Skocz do zawartości

LukaszPL

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LukaszPL

  1. LukaszPL odpowiedział(a) na lupo temat w E46
    :pray: :lol: :mrgreen: Nowy czujnik w ASO to groszowe sprawy.
  2. Jezeli juz kupisz nowy, o wiekszej pojemnosci silnik to od razu pomysl o wzmocnieniu go przez jakis supercharger ewentualnie turbo. :cool2: Po wymianie moze sie okazac ze rowniez wiekszy silnik to za malo :wink: Oprocz silnika dobrze jest pomyslec o innej skrzyni, innym moscie, innych poloskach, innych hamulcach etc :wink:
  3. Tak jak pisza koledzy poszukaj zadbanej E36 328 ewentualnie poczekaj jakis czas az zaoszczedzisz wystarczajaca ilosc pieniedzy aby kupic E46 :cool2:
  4. Komore silnikowa w e46 bardzo latwo utrzymac w czystosci. Od dolu jest bardzo ladnie przykryta plastikowa oslona ktora zapobiega zbieraniu zanieczyszczen z drogi. Czysty silnik podobnie jak czyste kola sa dobra wizytowka samochodu jak i wlasciciela. :roll: :mrgreen:
  5. PDF z rodzajami oleju stosowanego w transmisjach.
  6. W filmie "Blade: Trinity" wystepuje srebrna E46 M3 :wink:
  7. Klapka znajdujaca sie w koncowce wydechu nie ma nic wspolnego ze strata momentu obrotowego czy mocy. :nienie: Jedynym jej zadaniem jest redukcja wydobywajacego sie dzwieku przy niskich obrotach.
  8. LukaszPL odpowiedział(a) na TheChoseN temat w E36
    Katalogowo 6.5 litra
  9. Niestety dostepne instrukcje w chwili obecnej dotycza tylko modeli wyprodukowanych w latach 2000-2005 :(
  10. LukaszPL odpowiedział(a) na maatti temat w E39
    Jaki silnik masz w swoim E39? M52TU ?
  11. LukaszPL odpowiedział(a) na rico69 temat w E46
    Wymien czujnik, powinno pomoc.
  12. Oczy bola od koloru ktorym napisales swoj post. :8) Zanim zaczniesz rozbierac pol silnika, wymien olej na syntetyczny (polecam Mobil1 0W-40) pojezdzij troche i zobacz jak wyglada zuzycie. Ekploatacja samochodu na wysokich obrotach zwieksza zuzycie oleju w silniku.
  13. Tego typu urzadzenie powinno pomoc. http://altura.speedera.net/ccimg.catalogcity.com/200000/207900/207937/Products/10692998.jpg
  14. LukaszPL odpowiedział(a) na Prozny temat w E39
    W e46 caly mechanizm zalaczajacy kontrolke hamulca recznego jest zrobiony w bardzo prymitywny sposob. :doh: Podobnie jest w e39. Dochodzi tam tylko jeden przewod ktory po prostu jest zwierany do masy przez tylna czesc ramienia dzwigni hamulca recznego. Prawdopodobnie tam tkwi problem.
  15. LukaszPL odpowiedział(a) na Prozny temat w E39
    .....lub czujnik oleju.
  16. http://www.realoem.com/bmw/diagrams/a/n/202.png Odpowiedzialna za cala sytuacje bedzie czesc numer 12. Wymiana powinna usztywnic drazek zmiany biegow.
  17. Pod warunkiem ze masz wlaczone swiatla, co piate nacisniecie spryskiwacza szyby powoduje aktywacje spryskiwaczy reflektorow. :cool2:
  18. tak ale często sie zdarza że nie każdy ją dostaje przy zakupie z tzw. drugiej ręki W sieci krazy wiele pedeefow zawierajacych instrukcje obslugi. Przykladowo angielska wersje instrukcji obslugi mozna legalnie sciagnac ze strony bmwusa.com (bez naruszania jakichkolwiek praw autorskich :duh: ). Tutaj jest link z instrukcja (model 330i) ktora w zupelnosci wystarczy do zapoznania sie z obsluga klimatyzacji (strona 88).
  19. ....a wszystko ladnie jest opisane w instrukcji obslugi samochodu. http://forum.e46fanatics.com/images/smilies/read.gif
  20. LukaszPL odpowiedział(a) na masa52 temat w E39
    Tak jest! Eisenmann :modlitwa: to pierwsza liga jezeli chodzi o uklady wydechowe dla BMW. Jezeli chodzi o cene to faktycznie baaaardzo wygorowana, niestety cos kosztem czegos. :)
  21. LukaszPL odpowiedział(a) na masa52 temat w E39
    Zainwestuj w wydech Eisenmann-a a poprawi dzwiek samochodu diametralnie. Smialo mozesz go odlaczyc zaslepiajac dochodzaca do niego rurke. :cool2:
  22. Nie jest to co prawda E36 tylko E46 ale sposob wymiany bedzie bardzo podobny.
  23. Zrob jakies zdjecie. Chyba tylko to pomoze w razwiazaniu problemu.
  24. Przewody od zmieniarki, telefonu,bluetooth-a lub ewentualnej nawigacji znajduja sie po lewej stronie samochodu. Po prawej stronie (bezposrednio nad akumulatorem)znajduje sie tylko wtyczka dla jednego z sensorow autoalarmu.
  25. Kazdy kto chcialby poczytac troche na temat nowego E92 335i lub ewentualnie kupic takowe polecam link ze strony http://www.bmwusa.com Ponizej 50k USD mozna juz zbudowac calkiem przyzwoite coupe. :roll: Edit: Znalazlem male porownanie mozliwosci silnikow E46 M3 oraz E92 335i. 335i prosto z fabryki nie wypada wcale blado na tle M3. Profesjonalnie tuningowany silnik z 335i na pewno bedzie przewyzszal swoimi osiagami poczciwy S54. Wiecej informacji mozna znalezc tutaj.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.