Treść opublikowana przez LukaszPL
-
E60 545i czy E46 M3 a moze E39 M5
Od zamiany samochodu odciagnely mnie nowe modele 335i i przyszle 2007 M3. Prawdopodobnie w tym roku wstrzymam sie jeszcze z decyzja. Poczekam do nastepnego roku kiedy bedzie juz wiadomo ile bedzie kosztowalo nowe V8 M3 oraz ile konikow bedzie mozna wyciagnac z nowego uturbionego silnika BMW :8) Co do ankiety to tak samo jak ja mialem dylemat co lepsze rowniez uzytkownicy forum mieli z tym problem. Biorac pod uwage ze w przyszlym roku cena nowego V8 M3 bedzie bardzo wygorowana prawdopodobnie zamieszcze kolejna ankiete co wybrac 2006 E92 335i czy 2004-2005 E46 M3 http://forum.e46fanatics.com/images/smilies/thinking.gif
-
WASZE ZDANIE O M3 CABRIO...
E46 M3 cabrio dysponuje zdecydowanie slabszymi osiagami niz jego brat z blaszanym dachem. Oprocz tego ma zdecydowanie mniejsza sztywnosc nadwozia i co z tym sie wiaze gorzej trzyma sie na zakretach. W srodku jest rowniez zdecydowanie glosniej niz w coupe. Cena rowniez wypada na niekorzysc cabrio. Niewatpliwa zaleta jest przestrzen ktora uzyskujesz po otwarciu dachu ;-)
-
JAZDA BMW DO ANGLI
Oprocz tego co wymienili poprzednicy, jako ze bedzie to srodek lata i dluga trasa proponuje zrobic przeglad pompy wodnej, termostatu, napinaczy i paskow, stanu opon i cisnienia powietrza w PIECIU kolach.
-
JAKI filtr paliwa i oleju ?
Filtr oleju kup tylko i wylacznie oryginalny. Jest on odpowiednio przetestowany na rozpuszczanie w oleju. Wszelkiego rodzaju wynalazki i tansze zamienniki po prostu moga rozplywac sie przy okazji robiac spustoszenie w silniku. Nie wiem czy filtr paliwa wewnatrz jest rowniez zbudowany na bazie papieru ale jezeli tak jest a ty chialbys aby twoje wtryskiwacze zyly jak najdluzej proponowalbym stosowanie rowniez oryginalnego filtra. Koszty obydwu nie sa nie wiadomo jak wygorowane i chyba nie ma sensu stosowac zamiennikow.
-
czym czyscicie i regenerujecie skorki ??
Lexol numer jeden produkt do czyszczenia, konserwacji i zabezpieczenia skory.
-
Poszukuje konkretny tlumik do E36, doradzcie!!
Jak tlumik to tylko Eisenmann :cool2:
-
E46 jak wstawic do niego navi???
Zbuduj swoja wlasna nawigacje oparta na PC. :mrgreen: :cool2:
-
jak wam sie widza te fele
Brzydkie felgi :doh: Raczej nadaja sie do Hondy Civic a nie do E46. Na twoim miejscu poszukalbym czegos innego.
-
840i/850i - zalety, wady, koszty?
Oj czesci do osemek sa drogie....bardzo drogie. Przykladem moga byc chociazby kable wysokiego napiecia do 850 ;-) I bedzie tak przez przynajmniej kolejne5 lat ;-) :wink:
-
E46 jak wstawic do niego navi???
Cala zabawe proponuje zaczac od okablowania. W cholere rozbierania, rozkrecania a pozniej w odwrotnej kolejnosci skladania wszystkiego do kupy. Tutaj masz dokladny opis co i jak zrobic. Mam nadzieje ze po ogladnieciu calej procedury nie zmieniles zdania co do instalacji oryginalnej nawigacji w swoim E46. :norty:
-
BMW Club z USA jedzie na wycieczke
Potwierdzam :mrgreen: :cool2: Mozliwosci pod wzgledem motoryzacyjnym jest tutaj baaaaardzo duzo.
-
Filtr powietrza - stożek.
Taki stozek w 316 da 25hp a jak ma naklejke K&N to 29hp...... a tak na powaznie zostan przy oryginalnym filtrze. Montowanie czegos takiego bez odpowiedniej oslony termicznej mija sie z celem.
-
Wzmacniacz dla radia Business w E46
Jezeli chcesz moge ci kupic i wyslac. Szczegoly mozemy dogadac na PW
-
Pali bezpiecznik.
Moze szyberdach ciezko chodzi po prowadnicach obciazajac dodatkowo napedzajacy go silnik. :idea:
-
jak sie sporo nagrzeje w korku to huczy jak rakieta
Ten dzwiek jest pierwsza klasa. Szczegolnie na niskich biegach jest dobrze slyszalny ;-)
-
Wzmacniacz dla radia Business w E46
Miedzy innym tutaj jestkrotki opis. Wiecej informacji znajdziesz Googlem. Instalacja jest banalnie prosta i samo ustawienie rowniez.
-
Wzmacniacz dla radia Business w E46
Nie ma niestety. Ogolnie centralna jednostka jest do kitu wiec wymiana wszystkiego oprocz radia niewiele poprawi jakosc dzwieku. Radioodtwarzacz "biznes" wysyla sygnal "balanced" do wzmacniacza. Dzieki urzadzeniu typu SVEN4 latwiutko mozesz podlaczyc wzmacniacz dowolnego typu.
-
E-39 - Fabryczny alarm - jest li go nie ma? this is the ques
Mrugajaca diode pod lusterkiem oraz mrugajace kierunkowskazy przy zamykaniu i otwieraniu da sie zaprogramowac nawet bez zainstalowanego alarmu.
-
Tłumik,które końcówki bardziej pasuja?
:cool2: Zgadza sie. Tego typu rozwiazanie chyba najlepiej wyglada: http://www.ncaudi.org/gallery/albums/album62/Picture_026.sized.jpg
-
BMW 335i V8 2006 - coś wiecie?
E92 335i bedzie miala silnik szesciocylindrowy bi-turbo 3.0l Tylko E92 M3 bedzie miala silnik V8 4.0l
-
E-39 - Fabryczny alarm - jest li go nie ma? this is the ques
Jezeli w podsufitce masz detektor ultradzwiekowy to znaczy ze alarm jest zainstalowany.
-
Czy do E32 można włożyć... rower?
Zdejmiesz przodnie kolo i rower gorski powinien sie zmiescic bezproblemowo.
-
Nowe BMW 3 Coupe już jest
Wersja z silnikiem 3.0 Turbo bedzie smakowitym kaskiem dla roznego rodzaju firm tuningowych. W stosunku do wolnossacej szostki po dodaniu turbo moc wzrosla tylko o okolo 50HP. Podejzewam ze latwo i tanim kosztem da sie z tego wycisnac przynajmniej dodatkowe 100HP :mrgreen: Ten czterolitrowy silnik V8 bedzie wlasnie w M3.
-
BMW e36 2,8 vs Audi TT 180 konne
Opis jednego z wyscigow: E36 328i vs Audi TT
-
Świeci kontrolka airbagu RATUNKU!!!
Zapieta jest teraz ale kiedy ja rozpinales byla rozpieta przez jakis czas, to wystarczylo aby wysypac komunikat AIRBAG-a. Nie wiem czy twoj samochod wyposazony jest w kurtyne ale jezeli jest to wlasnie w slupkach biegna kable do tych airbagow. Nastepnym razem zanim bedziesz rozpinal wtyczki odlacz akumulator, unikniesz przykrych niespodzianek. W chwili obecnej tylko podpinajac samochod do jakiegos komputera bedziesz w stanie skasowac blad. Przy okazji zapytaj osoby ktora bedzie to robila aby powiedziala czego dotyczyl.