ruchome np plastikowe rolki napinaczy paskow, pompa wodna, alternator. Wyciek oleju nalezy zlokalizowac i pozbyc sie go. Tylni most nie lubi pracy na sucho. Przyciera pewnie tylko przodnim zderzakiem. Po dzwignieciu samochodu latwo bedziesz mogl zlokalizowac czy jego kiepski wjazd mogl byc przyczyna uszkodzenia czegos innego oprocz przytartych czesci podwozia. Przy przebiegu 110tys km samochod powinien byc prawie jak nowy. Mozesz zwrocic uwage na luzy przodniego zawieszenia jako ze jest ono najslabszym punktem E46. Poszukaj innych wyciekow z silnika, skrzyni. Przeskanuj komputer czy nie ma zadnych bledow. Na wyswietlaczu deski rozdzielczej zwroc uwage czy nie jest zapalony punkt informujacy o cofaniu licznika. Stan karoserii czy nie byla w ktoryms miejscu malowana lub co gorsza szpachlowana. Stan opon czy nie sa poprzycinane z jednej strony. Oprocz tego przesledz dokladnie TEN temat.
-
Czy ktoś zna komputer w E36 compact 95r.
W 1995 roku nie bylo jeszcze e46....chodzi ci oczywiscie o E36 compact prawda?
-
Koła - czy wejdą??
Od tylu piateczka wyglada jak walec :D :cool2: :clap:
-
Jak wyjąć radionawigację w E46 , czy potrzeba jakiś klucz???
Bylo juz o tym. :search: Zaznacz "szukaj wszystkich slow" i wpisz slowa kluczowe w wyszukiwarce: e46 wymontować radio
-
pytanie: jaka beemka dla kobietki??
Dla kobiety polecam E65 750. Duze, bezpieczne, prawie jak czolg.
-
BMW 3 , Golf czy moze Honda Civic...czy co???hmm...
Za 7tys zlotych kup honde civic hatchback. :worried:
-
JAKA ZMIENIARKA DO E46 ? ? ?
Poszukaj na wewnetrznej stronie otwartej klapy bagaznika platikowych kolek informujacych o tym czy twoj samochod jest przygotowany do podlaczenia zmieniarki. http://photos.e46fanatics.com/data/500/31162trunk1.JPG Jezeli jest to bedziesz mial kilka opcji podlaczenia zmieniarki.
-
Nowe BMW M3 - zdjecia
Istnieje tylko niestety zapomnialem ze nie kazdy moze go zobaczyc. Link ze zdjeciami nowego M3.
-
Nowe BMW M3 - zdjecia
To nie jest nowe M3. :naughty: Zdjecia nowego M3 znajdziesz w tym watku.
-
skrzypienie drzwi w bmw 320d
Tapicerka drzwi tak wrednie skrzypi. W trakcie jazdy przytrzymaj reka uchwyt do zamykania drzwi a zobaczysz ze skrzypienie zdecydowanie ucichnie.
-
airbags w e46 help
Bez podlaczenia kompa nie bedziesz mogl stwierdzic gdzie tkwi problem. W wiekszosci tego typu przypadkow problemem jest uszkodzona mata w siedzeniu pasazera.
-
Rozładowuje sie akumulator????????
To dlaczego chcesz to radio sprzedać jako "w idealnym stanie zero zadrapan prawie nowka" :?: I to jeszcze na tym forum :!: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=28270&postdays=0&postorder=asc&start=0 :police: Moze podlaczone w innym samochodzie bedzie dzialalo tak jak nalezy :norty:
-
Świeci kontrolka
Pewnie zapomniales dokrecic korek wlewu paliwa stad ten "check engine". :lol:
-
Skrzynia steptronic
Na pewno da sie tym jezdzic. :mrgreen: Mysle ze nie bedzie az tak bardzo zle. BMW w samochodach ze steptronic-iem instaluje most o troszeczke innym przelozeniu niz ten instalowany w biegowych. Ma to za zadanie poprawic osiagi automatow.
-
RINGI / angel eye + bezpiecznik + kable
Nie liczylem. Po prostu taki najmniejszy bezpiecznik udalo mi sie zdobyc wiec taki zalozylem. Gdyby to przeliczac to okaze sie ze nawet 1A jest za duzy. ;-)
-
Wahacz Meyle - gdzie kupic?
Bimmerworldsprzedaje je razem z powerflex-ami. Chyba maja specjalna obnizke wlasnie na ten produkt. Zerknij do dzialu "specials"
-
Świeci kontrolka
Poszukaj kogos kto dysponuje skanerem OBDII, odczytaj blad i na tej podstawie bedziemy mogli ci cos wiecej pomoc. :wink:
-
e46 do 30tys +-5tys
Za trzydziesci tysiecy dolarow (bo chyba tylko o tej walucie mowa) sciagniesz naprawde swietne E46 z lat 2004-2005. :cool2: Jezeli miales na mysli zlotowki to bedzie to szrot po przejsciach. :mad2:
-
RINGI / angel eye + bezpiecznik + kable
1A powinien wystarczyc Nie przepala sie. Diody 10000mcd sluzyly mi przez rok czasu i ani jedna sie nie spalila.
-
najlepszy silnik BMW
Oczywiscie :mad2: Piszac tego posta czytalem o Mercedesie S65 AMG pewnie dlatego napisalem S65 :mrgreen: Dzieki Frank!
-
BMW vs FORD
Juz samo logo BMW znajdujace sie na masce i tylniej klapie jest zdecydowanie ladniejsze niz u konkurenta. :cool2:
-
Jaka antenę ( rekin-płetwa) do mojego E46 Sedan?????
Ja kupilem tylko ten plastik przykrywajacy elektronike. Watpie aby elektronika pletwy e90 pasowala do nawigacji e46. Zawsze mozesz pletwe E90 wypelnic elektronika od nawigacji e46 lub kupic oryginalna pletwe pochodzaca z e46. Problem jest taki ze oryginalna pletwa e46 ze wzgledu na swoja konstrukcje i sposob zamontowania nie przykryje dziury w dachu tak jak powinna. Sam plastik okolo 40$ plus malowanie 20$
-
Jaka antenę ( rekin-płetwa) do mojego E46 Sedan?????
W moim coupe mam antene od E90. We wnetrzu tej "pletwy" upchalem odbiornik radia XM i odbiornik GPS holux. W e46 antene radiowa masz w tylnej szybie, to samo tyczy sie anteny telefonu komorkowego. Tylko modele 1999-2000 maja antene telefonu komorkowego na dachu. Ma to oczywiscie swoje zalety bo dzieki temu otwor powstaly po wyjeciu tej anteny mozna wykorzystac do wpuszczenia kabli do wnetrza samochodu. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.rzeszow.com/~lukasz/antenadachowa/antenadachowa%20(5).JPG