Treść opublikowana przez LukaszPL
- miga poducha ?
-
CO POWIECIE NA TEMAT POWROTU BMW DO TURBO?
Nie kazdy moze zainstalowac bezposredni wtrysk paliwa w silniku turbo. Tak naprawde ten silnik ma zdecydowanie wiecej HP niz podaje producent. Zaleta jest bardzo niskie cisnienie doladowania (0.8 bara) oraz praktycznie calkowity brak "turbo dziury". Z niecierpliwoscia czekam na dokonczenie projektu zwiekszenia mocy w silniku N54 przez :modlitwa: Samira. Jezeli za kilka miesiecy dokonczy swoje dzielo bedzie to na pewno superszybki samochod. :cool2: W chwili obecnej firma Vishnu Performance dzieki modyfikacjom oprogramowania silnika N54 uzyskala 350HP. :clap: Podejzewam ze w niedalekiej przyszlosci wynik 400hp bedzie bardzo realny. :8)
-
CO POWIECIE NA TEMAT POWROTU BMW DO TURBO?
Nie wziales pod uwage ze normalnie wygladajace 335i bedzie kosztowalo nie 125tys tylko 150tys zl do tego dojdzie jeszcze podatek i astronomiczne ubezpieczenie. Calkowita suma bedzie i tak najnizsza na swiecie. Nawet Niemcy (producent) swoje samochody sprzedaja drozej. :jawdrop:
-
Czy zderzak M3 e46 bedzie pasowal do e46 coupe?
Adresy partnerow handlowych sprzedajacych oryginalne produkty Rieger-a. http://www.rieger-tuning.de/Home_UK/Partners/partners.html
-
M3 SMG2 WIELKI PROBLEM ZE SKRZYNIĄ SMG
Napraw czujnik samodzielnie. :wink: Sam wjazd E46 M3 do ASO odpowiednio ustawi cene naprawy usterki. :lol:
-
M3 SMG2 WIELKI PROBLEM ZE SKRZYNIĄ SMG
Zerknij na czujnik zamykania maski czy dziala tak jak powinien. Gdzies czytalem na jakims forum ze niewlasciwie dzialajacy czujnik zamkniecia maski ma wplyw na dziwne zachowanie transmisji SMG :shock:
-
e46 -inf o audio
W tym linku jest opis "jak wyjac oryginalne radio w e46". :search:
-
Migajace światła
Przyczyny: - konczacy sie zywot zarowek xenonowych - niewlasciwie zaprogramowany lub padniety LCM. - zasniedziale styki pomiedzy lampami a instalacja samochodowa - oraz najwazniejsze (tak jak pisalem na PW): nie wieadomo w jaki sposob "pomyslowy Dobromir" zaprogramowal LCM-a aby obslugiwal xenony. :worried:
-
e46 szukam instrukcji
Po co ci instrukcja? W duzej nawigacji jest tak malo funkcji ze wszystkie mozna obleciec w ciagu 30 minut. :lol: Opis wiekszosci funkcji znajduje sie chyba w instrukcji samochodu.
-
e46 -inf o audio
Wzmacniacz znajduje sie w bagazniku, po stronie kierowcy, schowany za tapicerka.
-
Czy zderzak M3 e46 bedzie pasowal do e46 coupe?
"Mistrzu malutkich kotkow": bez minimalnych przerobek nie bedzie pasowal. Miedzy innymi dlatego zamiast oryginalnego zderzaka od M3 zainstalowalem podobny wykonany przez Rieger-a. PS. Niezly nick :norty: :twisted2:
-
Tarcze Zimmermann ATE czy ORYGINALY
Oryginalne tarcze sa lepsze niz te robione przez Zimmerman-a. Przynajmniej taka opinia krazy wsrod uzytkownikow e46. Najlepszy zestaw: oryginalne tarcze plus klocki Hawk HPS. :cool2:
-
Jaki silnik w BMW e-46 ?
Najlepszym silnikiem do trojki coupe bedzie S54. :8)
-
Autowat & manual
Dzialanie transmisji w 330ci w porownaniu do 325ci praktycznie niczym sie nie rozni. Oby wszystkie automatyczne skrzynie biegow w samochodach innych marek dzialaly i byly tak zestopniowane jak te w E46 :roll2:
-
Systemy DVD (DIVX) do autka?
Laptop?
-
Zarowki Xenonowe
Na 1000 klientow zawsze znajdzie sie kilku niezadowolonych. :D
-
Harman Kardon w e-46
Dochodzi balanced audio. Dosc dlugimi nieekranowanymi kablami sygnal RCA raczej nie dochodzi a wlasnie tego typu polaczenie tam wystepuje.
-
320d pomocy!!!!!!!! - inspekcja
Co z wymiana rzeczy przewidzianych w inspekcji takich jak olej, filtry etc? :roll: Beda czekaly do nastepnej inspekcji? :twisted2:
-
skrót BMW ;-)
Beautiful Mechanical Wonder , Be My Wife :lol: albo...... Blasphemized Motorized Wreck :mrgreen: Bumbling Mechanical Wretch :twisted2:
-
ringi, czyli anielskie oczy
W rzeczywistosci wygladaja jeszcze lepiej pod warunkiem ze kupisz odpowiednie. Na forum przewinela sie cala masa postow na ten temat. Slabo szukales. :D
-
Pisk spod maski
Napinacz paska, zuzyte paski, pompa wody, lozyska alternatora.
-
Trzymanie sie drogi i komfort jazdy
:cool2: Na prowadzenie samochodu w koleinach wplyw ma rowniez rodzaj zastosowanej opony. Przy tej samej szerokosci niektore w koleinach prowadza sie dobrze, inne zdecydowanie gorzej.
-
telefon w e 46 - jak uruchomić?
Przycisk nie dziala jako ze nie ma zainstalowanego telefonu w twoim samochodzie. Jezeli chcesz wykorzystywac zewnetrzny telefon ktory bedzie laczyl sie bluetooth-em z twoim telefonem potrzebujesz zainstalowac bluetooth-a do samochodu.
-
Trzymanie sie drogi i komfort jazdy
To ze przod samochodu plywa po drodze moze swiadczyc o zuzytych wahaczach przednich. Przy przebiegu 80tys km prawdopodobnie przyszedl czas na ich wymiane. Zostaw oryginalne opony 225x45x17, samochod na nich jezdzi i wyglada zdecydowanie lepiej. Jezeli Seat Ibiza lepiej sie prowadzi niz twoje E46 to swiadczy to o niesprawnosci w zawieszeniu. Seat Ibiza to wogole nie ta klasa samochodu :duh: bardziej mozna go porownac do VV Golfa. Dla przykladu 2007 Mazda 3 (z praktycznie zerowym przebiegiem) prowadzi sie niebo gorzej niz moje bez mala szescioletnie E46. :mrgreen:
-
Nowe E92 335i juz w sprzedazy ;-)
Wiecej informacji na temat silnika :modlitwa: bi-turbo i jego porownanie na torze do E46 M3 i Mercedesa C55 :cool2: :jawdrop: :modlitwa: