Treść opublikowana przez kemot324
-
problem z centralnym zamkiem E36
Na 99% siłownik od strony kierowcy do wymiany, sprawdź jeszcze styki i przełączniki przy zamku (bębenku). POPRAWKA: siłownik od strony pasażera.
- Halogeny
-
Podświetlanie pokręteł nawiewu E36 - POLECAM
:search: hi
-
potrójny sygnał dźwiekowy przy starcie (nie chodzi o memo)
A masz Check Control, może komputer daje sygnał o jakimś komunikacie, nic się nie wyświetla?
-
Jakiej firmy wybrac świece ??
Nie wiem dlaczego pomijacie Boscha, według mnie jest bardzo dobry.
-
złaczki w liczniku, podpiete 3 czy 2??
Dodam tylko że ta żółta złączka w liczniku jest od małego i dużego OBC (zasilanie, pdświetlenie itp.)
-
Opuszczanie szyb w coupe
:cool2: znalazłem coś, to jest schemat (najlepiej wydrukować bo wtedy dobrze widać): %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img49.imageshack.us/img49/2217/1992e36320icoupeyh1.jpg a tu jest opis do niego: %5B380%3A480%5Dhttp%3A//img265.imageshack.us/img265/5650/1992e36320icoupeopisjd5.jpg Myśle że to coś pomorze, ze schematu wynika że silniczki szyb są w tych modułach. A od 1996 chyba była jakaś zmiana ze wspólnym modułem dla obu szyb. Pozdrawiam.
-
Opuszczanie szyb w coupe
:think: Jak znajde to wkleje schemat. Acha jaki rocznik auta?
-
Jak wyciągnąc radio z e36 ? Niby proste a jednak...
Żeby ściągnąć kratke to trzeba wyciągnąć radio :twisted2: a takie wyjmaki można dokupić (allegro, sklepy z car-audio).
-
E 38 które felgi wybrać
Te po prawej są piękne :cool2:
-
Brak zapłonu!!
Pewnie wkład elektryczny stacyjki skończył żywot.
-
Skrzynia biegów przy M10
Podłącze się pod temat, jak to jest z tym zimmeringiem na wyjściu ze skrzyni na wał. To jest jakiś znormalizowany zimmering, jak tak czy ktoś wie jaki i czy jest duży kłopot z jego wymianą? Za odpowiedź z góry dzięki :)
-
Cieknąca pompa wtryskowa 318 TDS, warsztat Śląsk Doradzcie:)
A skąd dokładnie jesteś?
-
[E30] Totalny brak podświetlenia deski rozdzielczej. POMOCY
Ja radze sprawdzić w przełączniku od świateł potencjometr od regulacji podświetlenia, on często jest przyczyną zupełnego braku podświetlenia wewnątrz. Można go przeczyścić a jak okaże się że całkiem padł to ominąć go i podłączyć na stałe. winne tu będą żaróweczki, są dwie, do jednej dojście z góry, jest pod radiem, a druga z dołu (w prawym dolnym rogu).
-
nie moge podlaczyc glosnikow do radia
Poszukaj na forum :search: Najprawdopodobniej masz orginalny wzmacniacz w bagażniku i należy go podłączyć.
-
Problem(?) z mostem
Sprawdź jeszcze raz, półosie mogą się przesówać w przegubie ale nie w moście, zobacz co się przesówa sama półoś czy półoś z przegubem wewnętrznym i całą manżetą.
-
Alarm się uaktywnia sam po 15 minutach...
Masz racje, sprawdziłem to i faktycznie tak jest jak mówisz, ale czy to ma aż tak duże znaczenie? Podłączyłem to tak jak mówiłem co prawda w innym samochodzie (nie bmw) bo tam też wzbudzał się alarm i wszystko działało, nie było z tym żadnych problemów tzn. z tym plusem co przechodził przez przekaźnik. Ale tu może faktycznie jest inaczej. Mam kolejną teorie w tej sprawie :lol: Więc można by odciąć od przełącznika (tego od lampki) przewody i bezpośrednio podać z niego sygnał na alarm i przekaźnik, a przez styk przekaźnika dać impuls masy na lampke i ukł. wewn. Mniej więcej tak: http://img275.imageshack.us/img275/600/przeka378nikce9.jpg
-
stop i przeciwmgielne
Sprawdź żarówki.
-
Alerm wchodzi na zaplon
Musisz to napisać jeszcze raz, powoli i czytelnie bo nic z tego nie wiedomo.
-
Alarm się uaktywnia sam po 15 minutach...
Witam. Więc tak, jedno wyprowadzenie cewki podłączasz pod +12V, a drugie przez diode do pojawiającego się przy otwarciu minusa na lampce. Diode ustawiasz tak aby prąd płynoł od tego minusa do cewki, dzięki temu nie wraca się z przekaźnika do lampki. Przez styk przekaźnika przepuszczasz sygnał na alarm, przeważnie minus.
-
Alarm się uaktywnia sam po 15 minutach...
A przekaźnik i dioda zaporowa?
-
Gorąca prośba do właścicieli E34 524td
Na tej stronie są pokazane części składowe samochodu. Klikając na pozycje w tabelce "Subgroup" pokażą Ci się rysunki, a klikając na nie powiększą się. W trzech ostatnich pozycjach jest coś o turbinie.
-
wskaznik zle pokazuje zawartosc paliwa
Pod kanapą, najlepiej to jeszcze zobacz na realoem.
-
filtr gdzie jest ??? pomóżcie
Witam, możesz również prześledzić ten temat.
-
wskaznik zle pokazuje zawartosc paliwa
w baku paliwa.