Skocz do zawartości

kemot324

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kemot324

  1. Na 99% siłownik od strony kierowcy do wymiany, sprawdź jeszcze styki i przełączniki przy zamku (bębenku). POPRAWKA: siłownik od strony pasażera.
  2. kemot324 odpowiedział(a) na Arczi333 temat w E30
    W e30 każdy halogen ma osobny bezpiecznik (29 i 30), a przewodów szukaj przy lampach powinny tam być bo idą w orginalnej wiązce. Może brakuje Ci tylko odcinka od halogenu do lamp.
  3. A masz Check Control, może komputer daje sygnał o jakimś komunikacie, nic się nie wyświetla?
  4. kemot324 odpowiedział(a) na carson temat w E34
    Nie wiem dlaczego pomijacie Boscha, według mnie jest bardzo dobry.
  5. Dodam tylko że ta żółta złączka w liczniku jest od małego i dużego OBC (zasilanie, pdświetlenie itp.)
  6. :cool2: znalazłem coś, to jest schemat (najlepiej wydrukować bo wtedy dobrze widać): %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img49.imageshack.us/img49/2217/1992e36320icoupeyh1.jpg a tu jest opis do niego: %5B380%3A480%5Dhttp%3A//img265.imageshack.us/img265/5650/1992e36320icoupeopisjd5.jpg Myśle że to coś pomorze, ze schematu wynika że silniczki szyb są w tych modułach. A od 1996 chyba była jakaś zmiana ze wspólnym modułem dla obu szyb. Pozdrawiam.
  7. :think: Jak znajde to wkleje schemat. Acha jaki rocznik auta?
  8. Żeby ściągnąć kratke to trzeba wyciągnąć radio :twisted2: a takie wyjmaki można dokupić (allegro, sklepy z car-audio).
  9. Te po prawej są piękne :cool2:
  10. kemot324 odpowiedział(a) na Toots temat w E30
    Pewnie wkład elektryczny stacyjki skończył żywot.
  11. kemot324 odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Podłącze się pod temat, jak to jest z tym zimmeringiem na wyjściu ze skrzyni na wał. To jest jakiś znormalizowany zimmering, jak tak czy ktoś wie jaki i czy jest duży kłopot z jego wymianą? Za odpowiedź z góry dzięki :)
  12. A skąd dokładnie jesteś?
  13. Ja radze sprawdzić w przełączniku od świateł potencjometr od regulacji podświetlenia, on często jest przyczyną zupełnego braku podświetlenia wewnątrz. Można go przeczyścić a jak okaże się że całkiem padł to ominąć go i podłączyć na stałe. winne tu będą żaróweczki, są dwie, do jednej dojście z góry, jest pod radiem, a druga z dołu (w prawym dolnym rogu).
  14. Poszukaj na forum :search: Najprawdopodobniej masz orginalny wzmacniacz w bagażniku i należy go podłączyć.
  15. kemot324 odpowiedział(a) na wit007 temat w E30
    Sprawdź jeszcze raz, półosie mogą się przesówać w przegubie ale nie w moście, zobacz co się przesówa sama półoś czy półoś z przegubem wewnętrznym i całą manżetą.
  16. Masz racje, sprawdziłem to i faktycznie tak jest jak mówisz, ale czy to ma aż tak duże znaczenie? Podłączyłem to tak jak mówiłem co prawda w innym samochodzie (nie bmw) bo tam też wzbudzał się alarm i wszystko działało, nie było z tym żadnych problemów tzn. z tym plusem co przechodził przez przekaźnik. Ale tu może faktycznie jest inaczej. Mam kolejną teorie w tej sprawie :lol: Więc można by odciąć od przełącznika (tego od lampki) przewody i bezpośrednio podać z niego sygnał na alarm i przekaźnik, a przez styk przekaźnika dać impuls masy na lampke i ukł. wewn. Mniej więcej tak: http://img275.imageshack.us/img275/600/przeka378nikce9.jpg
  17. kemot324 odpowiedział(a) na wojtas78 temat w E36
    Sprawdź żarówki.
  18. Musisz to napisać jeszcze raz, powoli i czytelnie bo nic z tego nie wiedomo.
  19. Witam. Więc tak, jedno wyprowadzenie cewki podłączasz pod +12V, a drugie przez diode do pojawiającego się przy otwarciu minusa na lampce. Diode ustawiasz tak aby prąd płynoł od tego minusa do cewki, dzięki temu nie wraca się z przekaźnika do lampki. Przez styk przekaźnika przepuszczasz sygnał na alarm, przeważnie minus.
  20. Na tej stronie są pokazane części składowe samochodu. Klikając na pozycje w tabelce "Subgroup" pokażą Ci się rysunki, a klikając na nie powiększą się. W trzech ostatnich pozycjach jest coś o turbinie.
  21. Pod kanapą, najlepiej to jeszcze zobacz na realoem.
  22. Witam, możesz również prześledzić ten temat.
  23. w baku paliwa.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.