Skocz do zawartości

kemot324

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kemot324

  1. Najbliżej radia jest tak jak piszesz zegarek lub podświetlenie panelu ogrzewania (żaróweczka zaraz pod radiem), albo podświetlenie popielniczki. Te wszystkie punkty ściemniają się gdy kręcisz gałką od świeteł.
  2. Sprawdź styki w kostkach łączących drzwi z nadwoziem bo często śniedzieją.
  3. Tak im więcej tym lepiej.
  4. Klakson -bezpiecznik 8 i przekaźnik R4 http://img292.imageshack.us/img292/5664/bezpng0.jpg PS. jak bede miał chwile to wstawie pałny opis, jaki rok auta?
  5. Co tu więcej o tym dodatku? Na każdej stacji benzynowej powinien być dostępny, kupujesz taką małą buteleczke i lejesz do baku (według instrukcji producenta). Ja miałem taką sytuacje że samochód przejechał może z kilometr i zgasł. Okazało się że właśnie parafina z paliwa zatkała filtr i sitko w baku, a wierz mi robota z tym przy -25 stopniach nie jest przyjemna.
  6. belgus a co zmieniałeś pomiędzy tymi licznikami?
  7. 1. Akumlator, sprawdzić ilość wody i doładować prostownikiem 2. Sprawdzić świece żarowe 3. Wymiana filtra paliwa 4. Dodatek do paliwa neutralizujący wode i zapobiegający wytrącaniu się parafiny z paliwa 5. Zimowy płyn w układzie chłodzenia i spryskiwaczach 6. Opony zimowe To by z podstawowych czynności chyba było tyle.
  8. Nie zawsze to będzie pasować, bo zależy jakich firm są liczniki, były liczniki "MOTOMETER" i "VDO".
  9. kemot324 odpowiedział(a) na kick temat w E30
    Mniej więcej w tych miejscach należy się spodziewać wkrętów z główką na klucz 8. http://img92.imageshack.us/img92/7018/paskt6.jpg
  10. kemot324 odpowiedział(a) na Curunir temat w E30
    Jest to ten przekaźnik i te dwa bezpieczniki oba po 7,5A, jeden od prawego a drugi od lewego halogena. %5B480%3A480%5Dhttp%3A//img242.imageshack.us/img242/1503/image068hn9gb8.jpg
  11. Ja w swojej 324d mam akumlator 100Ah, niestety nie znam prądu rozruchowego.
  12. kemot324 odpowiedział(a) na kick temat w E30
    hmm... :think: ten górny chyba jest nad środkowym :twisted2: Zobacz od dołu, są tam dwie śruby do odkręcenia, po bokach masz ślizgi więc tylko wysówasz i już. Nie zapomnij odłączyć kierunkowskazów.
  13. kemot324 odpowiedział(a) na diolek temat w E30
    Może to być wina wisca, może też być pęknięta głowica lub tylko uszkodzona uszczelka pod nią. Trudno tak na odległość zdjagnozować.
  14. kemot324 odpowiedział(a) na diolek temat w E30
    Skacząca wskazówka to może być wina uszkodzonego wskaźnika bo często się psują, albo nieodpowietrzonego układu. W 324d i td koło zamachowe jest dwómasowe.
  15. Znalazłem tylko tyle: http://img247.imageshack.us/img247/4286/1gj0.jpg http://img432.imageshack.us/img432/9712/2xp1.jpg Pozdrawiam.
  16. Gałkę podłącz pod podświetlenie popielniczki.
  17. kemot324 odpowiedział(a) na vising temat w E36
    A może ktoś kiedyś wyciągał deske rozdzielczą i poskładał to "na dwóch" śrubkach, aby się tylko trzymało i teraz deska się trzęsie.
  18. Myśle że nie jest to wina przetartych przewodów, bo przez przełącznik przechodzi + i gdyby stykał się z masą to powinien przepalić się bezpiecznik od stopu. Przypuszczam że ten przełącznik jest jakiś felerny, odłącz go i spróbuj bez niego jak to wszystko się zachowuje.
  19. Odłącz przełącznik od stopu przy pedale hamulca, naciśnij sprzęgło i sprawdź czy światła się palą, wtedy dowiesz się czy ten przełącznik nie bierze w tym udziału.
  20. kemot324 odpowiedział(a) na BdawidMW temat w E36
    Znalazłem taką instrukcje: BMW - 3 - 316i - M40 B16 http://img466.imageshack.us/img466/8829/pasekwu3.jpg http://img239.imageshack.us/img239/6397/pasek1yh2.jpg http://img527.imageshack.us/img527/8589/pasek2zn3.jpg Pozdrawiam.
  21. kemot324 odpowiedział(a) na BdawidMW temat w E36
    Może jakieś dokładniejsze dane samochodu :?:
  22. Zobacz czy przy klemie plusowej jest taka obudowa plastikowa (czarny kwadrat -nie wiem jak to inaczej opisać). Spotkałem się z przypadkiem że tam rozłączył się główny przewód plusowy (wypadł z klemy z takiego stożka) idący do rozrusznika. Zasilanie na całą reszte samochodu było brane z innej części klemy i kontrolki świeciły a rozrusznik nie kręcił bo nie miał prądu (tego "grubego" plusa). Może przy wyciąganiu aku tam coś poluzowałeś i nie styka teraz, trzeba tą "kostkę" rozebrać i sprawdzić. Pozdrawiam.
  23. Z takiego mojego schematu wynika że cztery.
  24. kemot324 odpowiedział(a) na Arczi333 temat w E30
    Rozbierz halogen bo może tam coś zaśniedziało w nim, ja tak miałem. A napięcie na przewodach sprawdź jakąś żarówką czy wogóle jest, bezpieczniki jak już pisałem to 29 i 30 oba po 7,5A.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.