Treść opublikowana przez Krzysztof_18
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dziękuje :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie: WBANJ71080B516358
-
[E60] [530D] Problem z ładowaniem
Tak dokładnie. Przy ok 300 tyś. km regulator jest do wymiany (zweryfikowane z większą rzeszą ludzi) ale jeśli alternator nowy to miejmy nadzieję, że regulator też :)
-
[E60] [530D] Problem z ładowaniem
A ile masz nalotu bo ja bym jeszcze sprawdził regulator napięcia to tak dodatkowo.
-
Przycisk SPORT (TRYB SPORT)
Przedliftem jak zamontować szybko i dobrze i czy efekty są na prawdę odczuwalne ?? Bo słyszałem wiele opinii.
- Czujnik kąta skrętu E61 525d 2005
-
E60 n52b25a kręci nie odpala brak błędów
Skoro prawie łapie a nie odpala to może rozrząd się sypnął ?
-
[Kupię] Wkład lampy prawy tył BMW E61 2005r
Witam Jak w tytule kupię wkład do lampy prawej tylnej do BMW E61 przedlift. U mnie upaliła się częściowo jedna ścieżka i lampa świeci ale wali błędem co irytuje :/ Jeśli nie sam wkład to ewentualnie w dobrej cenie komplet z lampą.
-
Czujnik kąta skrętu E61 2005r
A one faktycznie są takie miniaturowe ?? :D Ogólnie roboty niby nie ma dużo ale nie wiem właśnie czy spodziewać się wymiany czy tak jak piszesz same czyszczenie i dogięcie :/
-
Czujnik kąta skrętu E61 2005r
Witam Obecnie mam problem, że od razu po uruchomieniu auta mam błąd aktywnego układu sterowniczego. Kalibracja typu max lewo prawo itp. nie pomaga. Wcześniej błąd czasem wyskoczył ale kalibracja pomagała obecnie nie, dodatkowo nie odbijają kierunki. Widziałem w necie, że są dostępne "pazurki" do wymiany np.: https://allegro.pl/oferta/czujnik-kata-skretu-kola-bmw-e60-e61-e63-e64-e65-14676537156?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=supercena&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_vehicle-parts_moto-acc_pla_sc&ev_adgr=supercena&ev_campaign_id=22211147737&utm_keyword=&gad_source=1&gad_campaignid=22211147737&gclid=EAIaIQobChMI3J-okMbJlAMVXLCDBx2pvx_CEAQYBiABEgJIvPD_BwE&dd_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F Zaryzykowałem - zamówiłem - przyszły ale nie sądziłem, że jest to takie miniaturowe :D I tu nasuwa się pytanie czy ktoś to wymieniał i ma jakieś dobre rady, może jakieś zdjęcia bo chciałem to zrobić sam ale patrząc na te "pazurki" i na swoje łapy zaczynam mieć obawy :( Auto na co dzień użytkuje żona do wożenia dzieci do szkoły zatem chciałbym to ogarnąć za jeden dzień dlatego każda pomoc będzie na wagę złota.
-
Problem z centralnym
Nikt nie może mi napisać gdzie przekodować pustym plikiem man żeby sprawdzić czy to nie ten problem??
-
Problem z centralnym
Wiązki są robione natomiast diversity suchutkie aż miło patrzeć.
-
Problem z centralnym
Witam. Mam problem z centralnym zamkiem a mianowicie kluczyk wysyła sygnał sprawdzane na odpowiednim sprzęcie a mimo to nie działa centralny, radio itp.działa bez zarzutów więc póki co skreśliłem diversity. Wszystko padło z dnia ma dzień natomiast wiązki były już naprawianie (BMW E61 2005r). proszę o pomoc jak spróbować przekodować centralny pustym plikiem man i czy to ma jakiś sens ??
-
530D automat metaliczne stuki
Witam Trochę odgrzebane może to nie E39 tylko E61 3,0d ale stuki podobne. Proszę o pomoc bo niedawno robiłem serwis auta itp. i usłyszałem dziwne stuki między blokiem silnika a skrzynią co słychać na filmie szczególnie przy końcówce filmu słychać dokładnie o jakie stuki chodzi. Proszę o pomoc co to może być ??
-
Jaki akum do 530d
Już dawno myślałem o AGM waśnie wtedy jak kupowałem ale wszyscy twierdzili, że bez START-STOP bierz zwykły itp. itd. Jak długo już jeździsz na AGM ?? Pytam żeby było miarodajne bo są o AGM różne opinie również. Dzięki poczytam co ludzie o tym piszą :)
-
Jaki akum do 530d
Witam Odgrzewam kotleta bo temat powinien być rozwojowy bo z roku na rok akumulatory się zmieniają ;) Sam borykam się teraz z tym problemem, ponieważ jakieś 3-4 lata temu wymieniłem aku na Centre 110 bo w aucie z 2005 roku siedział jeszcze ori akumulator ale już nie dawał rady. W tamtej chwili opinie o centrze były ok niestety po tych bodajże 3 latach aku chyba pada. Po podłączeniu kompa dosłownie po niecałej minucie robienia diagnostyki już pluje o słabym napięciu ;/ oczywiście trochę ciężej też kręci ;/ Podjechałem zatem na stację żeby sprawdzili stan akumulatora i tak po całonocnym podładowaniu pokazało napięcie 12,3V zamiast 850ah pokazało 650ah (czyli 200 gdzieś uciekło choć ogólny "stan rozruchu" też dobry), stan akumulatora "dobry-naładuj" natomiast ładowanie 14,6V. Podczas jazdy z apki Btool pokazuje ładowanie na poziomie właśnie 14,6-14,7 więc wydaje mi się, że regulator jest ok a sam akumulator już ma problemy z celami lub jeszcze co innego. Co o tym sądzicie ?? No i oczywiście jeśli to akuma co kupować żeby to "pożyło" bo centra mi podpadła również w E36 gdzie 2 razy musiałem ją reklamować a kupowana również w ostatnich 2 latach ;/
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ktoś coś podpowie ?? Ewentualnie przekieruje do odpowiedniego tematu. Jeśli masz akumulator AGM to wartości ładowania akumulatora masz ok. Temperaturę płynu chłodzącego masz w porządku. Akuma standard nie AGM. Polatam dłużej z apką i poobserwuje. Dzięki wszystkim za odpowiedź.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ktoś coś podpowie ?? Ewentualnie przekieruje do odpowiedniego tematu.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Witam Pacjent E61 3,0d 2005r. W Live data wartości przy Akumulator pokazują między 14,4 a 14,8 czy to regulator napięcia czy w trakcie jazdy tak pokazuje ?? Temperatura chł. również faluje wprawdzie sprawdzone na dość krótkim odcinku ale jednak od 87-92 czy to termostat ?? Jeśli tak to który ?? Kolejna sprawa w opcji aktualne/oczekiwane wartości w trakcie jazdy są mocno zbliżone jedynie doładowanie różnic się o 200-300 czego to może być przyczyna tzn. gdzie szukać winowajcy ??
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam i bardzo proszę o rozkodowanie WBANJ71050CR14623.
-
Wymiana uszczelki pod głowicą M50B25
Niby tak tylko chłodnica w pełni nie odprowadza ciepła więc to nie wydaje się być ok. Poza tym węże wydaje mi się że mają powietrze a mimo wszystko nie chce ono wyjść.
-
Wymiana uszczelki pod głowicą M50B25
Wcześniej działało bez zarzutu więc raczej tak. Obecnie w środku grzeje chłodnica góra ciepła dół zimny ale ciągle chodzenie silnika nie przynosi efektu temp. Stoi na 92stopnie ale w 100% na pewno nie jest odpowietrzony weszło jakieś 9l płynu. Zastanawiam się czy nie wymienić odpowietrznika i korka od wlewu płynu ale czy to coś pomoże ? Jeden odpowietrznik już mi się skręcił więc dałem inny ale po poluzowaniu na wolnych ani płynu ani powietrza dopiero po lekkim gazie leci płyn.
-
Wymiana uszczelki pod głowicą M50B25
Głowicą sprawdzana robiona kompleksowo. Dokrecanie jak książka każe najpierw dynamometryczny potem 2 x 90 stopni z kątomierzem.
-
Wymiana uszczelki pod głowicą M50B25
Witam po przerwie. Auto złożone po wymianie uszczelki wszystkie oringi, podkładki i uszczelki wymienione można powiedzieć, że silnik dostał drugie życie jednak mam problem z odpwietrzeniem ukaldu chłodzenia. Próbowałem już wszystkiego auto z przodu podniesione plynu zalane ogólnie już ok 9l jednak na poczatku w srodku nagrzewnica nie dawała ciepłego powietrza ale chłodnica była gorąca trochę próbowałem dalej odpowietrzyc ale nadal lipa teraz w środku grzeje ale chłodnica jest zimna i wąż powrotny z nagrzewnicy gorący, że ledwo dotykać można ale jakby pusty w środku. Wąż dochodzący do nagrzewnicy ciepły ale pełny, że ledwo go ścisne ale chłodnica zimna i wydaje mi się, że w układzie nadal jest powietrze jednak gdy silnik pracuje po odkreceniu odpowietrznika ciśnie tylko płyn i już nie wiem co zrobić. Proszę o dobre rady bo wiem, że ten silnik jest ciężko odpowietrzyc ale walczę już conajmniej 2 dzień i lipa. Dodanie gazu aby ciśnienie przepchalo nagrzewnice nie pomaga. Pompa wody niby pracuje bo lekkie dodanie gazu robi przelew w zbiorniczku.
-
Wymiana uszczelki pod głowicą M50B25
A spoko nie widziałem muszę dokładnie obejrzeć. Dzięki.